Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Tomko

"No More Mr. Nice Guy!" książka PL

Recommended Posts

Panowie, z racji ostatnich zmian nie mogę skontaktować się z Kolegą Sternbergiem w sprawie dołączenia do grupy wsparcia, więc pozwolę sobie tutaj napisać, może zwrócę Jego uwagę.

7 godzin temu, mianle napisał:

Witam, jest gdzieś aktywny link do polskiego tłumaczenia? 

Use Google my friend! :) 

Proszę!

• Like 1

5 minut temu, graffff napisał:

No właśnie... czy jest gdzieś aktywny link do polskiego tłumaczenia? 

Szukanie nie boli ! Leniu ! 

https://pl.scribd.com/document/349189996/No-More-Mr-Nice-Guy-Polska-Wersja

Na chomiku też jest, ale chyba sobie już znajdziesz ?

Poza tym polecam kupić oryginał, chyba też przeczytam, przy okazji podszkolę angielski.

danke very much ... :)

tak przerzuciłem na szybko i stwierdzam że tam nie ma niczego odkrywczego, to wszystko jest oczywiste.

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Poważnie potrzebujesz to przetłumaczone? 

Tak. Jest analfabetą. :P

(zaczynam praktykę no more nice guy)

Dnia 30.03.2019 o 10:36, zuckerfrei napisał:

@Mentalista tam nie trzeba dużo. Poważnie potrzebujesz to przetłumaczone? 

Potrzebuje tłumaczenia tylko pewnych pytań aby treść była bardziej zrozumiała ponieważ po moim nie każde według mnie jest na temat.

Dnia 30.03.2019 o 12:45, Feniks8x napisał:

Tak. Jest analfabetą. :P

(zaczynam praktykę no more nice guy)

Po prostu możliwe że uda mi się rozwinąć pewien projekt i nie chce robić tego na odpierdol, pewnie tego nie zrozumiesz :)

@Mentalista jeżeli tylko parę to będąc na Twoim miejscu, zrobiłbym to sam. Satysfakcja gwarantowana. Mało tego możesz swoją „pracę” udostępnić tutaj dla innych. Ja też lubię ssać cyca, ale czasem trzeba podlać żeby, coś urosło. 

• Thanks 1

Odkopię temat bo trafiłem na świetny wywiad z autorem książki:

Doskonale uzupełnienie książki. Widać, że autor nie stoi w miejscu. Polecam!

Ja po zdiagnozowaniu syndromu 'nice guy' próbuję to zmieniac. Ale nie ma lekko.

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By SzatanKrieger
      Witam.

Gdzieś migneła mi aplikacja, w której gdy się udowodniono, że sie ma orginalną książkę to wysyłano ebooka na komórkę 

Czy słyszał ktoś o czymś takim, kiedykolwiek?

Byłbym wdzięczny za każde info.

Kiedyś o tym gdzieś przeczytałem a przydałaby mi sie teraz.

Jeśli jakimś cudem takie coś istnieje, appka itp. To dajcie znać

Pozdrawiam.

• By tripod
      Cześć wszystkim,

Nazywam się tripod, jestem z Trójmiasta i jestem „miłym gościem”…

Chciałbym podzielić się z Wami historią mojego obecnego związku z którego jak dotąd nie udało mi się wyzwolić. Zanim do tego przejdę garść informacji o mnie: ojciec opuścił rodzinę gdy byłem małym dzieckiem, co prawdopodobnie jest główną przyczyną rozwoju syndromu miłego gościa. Inni mężczyźni w moim życiu którzy mogliby być dla mnie wzorcem albo umarli albo się stoczyli. Schemat bycia w związku z którego nie daje rady wyjść też pojawił się już raz w moim życiu. Użyłem słowa schemat bo powielam dokładnie te same zachowania i popełniam podobne błędy co w swoim poprzednim „poważnym” związku.

Za każdym razem gdy dojdę do wniosku że ta kobieta to nie jest to, że trzeba się ewakuować i oznajmuje o tym lasce one wpadają w emocjonalną załamkę i robią wszystko bym tylko został. Ja kw tym momencie mięknę jak totalna faja (jak nice guy) i zostaje z laską z litości i z poczucia odpowiedzialności i z chęci do nie czynienia jej krzywdy. Po jakimś czasie (kilka miesięcy) frustracja znowu we mnie wzbiera i powyższy cykl się powtarza – zerwanie → załamka → żal → litość → mordęga.

Kiedyś ten schemat nie był aż tak bolesny bo byłem po prostu młodszy, teraz za to rodzina i społeczeństwo zaczyna naciskać na założenie rodziny i robienie dzieciaków Przecież żaden z nas nie chce być starym kawalerem prawda? Szkoda tylko że nikt nie bierze pod uwagę tego że związki budowane na chujowym fundamencie zawszę się rozpadają, i to raczej prędzej niż poźniej, i raczej z bardziej bolesnymi konsekwencjami niż nie.

Wiem że generalnie jestem już blisko wyzwolenia się od obecnej laski, jestem pewien na 100% że nie wezmę z nią ślubu nawet gdyby naciskała na mnie cała jej rodzina, cała moja rodzina czy nawet rodzina królewska, papież czy chiński cesarz. To tylko kwestia czasu – czasu który sobie nawzajem marnujemy. Wiem że to rozstanie będzie nieprzyjemne (każde w jakimś stopniu jest) i chciałbym tym razem nie powielać starych schematów i znaleźć odrobinę wsparcia u ludzi którzy mieli podobny problem i go pokonali.
    • By Pieter
      Znacie książki które pomogą mi odnaleźć wewnętrznego skur**la?
      Sun-Zi już zamówiłem,trochę moje postrzeganie świata zmieniła biografia Trumpa.
      Wiem ze w mojej branży muszę być twardy często podejmować trudne decyzje,stawiać czoła wyzwaniom chce nauczyć się pracować pod presja i czerpać z tego przyjemność.
      Znacie jakieś książki które mi w tym pomogą ?
      z góry dzięki 😛

• By Garrett
      Jak w temacie - czy ktos z Was czytał jego książki. Są dostępne u mnie bibliotece i nie wiem która na początek.
      Bardzo mnie intryguje pozycja: "Dlaczego kobiety uprawiają seks. Motywacje seksualne - od przygody po zemstę" - na pewno sporo ciekawej wiedzy tam jest.

Ale moze lepiej od tych wcześniejszych zacząć? 
    • By SzatanKrieger
      Witam. 

Czy ktoś ma z was z tym problem ?

Zaznaczam, że nie chodzi nawet o czytanie ale o posiadanie wiedzy w "Swojej biblioteczce" 
      Chciałbym nadmienić, że mi wiedza pochodząca z książek uratowała życie w zasadzie.
      Gdyby nie wiedza moich wcześniejszych pokoleń, chyba skończyłbym na stryczku. 

Generalnie ja mógłbym kupować książek multum.  
      Dobrze, że mnie aktualnie nie stać bo bym majątek przepierzył  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.