Skocz do zawartości

Tongkat Ali


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś, coś stosował? Jak podaje definicja:

Cytat

Tongkat Ali Root Extract (Eurycoma longifolia) lub inaczej Long Jack jest to wiecznie zielone drzewo liściaste występujące naturalnie w rejonach Indonezji i Malezji. W Polsce jeszcze mało popularny, w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Kanada bardzo rozpoznawalny oraz szeroko stosowany jako ekstrakt z owej rośliny.

Jego zastosowanie wiąże się z charakterystycznym oddziaływaniem na nasz organizm. Główne czynniki na które wpływa to:

Wzrost wolnego testosteronu w surowicy krwi

Wzrost libido

Zwiększona synteza białek oraz utrata tkanki tłuszczowej

Jestem ciekaw, czy jest tu osoba, która miała z tym styczność i jestem ciekaw jej zdania na temat tego suplementu. Wiadomo, jest to suplement a nie steryd, wiec cudów oczekiwać nie powinniśmy aczkolwiek jakieś działanie powinno być zauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie poziomu niepokoju, lepsza koncentracja, faktycznie trochę lepsze libido. Zmiany jakieś są. Ja to wziąłem na zniwelowanie stresu w który wpadłem. No ale do tego popijam naparem z catuaby, łykam macę i zeńszeń. Więc to może efekt synergii. Tutaj poczytasz o suplementach: https://examine.com

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.