Skocz do zawartości

Nowoczesna rodzina to dwie kobiety, dwoje dzieci i brak mężczyzny


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że lewactwo celowo tworzy społeczeństwo pełne lesbijek , a celem jest jedno by nie miały białych dzieci. Ma być dużo czarnych ciapatych itp. Biały mężczyzna wraz z jego kulturą ma zniknąć. Wpisując w google white couple 1 obraz to biała kobieta czarny facet tego chcą europejskie elity to jest tragedia próba exodusu białej rasy 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Matiz said:

Wpisując w google white couple 1 obraz to biała kobieta czarny facet

Wpisałem i mam tak samo. To nie wszystko - na 10 obrazów tylko 3 są białe pary, reszta biało-czarne, jedna czarna z białym dzieckiem.

To jest szczyt!

 

Nawet w duckduckgo.com na pierwsze 20 były 4 biało-czarne (2 te same co w goglach) i jedna para pedeałów w dzieckiem. Znacznie mniej bo 25% ale jednak, i wciąż za dużo.

Edytowane przez wrotycz
duckduckgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 godziny temu, AdamPogadam napisał:

Elity chcą"kobiecych rodzin", kobiety ze swoim stadnym poddaniem świetnie nadają się do kontroli, atak na rodziny "tradycyjne" to wstęp do zdobywania suwerenności państw na rzecz centralizacji władzy w nowym porządku globalnym.

W samo sedno ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.