Skocz do zawartości

Krótko i mocno


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to powiedział klasyk w filmie drogówka" brzydkie lepiej sie pierdolą a ładne myślą że wystarczy tylko leżeć" Tamten facet wyświadczył ci wielką przyslugę pikazując z kim jesteś. Myslała że uroda jej wystarczy ,ale trafila na gościa i pewnie seks był lichy to od razu puścił w trąbę. Jej samoocena leży . Gdyby dobrze mu zakręciła śmigłem to by się dalej bujali. Takie moje zdanie ,że sie nie sprawdziła. Bo gdybym ja teraz trafił nastke 9/10 10/10 to jakby miała zdolności Asy Akiry to bym się z nią dlużej bujał. Sam wiesz co ona potrafi wiec sobie odpowiedz na pytanie czy ona coś zrozumiała czy typ jej podziękował bo zapewne już wiele przerobił towaru i była słaba jak woda. Faktycznie może lepiej nie idź na ten poligon ,za mlody jesteś na wojne z takim cwanym przeciwnikiem. Doszkol sie w taktyce,rozpoznaniu i dywersji . Jak to mawiał filmowy Strachu "jechać z nimi"

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wszystko staje się jasne. No ale wkurwia mnie, że kasa, kasa, kasa. Po tym co naczytałem się na forum dochodzę do wniosku, że laski (a w zasadzie znaczna większość)  to (może zbyt wulgarnie i popadanie ze skrajności w skrajność) zwykłe lalki do ruchania na abonament. Jak kolwiek by to nie zabrzmiało jestem zajebiście uczuciowym gościem co nie nadaje się na tą szarą rzeczywistość. Chciałbym taką na stałe ładną, uroczą, wierną a przede wszystkim kochająca dziewczynę. Nie jestem typem co chce zmieniać panny jak rękawiczki.No ale to nie miejsce na takie pierdolenie. Trza się ogarnąć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chłopaku a ty byś wolał jeździć bmw czy polonezem? 

Spokojnie skonczysz studia bedxiesz miał pracę i jakieś tam pieniądze to świat sie zmieni. Narazie nie myśl o wielkiej miłości bo ona w99% nie istnieje. 

Myśl o sobie żeby jak najwięcej osiągnąć. I nigdy ale to przenigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń o szkole,pracy,karierze,pasji dla kobiety. Bo gorzko tego z czasem pożalujesz. Zrobilem taki błąd w twoim wieku. Naprawianie tego trwało latami. A kobieta poszła w inna stronę z tekstem ,ja cie do niczego nie zmuszałam. 

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kurylavicz napisał:

No ale wkurwia mnie, że kasa, kasa, kasa. Po tym co naczytałem się na forum dochodzę do wniosku, że laski (a w zasadzie znaczna większość)  to (może zbyt wulgarnie i popadanie ze skrajności w skrajność) zwykłe lalki do ruchania na abonament.

No cóż ja już się pogodziłem z tym, a jak poczytasz inne moje wypowiedzi to jechałem po dziurawcach ostro, bo mnie to tak bolało, ale czym tu się przejmować? Nie ta TO MŁODSZA! Kobiety są wysoce przeczulone na punkcie wieku, a około 30 rodzi się w nich pierdolamento powiązane z chęcią posiadania potomstwa. Zegar biologiczny nie robi: "hej hej może dziecko?" tylko: "BIG BANG TY NIEZAPŁODNIONA SUKO!", i w tym czasie następuje szukanie, byle by był :D

Spróbuj tak dogadywać kobietom koło 30stki mając te 30 lat, o wierz mi mord w oczach :D

 

A co do kasy, to też nie zawsze, a dlaczego? No choćby mój przykład - pomimo tego, że wartość mojej rodzinnej firmy to kwota 7 cyfrowa to wciąż jestem olewany, bo 2 lata temu potężnie się skredyciłem, zbankrutowałem, i dalej swoje przewinienia spłacam, a jakby któraś była mądra (one nie są mądre, tutaj zegar kręci szybciej niż chomik w klatce! Więc one w ogóle cierpliwości nie mają, zachowują się jak ćpuny - to wynika z ich biologii, znasz cierpliwą kobietę? Ja nie :D ) to by we mnie zainwestowała swój czas, bo ja swoje błędy spłacam znacznie szybciej niż jest to regularnie, ale olewka na dzień dobry ;)

32 minuty temu, Kurylavicz napisał:

jestem zajebiście uczuciowym gościem co nie nadaje się na tą szarą rzeczywistość.

