Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Qaikwow

Ciekawa strona z opisami pań na Tinder/Badoo

Recommended Posts

Jakiś doświadczony koleś postanowił opisać kobiety z którymi się spotykał lub pisał. Niektóre bardzo ciekawe opisy :)

Nie jestem w stanie tego wszystkiego zebrać i wstawić, dlatego zapraszam na stronę:

https://badootinder.wordpress.com/

• Haha 1

Pisze jak frustrat którym pewnie jest. Wciąż tkwi w matriksie sadząc, że któraś z tych Pań da mu szczęście.

Widocznie jest po prostu nieatrakcyjny dla tych kobiet więc postanowił się chociaż trochę zemścić.

Nie tędy droga.

• Like 6

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

Pisze jak frustrat którym pewnie jest. Wciąż tkwi w matriksie sadząc, że któraś z tych Pań da mu szczęście.

Widocznie jest po prostu nieatrakcyjny dla tych kobiet więc postanowił się chociaż trochę zemścić.

Nie tędy droga.

Tak, to prawda, można takie coś wysunąć od razu, ale trochę pokazuje to czego nie widać na zdjęciach, lecz wulgarnie niestety.

Lol, matriks plus loszkologika.

Spojrzałem panie po 30-stce przechodzone mocno... kolejny schemacik.

Edited by Mordimer
  • Like 1

Jak dla mnie niezły blog. Nie wiem czy gość tam trochę ironizuje czy nie (chyba jednak tak), ale forma i przekaz niezłe - podobne do wielu dyskusji w temacie "ach gdzie ci prawdziwi mężczyźni" i "patrzcie jaki kretyn do mnie dzisiaj podbijał" na netkobiety itp.

Edited by rewter2
  • Like 1

W tym blogu jest coś takiego, że przypomniała mi się stronka (nie wpiszę nazwy z oczywistych powodów), gdzie sympatycy ideologii NS publikowali wizerunki tzw. "zdrajców rasy".

:)

• Like 1

Przejrzałem kilka, wulgarne komentarze na temat kobiet pozbawione to sensu, mógłby opisywać idiotyzm w subtelny sposób, nie da się tego czytać.

• Like 3

Mnie rozwaliło to:

Cytat

Niestety nie spodobało się jej że jestem rozwodnikiem po raz 3 i mam 6 dzieci. 

:D

• Like 1
  • Haha 2

Jakaś wartość poznawcza by była, ale język i postawa autora ją przekreślają. W ogóle może tak rozpowszechniać wizerunki obcych osób?

• Like 1

Ten Pan powinien usunąć konta na tych portalach, dla własnego zdrowia psychicznego w trybie natychmiastowym. Poziom frustracji sięga zenitu 😄

• Like 1

Ja tam się nie znam na tych portalach, praktykuje w realu. Z neta to maila sprawdzić i forum.

Czy to tak można dać czyjeś zdjęcie i wulgarny opis, taka a taka. To sie nie kwalifikuje pod paragraf?

@Qaikwow To samo mi się rzuciło w oczy. ;) Gość ma w głowie większy sajgon niż niejedna locha moim skromnym zdaniem. 

• Like 2

Kajam się za użycie słowa "locha". Staram się wyplenić to ze słownika, ale z rozpędu napisałem. Przepraszam. 

Edited by volcaniusch
  • Thanks 1

Ile to razy po jakiś tam "spotkaniach", randkach, poznaniach, "znajomościach" człowiek miał podobne myśli w głowie. Zwłaszcza jak się obraca w przedziale powiedzmy 27 - 37. Pisze o realu. W internecie to już musi być hardcore, przecież każda ma tam taką atencję, że ego puchnie do rozmiarów śmieciarki :D Tyle, że chyba dzisiaj już wszystkie mają swoje profile w internecie.

Tylko po co ta frustracja i złość w tym wszystkim.

I zasadnicze pytanie.... czego On szuka i czego się spodziewał?

