Skocz do zawartości

Zarabianie w necie bez wkładu własnego.


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko Kopaniem aktualnie się nie zajmuję, tylko kupno i sprzedaż, a i tak jestem 200 % kapitału który zainwestowałem do przodu :) i to bez żadnych Żukiewiczów, pośredników obiecujących złote góry i piramid,  tylko kupno i co ważne trzymanie wszystkiego na portfelu z prywatnym kluczem.

 

  W BTC nie inwestuję, nie oszukujmy się niebotyczne opłaty za transakcje, zapchany blockchain i mała skalowalność sprawiają, że kryptowaluta ma wartość głównie marketingową, bo większość kojarzy kryptowaluty z bitcoinem, ale jako pełnoprawny środek płatniczy nie widzę w niej przyszości.

Trochę intuicji, śledzenia rynku i co ważne spojrzenia na technologie czy rozwiązuje jakieś nowe problemy, czy po prostu jest kolejną kopią bitcoina i można zarobić, bez żadnych piramid. Można zacząć od kupowania i odkładania na portfelu pewniaków z pierwszej 5 coinmarketcap.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zarabianie zapewne będzie do najbliższego kryzysu finansowego.  Nie da się ukryć, że upadek podstawowego systemu monetarnego utnie także wirtualne waluty.
Za prąd, komputer, internet trzeba czymś zapłacić :P 
No chyba, że nagle pojawi się inna waluta wirtualna, którą nagle wszystkie globalne firmy będą akceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.11.2017 o 01:24, Moriarty napisał:

Nie da się ukryć, że upadek podstawowego systemu monetarnego utnie także wirtualne waluty.
Za prąd, komputer, internet trzeba czymś zapłacić :P 

Dokładni. Kursu Bitcoina i innych kryptowalut nie podaje się w kilogramach śledzi czy uncjach jakiegoś kruszca ;) Ciekawe jak będą określać ich wartość rynkową później.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są hyip-y i inne piramidy które da ją i po 3% dziennie. Ale jak sama nazwa wskazuje to są rzeczy tak płynne i nierealne ,że nie można na nich polegać. W takie coś to można zainwestować resztę z zakupów albo tyle co sprzedaż puszki z sylwestra ;) . Czyli dokładnie tyle ile jesteś w stanie stracić bez żalu. W miarę możliwości dobrze jest w krótkim terminie wypłacić wkład w takie cudo zamiast reinwestować. Pod żadnym pozorem nie rezygnujcie z pracy a te wirtualne fortuny powoli przenoście do reala. Bo pewnego dnia możesz wstać uśmiechnięty chcesz się zalogować a tu error 404. 

Wszelkie tego typu inwestycje to zabawa w wolnym czasie drobnymi pieniędzmi na drobne przyjemności.

Kiedyś gadałem z kolegą o forex-ie to opowiadał mi o "rajdach od 10k do 1mln w rok". A jak starałem mu się wytłumaczyć ,że 5% powtarzalne w skali miesiąca da mu spokój i bogactwo w dłuższej perspektywie to nie dał sobie przetłumaczyć. I niestety gryzł własny ogon robiąc 300-900% przez 3 miesiące po czym zerował konto. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2017 o 00:19, Ramzes napisał:

Kiedyś gadałem z kolegą o forex-ie to opowiadał mi o "rajdach od 10k do 1mln w rok". A jak starałem mu się wytłumaczyć ,że 5% powtarzalne w skali miesiąca da mu spokój i bogactwo w dłuższej perspektywie to nie dał sobie przetłumaczyć. I niestety gryzł własny ogon robiąc 300-900% przez 3 miesiące po czym zerował konto. 

 

@Ramzes

Czyli jeśli chodzi o bitcoin to uważasz że należy inwestować agresywnie i w krótkim okresie czasu, zamiast długo i na mniejszym procencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ransoft tamta sytuacja dotyczyła osoby która twierdziła ,że 5% to jak splunąć a ja mu tłumaczyłem ,że 60% w skali roku to więcej niż dobrze i przy kapitale 200k daje 120k brutto przychodu rocznie przy niewielkim nakładzie pracy.  

Nie zamierzam udzielać porad bo nie mam do tego uprawnień. Należy wziąć pod uwagę jednak ,że cena dojdzie do granicy gdzie ludzie rezygnują z towaru. np. Lubie jajka ale jak ktoś mi powie 5zł/szt  to się uśmiechnę i pójdę. 

Najważniejszą część mojej wypowiedzi pominąłeś w cytacie.(zarządzanie ryzykiem) Jeśli chodzi o BTC to masz mały zakres kontroli nad ryzykiem jak i stopą zwrotu. Równie dobrze może się okazać ,że internet się odwróci od BTC i jego wartość będzie 1$/szt. A ludzie będą się jarać ,że kupili pizzę za 30tys. BTC :) .

Kiedyś funkcjonowały krany btc gdzie za obejrzenie reklamy dostawałeś kilka satoshi. Niektórzy tak zaczynali swoje spekulowanie. Świat nie kończy się na BTC.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zarobić bez wkładu własnego. Tym wkładem będzie chociażby swój czas. Będzie konieczność zainwestowania w naukę technologii internetowych, zakup hostingu, domeny pod bloga itd. Krótko mówiąc, zarabianie bez wkładu własnego to mit.

Aby zarabiać na necie, trzeba mieć ruch, użytkowników, którzy będą klikać w reklamę, linki itd. Trzeba w to włożyć trochę siły, a wybór dochodowych branż wcale nie jest taki prosty. Swego czasu sporo pisało się o Kasi Tusk, że 50k zł miesięcznie wyciąga ze swojego bloga i to może być prawda.

Dobrze można też wyjść na programach partnerskich - a jest ich dużo, tutaj kilka przykładowych: https://mylead.pl/

W zasadzie z każdej branży. Działa to tak w dużym skrócie, że zamieszcza się link, a w nim jest od razu informacja, że to od nas wszedł user, co robił na stronie, czy coś kupił. I jeżeli kupił, to dostajemy odsyp. Strony z dużym ruchem, trzepią na tym niezły hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie takie pytanie, chciałbym jakieś grosze wrzucić w bitcoiny, czy na grupie jest ktoś kto żyje z tego i wprowadziły mnie w ten temat co i jak / ryzyko itp ?, mam namiar na chłopaka co z tego żyje i ogarnia temat ale po co dawać obcemu zarobić jak możemy wesprzeć naszych ;)

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź taką od chłopaka co się tym zajmuje, ktoś od nas może to zweryfikować ?
" Zamiast krypto polecam zainteresować się botem do giełdy FOREX Jest to pełen automat na giełdę forex grający na instrumencie eurusd opłaty za uruchomienie maszyny to 40 dolarów plus minimum 200 dolarów depozytu Gramy bezpiecznie na najniższej stawce a dziennie zamykamy od 30 do 70 sygnałów. Dzienny zysk od 6 do 30 dolarów dziennie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.