Ja też i mnie to boli do tej pory, kobiety nie traktuj jako wielkiej miłości a raczej dodatkowego kompana do swojego życia, to wtedy będzie wiedziała, gdzie jest jej miejsce. Do tej pory popełniam błędy z babami, także nauka trwa lata u innych następuje szybciej u innych znacznie później.

 

34 minuty temu, Kurylavicz napisał:

Chciałbym taką na stałe ładną, uroczą, wierną a przede wszystkim kochająca dziewczynę.

Zdecyduj się bo mowa o 4 dziewczynach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu twoja panna poza urodą jak mowisz nie ma nic ,bo chyba nawet w łóżku jest cienka. Daj ty sobie z nią spokoj, może jakaś starsza ci sie trafi to sie poduczysz w seksie. Bo pamietaj jak mawial mi dziadek NA STAREJ PICY TO SIE MLODY **UJ CWICY.  Lub też "stara beczka najlepiej kisi młodego ogureczka" 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kurylavicz

No skoro z tej strony była lipa ... To powiem Ci stary ciesz się z całego serca, że stało się tak jak się stało. Trafisz na dobrą kózkę co będzie drżała pod Tobą, szeptała Ci słodkie słówka do ucha, albo krzyczała Twoje imię - to też się ucieszysz, nie qrewna zniknęła z Twojego życia :)

Ale najpierw zajmij się trochę sobą, na laski przyjdzie czas, nie ma co się spinać na tym punkcie. Nie kobieta ma Ci dać szczęście - sam sobie daj szczęście najpierw, a kobieta niech będzie dodatkiem do Twojego życia, którego nie będziesz się bał stracić.

A bycie uczuciowym to nic złego wbrew pozorom, więc nie traktuj tego jak wady.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kurylavicz napisał:

@roxtedy racja. Była lipa z jej strony jeśli chodzi o te sprawy.

No to teraz wiesz czemu chce do ciebie wrócić ,bo może tamten ją nawet wyśmiał a na pewno stwierdził ,ze mu się inwestycja nie zwróciła.

To jak ona jest cienka w te klocki  i jeszcze ci takie numery odstawia to goń to w ciortu.

       Zajmij się sobą , praca,szkoła,siłka czy coś zbuduj się, zbuduj MĘŻCZYZNĘ .

 

Za młody jesteś na układanie sobie życia ,nie ten czas jeszcze na ciebie.

Ja w twoim wieku i później byłem takim sukinkotem ,że jak mi laska nie zrobiła loda na drugim spotkaniu to ja puszczałem wolno i miałem wywalone.

Niejedna dzwoniła potem czemu się nie chce spotkać ,czemu nie pisze? To mówiłem czemu i niektóre przepraszały i wracały już z całym wachlarzem usług.

       I chociaż  ostatnio zbłądziłem ,może z racji wieku ale już naprawiłem kompas i idę w kierunku gdzie jak kiedyś nie poświęcę nic swojego czyli ani czasu ani pieniędzy komuś kto nie okaże żadnej wdzięczności i będzie mi stawiał warunki i inne wymagania.

 

Uczuciowość zostaw dla siebie samego i rodziców ,albo jak spotkasz tego jednorożca kiedyś.

Masz przed sobą piękne lata ,wykorzystaj je na budowanie siebie ,seks i naukę bycia zimnym draniem.

Oczywiście nikogo celowo nie krzywdź ale nie daj sobie wejść na głowę .

      Ty kierujesz statkiem i jesteś kapitanem, jak nie pasuje jednej czy drugiej to przeciągasz pod kilem a jak to nie pomaga to za burteę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kurylavicz napisał:

Zagrałem takiego chłodnego dupka co ma

Boże, widzisz i nie grzmisz  :rolleyes:. A wcześniej pisałes, że robiłeś z siebie "ciotę" płacząc przez telefon, nachalnie dzwoniąc, szpiegując. Ty naprawdę sądzisz, że ona kupi Twoje bycie "dupkiem"? Przecież ona wie, że ściemniasz. Przy pierwszej lepszej okazji znów się wyłamiesz.

Zrób to co koledzy napisali, olej te gówno. Dymała się z nim na bank bo koleś za darmo jej nie fundował tych atrakcji. Gdyby odmawiała dymanka, to koleś szybko by się zmył. Faceci też nie są głupi, nie dają za darmo kapitału by nie poruchać i skorzystać z młodego ciałka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, CalvinCandie napisał:


 Dymała się z nim na bank bo koleś za darmo jej nie fundował tych atrakcji. Gdyby odmawiała dymanka, to koleś szybko by się zmył.

