Skocz do zawartości

Bóg


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Nie wiedziałem, który wątek odświeżyć, więc odświeżyłem wątek Assasyna. Jako były zatwardziały (próbujący zmienić cały świat) ateista, mogę dorzucić swoje skromne zdanie. Myślę, że cała istota Boga jest źle rozumiana. Nam to słowo kojarzy się automatycznie z chrześcijaństwem i dla wielu jest to starszy pan z brodą, siedzący w niebie. Kiedyś przeczytałem jedną książkę Barbary Marciniak - "Zwiastuni Świtu" (czy jakoś tak) i ów Plejadianie (jeśli istnieją, bo za chwilę znowu ktoś mi zarzuci, że wierzę w jakieś bzdury czy innych Reptilian; swoją drogą, to jest temat na osobny wątek) nazywali Boga "Najwyższym Stwórcą". I to określenie mi się podoba. Żeby się zbytnio nie rozwodzić, to Najwyższy Stwórca przejawia się dla mnie w czymś takim, jak Święta Geometria. Poniżej krótki filmik:

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biegiem czasu i doswiadczen, zauwazam pewien dysonans...

 

Otóz cierpienie, ból jest spowodowane tym ze to w co wierzysz(Bog, milosc, troska, milosierdzie) nijak ma sie do rzeczywistosci, bynajmiej mojej...

 

Na kazdym kroku zycie postepuje ze mna w taki sposob ze przypomina mi o tych negatywnych momentach, niezaspokojonych uczuciach i prawdziwych pragnieniach, niestety nie mam pomyslu jak to zrobic aby nie bolało...

 

Prosilem sile wyzsza bo resztkami siebie wierzylem ze cos tam na gorze czuwa, niestety z biegiem czasu uswiadamiam sobie ze nie czuwa, i czlowiek z tym wszystkim zostawiony jest sam sobie...

 

To uderza bynajmiej w moim przypadku w moja wewnetrzna samotnosc i obojetnosc wobec mnie, ktora ma swoje poczatki w dziecinstwie...

 

A uderzenie i przypominanie o niezaspokojonych potrzebach emocjonalnych, duchowych czy w mniejszym stopniu fizycznych(dotyk, czulosc) boli jak skurwysyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.