Skocz do zawartości

Ciekawa strona z opisami pań na Tinder/Badoo


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, wrotycz napisał:

Moim skromnym zdaniem, gość jest bardzo wulgarny, i nawet jeśli specjalnie przerysowuje to robi to w nieinteligentny sposób. W swoim języku nie różni się od "ścierek" i "szmat", które opisuje.

W zasadzie jest dowodem na "prawo przyciągania" :-)

Dokładnie tak samo to czuję. Gość przynajmniej mógł tym kobietom w programie graficznym oczy zakryć czarnym paskiem. To chyba karalne wrzucanie czyiś zdjęć do neta i okraszanie ich niewybrednym przekleństwami. Z resztą, skąd wiadomo czy to prawda czy tylko jego wymysły, żeby zdobyć czytelników. Wariatów nie brakuje.  Koleś nie nie ma klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami - facet jest skrajnym prostakiem, a jego "blog" to żenua. Przecież tam nie ma jednej "recenzji" pozytywnej - "spotkałem się z X, dość ładna i sympatyczna, niestety, nie zaiskrzyło, więc skończyło się na jednym spotkaniu". Same "kurwy" i "szmaty".

 

Teoretycznie, pomysł na recenzje kont na portalach jest ciekawy, ale musiałby być prowadzony z klasą, a komentarze mogłyby co najwyżej dotyczyć danych w profilu. Na przykład: "Facet12 deklaruje, że ma 185 cm wzrostu, a jest niższy od brata, który ma 180". "Piękna3 w rzeczywistości wygląda na znacznie starszą i mniej atrakcyjną, niż na zdjęciach". "Panna7 dopiero na drugiej randce przyznaje, że ma małe dzieci z nieformalnych związków". Itp. itd - w praktyce, niewykonalne, bo nie ma jak zbadać, czy komentarze są prawdziwe, czy też są to celowe złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyedytować poprzedniego posta, a chciałem coś dodać. Jako ciekawostkę napiszę, że na 99% (blog jest już niedostępny, więc tylko na 99) czatowałem z jedną z opisanych pań - teraz konto nazywa się inaczej, ale zdjęcia pamiętam. Starałem się być oryginalny i dowcipny, ale nie załapała i uznała mnie za buca/pozera. Wg mnie dowcipy były ok (nie dotyczyły jej, tylko różnych sytuacji), a pani po prostu nie była na odpowiednim poziomie. Oczywiście pożegnaliśmy się bez wyzwisk. Generalnie od jakiegoś czasu uderzam wyłącznie do nowych kont (chociaż nowe konto nie oznacza nowej osoby na danym portalu).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.