Skocz do zawartości

Ciekawa strona z opisami pań na Tinder/Badoo


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

Pisze jak frustrat którym pewnie jest. Wciąż tkwi w matriksie sadząc, że któraś z tych Pań da mu szczęście.

Widocznie jest po prostu nieatrakcyjny dla tych kobiet więc postanowił się chociaż trochę zemścić.

Nie tędy droga.

Tak, to prawda, można takie coś wysunąć od razu, ale trochę pokazuje to czego nie widać na zdjęciach, lecz wulgarnie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niezły blog. Nie wiem czy gość tam trochę ironizuje czy nie (chyba jednak tak), ale forma i przekaz niezłe - podobne do wielu dyskusji w temacie "ach gdzie ci prawdziwi mężczyźni" i "patrzcie jaki kretyn do mnie dzisiaj podbijał" na netkobiety itp.

Edytowane przez rewter2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to razy po jakiś tam "spotkaniach", randkach, poznaniach, "znajomościach" człowiek miał podobne myśli w głowie. Zwłaszcza jak się obraca w przedziale powiedzmy 27 - 37. Pisze o realu. W internecie to już musi być hardcore, przecież każda ma tam taką atencję, że ego puchnie do rozmiarów śmieciarki :D Tyle, że chyba dzisiaj już wszystkie mają swoje profile w internecie.

 

Tylko po co ta frustracja i złość w tym wszystkim.

 

I zasadnicze pytanie.... czego On szuka i czego się spodziewał?

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 .... a tutaj Panowie znalazłem klasyka....

 

cytat z:

https://mialemja.wordpress.com/page/3/

"Beka!

Ale mam bekę z lasek na tinderze.

Dałem bardzo wymagający opis na swoim profilu. Już laski w pierwszych wiadomościach mnie obrażają.

No najlepiej to o nich nie świadczy, tych pierdolonych polskich kurwach skaczących po zagranicznych bolcach.

Wystarczy że facet ma jakiekolwiek wymaganie odnośnie kobiety, a tym już się pierdoli w głowach. Jak to możliwe, że w ogóle facet może mieć wymagania?!?!

Przecież Polki to są święte dziewice, którym należy się zasłużony szacunek tylko za to że rozchylą nogi 1mm!!"

 

Masz wymagania i Panie od razu Cię obrażają. Za to, że masz wymagania. One mogą mieć i Ty nie masz nic do tego ale jak Ty masz wymagania to zbierasz obelgi i obrazy za to, że je masz. Typowa kobieca logika. Wspaniały przykład równouprawnienia i obraz ról społecznych. Facet ma zdobywać , starać się, zapewniać, kurwa wszystko.... a kobieta? .... no właśnie nic nie robić. Nie! Jak to nic nie robić.... ma wymagać. I mieć atencję.

 

Chyba nie muszę tutaj wyjaśniać co czeka takiego rycerza, który walczy, zabiega i zaspakaja swoją księżniczkę, swoje szczęście, swoją "jedyną" po podpisaniu jednego papierka w USC.

 

Ale nie o tym.....

 

Przypomniał mi się epizod jak kiedyś jakaś Pani powiedziała, że chce lekarza. Zapytałem czy jest lekarką. Zdziwienie .... ale już wyczułem pierwszą nutę nienawiści do mnie a inteligencje emocjonalną mam dość chyba dobrą. Kiedy powiedziałem jej, że chce lekarza, ustawionego faceta o wysokim statusie a sama nic nie oferuje, nic nie ma....  i nic specjalnie sobą nie prezentuje, co najwyżej przeciętność co i tak już wysoko ją oceniłem..... nienawiść do mnie w jej oczach przypominała eksplodujący wulkan. Takie to kobiece równouprawnienie.

 

Ale cytując klasyka..... szkoda strzępić ryja.... śmiać mi się chce. Również z ich naiwności. Tak logicznie rzecz biorąc. Ustawionym, przystojny, bogaty facet szuka swojej kobiety gdzieś w internecie. Ha ha ha .... tacy faceci są rozrywani w realu przez najpiękniejsze kobiety. No ale nadzieja umiera ostatnia i każdy ma ją prawo mieć. Również Panie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.