Edited by SennaRot
  • Like 1

Poczytałem trochę @SennaRot jego frustracje i chodziło mu o seks, bo uważa, że aplikacja jaką jest tinder służy ku temu. Przejedz sobie i tam jest zdjęcie jak jakaś dziewczyna napisała, że sprawa trafia do prokuratury, bo coś jej tam napisał. 

.... a tutaj Panowie znalazłem klasyka....

cytat z:

https://mialemja.wordpress.com/page/3/

"Beka!

Ale mam bekę z lasek na tinderze.

Dałem bardzo wymagający opis na swoim profilu. Już laski w pierwszych wiadomościach mnie obrażają.

No najlepiej to o nich nie świadczy, tych pierdolonych polskich kurwach skaczących po zagranicznych bolcach.

Wystarczy że facet ma jakiekolwiek wymaganie odnośnie kobiety, a tym już się pierdoli w głowach. Jak to możliwe, że w ogóle facet może mieć wymagania?!?!

Przecież Polki to są święte dziewice, którym należy się zasłużony szacunek tylko za to że rozchylą nogi 1mm!!"

Masz wymagania i Panie od razu Cię obrażają. Za to, że masz wymagania. One mogą mieć i Ty nie masz nic do tego ale jak Ty masz wymagania to zbierasz obelgi i obrazy za to, że je masz. Typowa kobieca logika. Wspaniały przykład równouprawnienia i obraz ról społecznych. Facet ma zdobywać , starać się, zapewniać, kurwa wszystko.... a kobieta? .... no właśnie nic nie robić. Nie! Jak to nic nie robić.... ma wymagać. I mieć atencję.

Chyba nie muszę tutaj wyjaśniać co czeka takiego rycerza, który walczy, zabiega i zaspakaja swoją księżniczkę, swoje szczęście, swoją "jedyną" po podpisaniu jednego papierka w USC.

Ale nie o tym.....

Przypomniał mi się epizod jak kiedyś jakaś Pani powiedziała, że chce lekarza. Zapytałem czy jest lekarką. Zdziwienie .... ale już wyczułem pierwszą nutę nienawiści do mnie a inteligencje emocjonalną mam dość chyba dobrą. Kiedy powiedziałem jej, że chce lekarza, ustawionego faceta o wysokim statusie a sama nic nie oferuje, nic nie ma....  i nic specjalnie sobą nie prezentuje, co najwyżej przeciętność co i tak już wysoko ją oceniłem..... nienawiść do mnie w jej oczach przypominała eksplodujący wulkan. Takie to kobiece równouprawnienie.

Ale cytując klasyka..... szkoda strzępić ryja.... śmiać mi się chce. Również z ich naiwności. Tak logicznie rzecz biorąc. Ustawionym, przystojny, bogaty facet szuka swojej kobiety gdzieś w internecie. Ha ha ha .... tacy faceci są rozrywani w realu przez najpiękniejsze kobiety. No ale nadzieja umiera ostatnia i każdy ma ją prawo mieć. Również Panie.

• Like 1

@Qaikwow no pisząc to mógł się spodziewać również takich skutków. Każdy Nasz czyn niesie za sobą jakieś konsekwencje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By DonkeyShowman
      Witam Braci, jak w temacie czy warto w coś takiego się zaopatrywać. Wykupienie golda na miesiąc kosztuje 67 zetafonów ( można wykupić również abonament na rok wtedy wychodzi po 30 zł ale chyba najpierw trzeba zrobić jakiś beta test?  ). Można również obczaić jakiś tutorial jak mieć Tinder Gold za free - pełno tego w necie - ale za każdym razem każą ściągać jakieś durnowate aplikacje i ostatecznie i tak to nie działa.
      Także czy korzystaliście z tego i przyniosło wam to jakieś wymierne korzyści?
    • By SzatanKrieger
      Witam.

