Skocz do zawartości

Trener Mariusz Mróz


NemiS

Rekomendowane odpowiedzi

@NemiS Mega efekty to fakt - sam byłem u niego na prowadzeniu przez 3 miesiące i schudłem 10kg. Ma bardzo dużo wartościowego materiału na yt, ale płacenie jemu wg mnie jest dość dyskusyjne. Za 300 zł dostałem rozpiskę w stylu kura+ryż+warzywa 150g ewentualnie zamiennik jak indyk, wołowinka itp. Do tego kilka linków do yt z jego filmikami na OGÓLNODOSTĘPNYM kanale i tyle. Zapotrzebowanie kaloryczne obciął mi o 500 kcal dziennie czego się nie robi przy zdrowych zmysłach. Więc fat leciał szybciutko, ale wkurwienie, uczucie głodu i wahania nastrojów to był chleb codzienny. Kilku jego podopiecznych docięło się bardzo w krótkim czasie, jednak nie wierzę w takie gadanie, że 3x w tygodniu siłka, dieta itp na sucho bez supli. Jaaaaasne. Nie wiem jak wygląda ich gospodarka hormonalna, ale w kilka miesięcy zejść do BF poniżej 10% to jakiś kosmos. Na pewno zdrowe to to nie jest. 

Według mnie gość jest ok jak się ma jakąś podstawową wiedzę. Naucza i robi rozpiski starą szkołą czyli dietą zbilansowaną. Na mnie czyste węgle o ile działają znośnie, to gdy tylko pofolguję i zaburzę podaż - nabieram wody jak Titanic. Teraz próbuję czegoś zupełnie innego. 

Tak jak mówię - warto go posłuchać, z laską robią dużo fajnych posiłków do diety zbilansowanej. Darmowy kontent - jak najbardziej tak.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 300 zł bez pomiaru fałdomierzem  to sporo . Taką dietę to ci rozpisze za darmo.

500kcal mniej to delikatna opcja. Tnie sie od 500 do 1000 kcal  w zależności od wagi poziomu otłuszczenia i podaży kalorii jaka jest obecnie.

Zejście do bf10% jest zdrowym poziomem a ile czasu zajmie to kwestia z jakiego poziomu schodzisz.

To wszystko to żadna czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@roxtedy Dokładnie, dlatego się wku..łem. Ja wtedy musiałem przyredukować jakieś 15kg max. 173cm wzrostu, waga 91. Ostatecznie zjechałem 10kg w 2 miesiące. Byłem zadowolony, ale samopoczucie często miałem słabe a z teściem zaczęły się wtedy problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A badałeś wtedy teścia że mówisz o problemach? Na ile spadło? Przy mocnych redukcjach gdzie jest głodzenie,nisko tłuszcze i dużo aero i brak cheat day może dojśc do przyblokowania hpta i spadku testosteronu.  Sa nawet przypadki hipogonadyzmu wtórnego spowodowanego takim wycieńczeniem .Jak masz tendencje do spadku teścia na redukcji to monitoruj to co 4 tygodnie redukcji badając testosteron całkowity i LH.

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roxtedy Nie badałem wtedy, ale zacząłem się czuć totalnie piz...wato, brak decyzyjności... Zbadałem teścia jakoś w kwietniu i okazało się, że mam poniżej dolnej normy. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy zaczęły się moje problemy, później przez rok wróciłem do poprzedniej wagi a nie robiłem nic co bym mi teścia podbiło do góry. Stąd takie wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.