Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
NemiS

Trener Mariusz Mróz

Recommended Posts

Witam :D 

Jako że na kanale pojawił się materiał co do zdrowego odżywiania , chiałbym dodać tego Pana .

Ma ogromną wiedzę , mega efekty u swoich podopiecznych ,duża dawka wiedzy na YT .
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NemiS Mega efekty to fakt - sam byłem u niego na prowadzeniu przez 3 miesiące i schudłem 10kg. Ma bardzo dużo wartościowego materiału na yt, ale płacenie jemu wg mnie jest dość dyskusyjne. Za 300 zł dostałem rozpiskę w stylu kura+ryż+warzywa 150g ewentualnie zamiennik jak indyk, wołowinka itp. Do tego kilka linków do yt z jego filmikami na OGÓLNODOSTĘPNYM kanale i tyle. Zapotrzebowanie kaloryczne obciął mi o 500 kcal dziennie czego się nie robi przy zdrowych zmysłach. Więc fat leciał szybciutko, ale wkurwienie, uczucie głodu i wahania nastrojów to był chleb codzienny. Kilku jego podopiecznych docięło się bardzo w krótkim czasie, jednak nie wierzę w takie gadanie, że 3x w tygodniu siłka, dieta itp na sucho bez supli. Jaaaaasne. Nie wiem jak wygląda ich gospodarka hormonalna, ale w kilka miesięcy zejść do BF poniżej 10% to jakiś kosmos. Na pewno zdrowe to to nie jest. 

Według mnie gość jest ok jak się ma jakąś podstawową wiedzę. Naucza i robi rozpiski starą szkołą czyli dietą zbilansowaną. Na mnie czyste węgle o ile działają znośnie, to gdy tylko pofolguję i zaburzę podaż - nabieram wody jak Titanic. Teraz próbuję czegoś zupełnie innego. 

Tak jak mówię - warto go posłuchać, z laską robią dużo fajnych posiłków do diety zbilansowanej. Darmowy kontent - jak najbardziej tak.

Edited by Tomko
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 300 zł bez pomiaru fałdomierzem  to sporo . Taką dietę to ci rozpisze za darmo.

500kcal mniej to delikatna opcja. Tnie sie od 500 do 1000 kcal  w zależności od wagi poziomu otłuszczenia i podaży kalorii jaka jest obecnie.

Zejście do bf10% jest zdrowym poziomem a ile czasu zajmie to kwestia z jakiego poziomu schodzisz.

To wszystko to żadna czarna magia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@roxtedy Dokładnie, dlatego się wku..łem. Ja wtedy musiałem przyredukować jakieś 15kg max. 173cm wzrostu, waga 91. Ostatecznie zjechałem 10kg w 2 miesiące. Byłem zadowolony, ale samopoczucie często miałem słabe a z teściem zaczęły się wtedy problemy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A badałeś wtedy teścia że mówisz o problemach? Na ile spadło? Przy mocnych redukcjach gdzie jest głodzenie,nisko tłuszcze i dużo aero i brak cheat day może dojśc do przyblokowania hpta i spadku testosteronu.  Sa nawet przypadki hipogonadyzmu wtórnego spowodowanego takim wycieńczeniem .Jak masz tendencje do spadku teścia na redukcji to monitoruj to co 4 tygodnie redukcji badając testosteron całkowity i LH.

Edited by roxtedy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@roxtedy Nie badałem wtedy, ale zacząłem się czuć totalnie piz...wato, brak decyzyjności... Zbadałem teścia jakoś w kwietniu i okazało się, że mam poniżej dolnej normy. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy zaczęły się moje problemy, później przez rok wróciłem do poprzedniej wagi a nie robiłem nic co bym mi teścia podbiło do góry. Stąd takie wnioski. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

teść nie może byc poniżej 400mg/dl bo jeśli będzie niżej to dramat. Poczytaj sobie publikacje doktora RABIJEWSKIEGO. Coś tam na pewno ci się rozjaśni. Nie wiem ile masz lat ale powyżej 35 to już często niestety trzeba zająć sie poziomem testosteronu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.