Jakie macie powody by czytać te forum dziewczyny, bo jakby nie duża część facetów wam ciśnie lub ma głębokie urazy, które wyładowuje raz po raz na was, co was tu trzyma?
    • By Turoń
      Cześć. Jestem nowy na forum, ale chciałem się z Wami podzielić sytuacją którą wku$$ia mnie do białości. Jestem normalnym dobrze zbudowanym facetem i mam 25 lat. Niedawno jedna z koleżanek, która bardzo mi się podoba wprowadziła do naszego grona znajomych gościa ktorego kompletnie nie trawię. Jest starszy ode mnie o 2 lata a wygląda jak 15 letni chlopak. Typowy metroseksualny z dłuższym kreconymi włosami i grzywką. Strasznie dziwny i wkurzajacy typ. Swobodnie rozmawia z laskami ale w ogóle ich nie podrywa. Jakby nie obchodziła go ich seksualność. One traktują go jak koleżankę i gadają o nim ze wszystkim. Gdyby tylko na tym się skończyło to bym go jakoś zniósł mimo tego że naruszył moje "terytorium". Najgorsze jest to, że one podrywają jego. Kleją się do niego przytujają a on nic. Kompletne je ignoruje I gada sobie o czymś w trakcie kiedy laska całuje go po szyii. Koleś otwarcie przyznaje się do tego że on dziewczyn nie podrywa tylko one jego. Podobno jest biseksualny. Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują. Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną a ja muszę sie starać o podryw. Na dodatek gość jest z jakiegoś ASP i lsski same się przed nim rozbieraja żeby je namalował. Jak mam sobie z tym poradzić? Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.
    • By EP_Patryk
      Jak zrozumieć: "skromność/wstydliwość" kobiet w przypadku rozmowy nt. seksu?

Kiedy wypowiadam jakieś seksualne podteksty to kobiety zazwyczaj nie odbierają tego dobrze, czasami ze śmiechem - rzadko. Mówią, jak możesz być taki sprośny,
      wszystko się Tobie z jednym kojarzy. Przecież wiadomo, że kiedy "kurtyna opadnie/nie ma nikogo w pobliżu" to kobiety potrafią być bardziej sprośne od mężczyzn, różne rzeczy się dzieją "pod kołderką". 
      Stworzone są do seksu.

Czy jest to kwestia środowiska i kultury?

Dlaczego nie mówią o tym otwarcie, starają się być na siłę - z dala od tego typu tematów?
      Tak jakby z seksem nie mały nic wspólnego. Jeżeli nie jest to problem to proszę się do tego odnieść.

Natomiast kiedy uda mi się daną kobietę rozśmieszyć, kiedy działam konkretnie na jej emocje to "sprośne" żarty wchodzą,
      odpowiedzi kobiet również są sprośne (nagle nie widzą problemu), czyli można - tylko wszystko zależy od atmosfery podczas rozmowy. 

Lepiej mówić podtekstami, niż bezpośrednio. Kobiety uwielbiają się domyślać same.
      Tak jakby nie chciały być uznane za: "łatwe", "lubiące seks i różne zabawy z tym związane", "nieczyste", tym bardziej
      kiedy jest więcej ludzi. 

Jakie są wasze doświadczenia, kobiety są sprośne (prywatnie)? 
    • By SzatanKrieger
      Witam od @SzatanKrieger coś dla naszych forumowych Pań, specjalnie dla was rady przetłumaczone przeze mnie od pewnego uwodziciela. 
      Uznałem je za wartościowe więc się nimi dzielę, zgadzam się z nimi więc o to je macie  
      Jeśli uważacie je za pomocne to pomódlcie się do Allaha w sprawie szatana  