Za darmo podobno nie. Płaciła za siebie nie zawsze ale płaciła. No ale to już jeden chuj co tam miedzy nimi się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kurylavicz napisał:

Dzisiaj wysłała mi mms'a z całą rozmową na fb że z nim koniec. A co do blokowania... pousuwałem wszystko co mogłem, po blokowałem koniec kropka. Jedyne co ona ma to nr telefonu który zawsze usuwam z rejestru gdy zadzwoni żeby broń boże nie próbować kontaktu samemu .

Przytrzymujesz kontakt -> opcja "blokuj połączenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kurylavicz napisał:

Dzisiaj wysłała mi mms'a z całą rozmową na fb że z nim koniec. A co do blokowania... pousuwałem wszystko co mogłem, po blokowałem koniec kropka. Jedyne co ona ma to nr telefonu który zawsze usuwam z rejestru gdy zadzwoni żeby broń boże nie próbować kontaktu samemu .

No o to chodzi czyli chyba tylko kolegami nie byli, zresztą jeśli tekst nie był przez nią jakoś redagowany to powinieneś coś wyczytać między wierszami.

 

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, roxtedy napisał:

wietnie ,z kolega od gadania i pierdu pierdu sie nie konczy

 Oj że kończy w sensie, że UWAGA CYTUJĘ "[...] wybacz ale nie chcę się już więcej się z tobą spotykać a rozmowy muszę zmniejszyć do minimum bo przez to krzywdzę i jestem nie fair dla osoby na której mi zależy[...]"

 

Miesza mi we łbie już serio zaczyna mi odwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Laska nie wytrzymała związku na odległość

-zaczęła szukać nowego bolca by nie zaczynać od zera 

-stary jebaka mówił co chciała usłyszeć i zaczęła się z nim dymać ale Ciebie zostawiła jako deskę ratunkową 

-przejrzała że typek nie da się usidlić, więc napisała do Ciebie

 

Życie to nie gra, nie da się go zapisać i wczytać ostatni zapis, więc możesz już poszukać drugiej i na miejscu, bo związek z kimś komu nie można zaufać mija się z celem. Szczególnie, że osoba, która zdradziła będzie ze swoją połówką przez poczucie winy, a nie z powodu uczuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kurylavicz

Masz szczęście w nieszczęściu i jeszcze dodatkowo Bracia Ci zrobili streszczenie forum w jednym wątku. Szczęście bo możesz z tego wyciągnąć sporo lekcji tak wcześnie.  

 

No i to przyjemne dla mnie jako nowego zawodnika tutaj, że przyszedł ktoś z problemem, przestrzegał zasad, napisał z pewną dbałością post i uzyskał pomoc. 

 

Również dziękuję ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kurylavicz napisał:

 

Miesza mi we łbie już serio zaczyna mi odwalać.

Dlatego trzymaj się nas a od niej się izoluj, bądź z forum a pomożemy nie tylko w tej sprawie. 

Wiem że brzmi to jak hasło sekty ale dziś dookoła jest tak mało męskich , silnych, właściwych wzorców że to miejsce i wiedza Marka i reszty Braci jest na wagę złota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzyma mocno. Niunia siedzi w glowie. A co ty masz z niej za pożytek jak w łożku cienka plus ora ci psychikę? Bo ja to muszę mieć chociaż dobry seks to jakis pożytek jest . One są dobre w bajerowaniu. Też kiedyś w twoim wieku robiłem za drugą gałaź. Z facetem niby jej sie nie układało zero seksu itd a potem nagle mowi mi ze to przemyslala i nie bedziemy sie spotykać. Wróciła do gościa a ten ją po tygodniu jak sądzę dymania wywalił. Błagała mnie o powrót i że skołowana że ją szantażowal ale seksu nie było. A ja głupek chciałem w to wierzyć . Po około miesiącu spotkałem tego typa na siłowni. Powiedział mi jak było i że jej poprostu po tygodniu wystawił walizki bo sie połapał z kim ma doczynienia. Ano z panią ktora chciała się jak najlepiej w życiu ustawić na plecach facetów. 

Też byłem zakochany jak i ty, prawie rok dochodziłem potem do siebie ,caly ten rok poświeciłem pracy nad sobą w silowni i stałem się wielkim sukinkotem ,ktory tylko od kobiet brał seks i nie inwestował w nie czasu i pieniędzy. 

Edytowane przez roxtedy
Dłuzsza myśl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.