Skocz do zawartości

Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ostatnio bardzo dużo tematów zakładanych jest przez nowych użytkowników, na ogół widać że większość to trole, psuje to trochę formę forum.

 

Krótko mówiąc nie wygląda to za dobrze, wiem że modzi wszystko nie wyłapią i nie jest to stała ich stała praca; niemniej rogacze ze stajni skody zbierają plon.

 

Takie spostrzeżenie stałego użytkownika.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jesteśmy świadkami zmiany pokoleniowej na forum? :) Większość z nich pisze z sensem i nie czyni nadmiernego szaszoru.

Dla wielu Braci kiedyś nadających ton nastąpił rozbrat z forum. Inni nie mają zbyt dużo czasu na forumowanie.

 

Ja sam czuję się tu już jak skamienalina, ;) ale nie doznałem jak dotychczas syndromu wypalenia.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer z założenia dajemy każdemu kredyt, do czasu, gdy nie udowodni, że mu się on nie należy.

Trolle zostaną odstrzeleni i napiętnowani a ludzie potrzebujący wsparcia czy zainteresowani własnym wkładem - zostaną i wszyscy na tym skorzystają.

Taka cena.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widzimy, dzięki za czujność - Sławek zakończył pisanie na blogu a ekipa z wykopu tam została spacyfikowana, więc mają dużo wolnego czasu. Poświęcą go oczywiście nam, próbując ochronić ludzkość przed podłymi, chorymi z nienawiści sekciarzami.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.