Kobieta powoli zaczyna tracić wygląd po 25 roku życia, nikt wam o tym nie powie, szczególnie inne kobiety.
      Feminizm nie zrobił nic oprócz okłamywania was cały czas szczególnie 3 fala, okłamano was, wasze matki i wasze babcie.
      Feministki mówią wam by wpierw postawić na karierę lecz pozwólcie mi powiedzieć pewien sekret, możecie pracować aż do 65 roku życia ale nie możesz mieć dzieci mając 65 lat.
      "Mając 30 lat będę stabilna finansowo i zacznę się umawiać" jednak problem w tym jest taki, że gdy uderzysz w 30-stkę Twoja wartość seksualna zaczyna spadać, bo wartość seksualna kobiety jest mocno jeśli nie - całkowicie powiązana z wyglądem, czy fizycznością. Nie jest mi to miło mówić ale tak jest. Gdy zaczynasz z kimś się umawiać i macie już jakąś relacje, wygląd nie jest aż takim mocnym kryterium natomiast by zwabić faceta a najlepiej takiego wysokiej jakości, musisz wyglądać tak jakby wysokiej jakości mężczyzna chciał. Czyli: Młoda, piękna, szczupła, nie chodzi o to byś była modelką ale byś nie miała nadprogramowych zbyt wielu kilogramów. Ogarnij odpowiednią dietę, nie jedz cukrów szczególnie wieczorami. Gdy inna kobieta mówi, że wyglądasz pięknie mając 150 kilo zwyczajnie kłamie, bo jesteś jej bezpośrednią rywalką. Kobiety sabotażują siebie cały czas, nawet najlepsze przyjaciółki sobie to potrafią robić. Na zasadzie "Kasia nawet nie zauważyłam, że przytyłaś 25 kilo, wyglądasz olśniewająco, o mój boże".
      Mając 30 lat powoli stajesz poza sceną topowych kobiet bo zaczynają wchodzić na nie dziewczyny świeże 20-stki, uważaj by zejść ze sceny nie pokonaną. 
      Przepraszam jeśli to brzmi niezbyt politycznie poprawnie ale tak niestety jest.
      Decyzje z mężczyznami z, którymi się spotykasz będą rzutować na całe Twoje życie. Mogą sprawić, że będziesz bardzo szczęśliwą lub spędzającą samotnie wieczory kobiety czującą, że przegrałaś. Mężczyzna nie chce zużytego samochodu tylko nówkę ze salonu, ewentualnie po jednym czy dwóch "właścicielach"nikt nie lubi jeździć zajechanym autem.
      Jeśli masz chłopaka i go kochasz, słuchaj siebie umysłu, serca, duszy, intuicji wszystkiego czy by się nadał na mężczyznę Twoich dzieci i partnera na całe życie.
      Jeśli jest dobrym facetem to nie truj mu głowy, nie szukaj powodów do sprzeczki czy kłótki o byle co i nie denerwuj się jeśli nie jest dupkiem dla Ciebie bo kobiety uwielbiają dupków i fiutów (niestety)
      Mężczyźni wysokiej jakości nie będą symulować takich zachowań, chcesz fajnego faceta, który nie będzie nagle znikał czy cię ignorował. Kobiety we wieku 20 lat mają takich facetów do wyboru ale ich odsuwają od siebie wybierając bad boyów (sam byłem jednym z nich , który by czekał ) Zawsze gdy byłbym w domu dla nich kobiety tego gówna nie doceniały, wolały iść za chadami, krótkotrwała przyjemność/ zamiast relacji długoterminowej. Jeśli masz takiego mężczyznę i jesteś dobrą kobietą traktuj ich w porządku, nie truj, postaraj się by ten związek działał i zobacz jak daleko możecie razem w tym związku być, postarajcie się być dla siebie najlepszymi dla siebie na ile to możliwe. Jeśli chcecie zgarnąć najlepsze paczki chipsów przed zamknięciem imprezy to dobrze by było posłuchać tych rad przed uderzeniem w 30-stkę, byście nie zostały ściągnięte ze sceny bez swojego mężczyzny. Kobiety, które są