Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Baelish
      Kolejny, myśle że ciekawy głos w temacie. 

• By Ewka
      Sporo tu przeczytałam o tinderze i chciałabym sprawdzić, jak to się ma do rzeczywistości. 
      Co prawda miałam tindera i tam też poznałam mojego Księcia Na Białym Koniu, ale nie zaznałam tam ani wianuszka adoratorów ani super atencji, mimo, że określiłabym się na 7-8/10. 
      Może wynikało to z tego, że celowałam w bardzo konkretny typ mężczyzn i było ich po prostu mało, no i nie było to w Polsce 

Chciałabym w najbliższym czasie założyć konta jako kobieta, jako mężczyzna z Polski (ta perspektywa szczególnie mnie interesuje) i mężczyzna obcokrajowiec i zobaczyć, jak to wygląda: czy kobiety będą mnie pytać o wzrost i zarobki, czy jako obcokrajowiec będę mieć więcej matchy, czy jako kobieta będę mieć atencji pod niebo itd. 

Moje pytanie do was brzmi: skąd legalnie wziąć zdjęcia? Czy mogę je wziąć z google? 

Oczywiście będę na bieżąco zdawać relację z tej zabawy. 
    • By lxdead
      Ostatnio głośno w mediach na Zachodzie o... wiszącą karteczki z napisem "Islam Is R I G H T Aabout Women" rozwieszone przez nieznanego dotąd osobnika. Reakcja NPC 'ów przekomiczna.

A tu coś więcej i konkretniej  

• By Dabeq
      Panowie szukałem odpowiedzi w gąszczu tematów, aczkolwiek nie mogłem znaleźć odpowiedzi lub podobnej sytuacji (choć na 100% takie były)

Korzystając z aplikacji randkowej pomyślałem żeby poznać kogos w okolicy. W zasadzie nie w celu seksu ani nic z tych rzeczy. Bardziej, żeby spędzić czasem z kimś czas/ wyjść na papierosa, bo  w mojej miejscowości wszyscy powyjeżdżali 

Poznałem młodszą od siebie 18. (ja mam 22), byliśmy na jednym spotkaniu, było na prawdę miło, było widać różnice mentalną ale chciałem z kimś spędzić czas. Z racji tego, ze ona była z wioski musiała przyjechać autobusem na to spotkanie, spotkanie się wydłużyło i ją odwiozłem (nie chciałem być rycerzem, ale nalegała ze odda pieniądze przy następnej okazji, choć ja nie chciałem - nie był to dla mnie problem.
      Od spotkania minęło kilka dni, mamy ze sobą kontakt, ale raczej ja zaczynam rozmowę + z dwa razy zaproponowałem wyjście na papierosa żeby spędzić sobie z kimś czas. Mam wrażenie, ze nie odpisuje mi na odpowiedz, a jedynie się tłumaczy, ze nie może/ nie ma fajek 😅 albo po prostu odpisuje mi po dłuższym czasie i temat się wymyka. 

Nie chce wyjść na needy, po prostu człowiek chciał spędzić z kimś czas, ale mam wrażenie ze robię tu za frajera + mam lekko orbitować pomimo ze nawet nie chce zaruchać.

Co sądzicie ? 
    • By Aderix
      Zastanawia mnie ostatnio jedna sprawa, Przypuśćmy że odwróci się trend i będzie się więcej kobiet a mniej mężczyzn, Co zrobią takie księżniczki, Jak wybór potencjalnego partnera, Będzie mniejszy a mężczyźni nie będą zbyt chętni do zakładania rodziny, posiadania,płodzenia dzieci?. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.