po 30 i zachowują się jak 21 latki nie są atrakcyjne dla wysokiej jakości mężczyzn. Jest to smutne i żałosne, dlatego "zamknijcie na kłódkę" mężczyzn przed 30 stką. Kobiety, 30, 40 i 50 lat, które rywalizują z 21 latkami nie dosyć, że robią to, to jeszcze są na telefonach i na tinderach, mazgając paluchem na lewo i prawo przy wyborze faceta. Nie mogą znaleźć faceta bo nie zamknęły jednego we wieku 20 paru lat, kiedy miały największe możliwości oraz kiedy są na szczycie swojej atrakcyjności seksualnej. Jeśli jesteś kobietą poniżej 25 roku życia to Twoja wartość seksualna jest na najwyższym poziomie jaki będziesz miała w życiu. Nikt Ci tego nie powie, lepiej nie będzie jest to najlepszy czas by złapać swoją paczkę "chipsów". Jeśli jesteś śliczną dziewczyną wysokiej jakości faceci podbijają do Ciebie cały czas, nie musisz być nawet wielką pięknością by znaleść naprawdę fajnego faceta. Jeśli jesteś nawet 6 czy 7 z wyglądu nadal masz szansę na najwyżej jakości samca bez większego problemu. Lecz jeśli będziesz robić to co feministki wam każą czyli najpierw kariera a potem dzieci i mężczyzna to tracisz procentowo szanse na znalezienie wysokiej jakości samca. Z każdym rokiem powyżej 25 roku życia tracisz swoją atrakcyjność a tym samym szansę na znalezienie swojego @Bonzo bo nie będziesz bardzo możliwe, mogła przyciągnąć wysokiej jakości samca gdy lata będą leciały (zadanie będzie znacznie bardziej utrudnione)
      Faceci są głupi, bo nawet jak masz atrakcyjnego faceta gdy jest młody to i tak najprawdopodobniej z Tobą zostanie nawet jak się zestarzejesz lecz musi być zbudowana pewna wspólna podstawa, głęboka więź, której facetowi nie będzie się opłacało porzucać. Generalnie jesteśmy naiwniakami i będziemy z wami nawet jak przytyjecie dodatkowe 60 kilo.
      Nie słuchaj feministek i swoich koleżanek, które próbują sabotażować Twój związek i wbijać w poczucie winy, gadać o nim źle np "ooo on na mnie patrzał jak Ty nie widziałaś, mówię Ci to zły facet!".
      Niestety wiele kobiet słucha tych idiotycznych rad a potem zostają samotnymi matkami z dwójką dzieci i, każdym innym ojcem - nie chcesz tak skończyć.
      Największy alaram jest wtedy gdy kobieta jest po 30-stce jest również gorąca i sama, wtedy jest coś mocno nie tak. Jeśli jako 30 stka+ jest gorąca to jako 20 byłaś tym bardziej, uderzali do Ciebie wszyscy, chady, gwiazdy, obcokrajowcy, sportowcy - cokolwiek. Świadomy mężczyzna wie, że coś jest nie tak i należy uciekać lub mega uważać, ponieważ są uszkodzone. Dlaczego Ci faceci nie mogli jej "zaobrączkować" jaki jest haczyk? Szybko facet zrozumie gdzie jest haczyk jeśli się z wami zacznie umawiać  

Kobiety, które będą hejtować tą wiedzę to najprawdopodobniej są to zazdrośnice czy mające inne skrzywienia. 

Jeśli macie jakieś cenne rady to zapraszam do dzielenia się.
      Jest to temat rad dla kobiet, wszelkie gówniane pyskówki w moją stronę będą szczególnie ze strony facetów, którzy mają do mnie jakieś swoje żale reportowanie do moderacji z prośbą o usunięcie.
      Ten temat ma służyć kobietom, jak macie cenne rady to proszę o umieszczenie ich tutaj jeśli, nie to prośba o zamilknięcie i sam lajk wystarczy.
      Pragnąłbym by ten temat był czytelny.

Pozdrawiam serdecznie i korzystajcie kobitki. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.