Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Siema.

Rozpoczynam taką o to inicjatywę na forum. Robię challenge wśród braci na zrobienie treningu 100 pompek. Kto podejmie rękawice?

Jesteś zerem w tych sprawach? Nieważne. ( To ja :) )
Zapieprzasz na siłce i jesteś kozakiem? Nieważne.

Zapraszam wszystkich. Będziemy się tutaj dzielić naszymi kamieniami milowymi i oczywiście osiągniętym celem. W nagrodę hmm, mogę obiecać lajka :D

Można to traktować jako zabawę z korzyściami, trening, wyzwanie, cokolwiek.
Zjednoczmy się we wspólnym trenowaniu pompek.

Informacje - jak robić trening - znajdziecie bardzo prosto w necie.

Korzyści:
1. Motywujemy się nawzajem.
2. Przyrost siły i wytrzymałości.
3. Przyrost formy i mięśni.
4. +100 do męskości :D
5. Trening wytrwałości.
6. Lepsze samopoczucie.
7. Fun.

Dodatkowo. Robiłeś trening w przeszłości? Podziel się swoimi spostrzeżeniami. Daj wskazówki.

Lecimy, kto pierwszy?

• Like 10
  • Thanks 1

Dobry pomysł :D Zaczynamy od zrobienia 1 pompki, a potem zwiększamy tą liczbę tak jak chcemy. Można dwukrotnie, można trzykrotnie albo nawet dziesięciokrotnie. Tyle ile chcemy z siebie wycisnąć.

Edited by MoszeKortuxy

Wchodzę w to! :D Ostatnio nawet myślałem ciągle o pompkach i wczoraj trochę ich zrobiłem ale zacznę "od nowa" 

• Like 1

Dobre :) Każda motywacja będzie na plus.

Godzinę temu, Drizzt napisał:

ja staruję jutro

Dałeś przykład to startuj już teraz :P i pokaż moc

Ja jestem na etapie, że staram się robić 10 pompek szybko i staram się dobić do 10 wolno. Różnie to wychodzi ale od kilku miesięcy poprawa jest :)

Dobra zrobię teraz seryjkę i z góry dzięki za lajka :P

• Like 1

Wchodzę w to. 

Zaczynam od dzisiaj: 

http://www.facetemjestem.pl/trening-100-pompek-plan/

Cykl 2 (11-20 Pompek) 

Dzień Pierwszy:

Seria: 8,9,7,7 

Pytanie: 

Piszemy sprawozdanie co tygodniowe, czy po każdym treningu ? 

Do tego czy zamieszczamy jakieś zdjęcia/ filmiki z treningu ? 

Edited by Marcin Szyszka
  • Like 1

Ja robiłem z rozpiski 100pompek.pl 

Początki idą łatwo i przyjemnie. Schody robią się od 40-50 w serii. Efekty są, do dziś :-) 

@Cortazar Wczoraj w nocy byłem dość zjebany po treningu, więc test nie byłby zbyt wiarygodny :P

@Marcin Szyszka Myślę, że cotygodniowe sprawozdanie będzie git. Jeśli masz ochotę na filmik, nie widzę problemu.

@zuckerfrei Celem jest 100 za jednym zamachem.

@Brat Jan Zdecydowanie!

100 pompek to ja robię jako rozgrzewkę po wstaniu z łózka na raz :D Nie od razu Kraków zbudowano, zaczynałem od 40-50-60 .... i mamy to co mamy. Generalnie staram się robić 500- 1000 pompek dziennie. 

• Like 7
  • Thanks 4

Ja również wchodzę! Potrafię zrobić 30 pompek pod rząd, albo 50 w dwóch seriach więc nie jest źle. Ale 100 pompek... Pozbędę się męskich cycków i klatę zrobię przynajmniej ;) 

1 godzinę temu, Metody napisał:

100 pompek to ja robię jako rozgrzewkę po wstaniu z łózka na raz :D Nie od razu Kraków zbudowano, zaczynałem od 40-50-60 .... i mamy to co mamy. Generalnie staram się robić 500- 1000 pompek dziennie. 

@Metody pa tutaj chyba coś o Tobie mówią od 6:50 do : 7:00

:D, ile max zrobiłeś na raz ?

Wchodzę w to.

Zasuwam obecnie programem na siłę, aby dojść do pompek na jednej ręce, ale wytrzymałość też się przyda. Aktualnie 30 w serii.

@MoszeKortuxy Ja też tak regularnie ćwiczę. Jak wstaje z pozycji leżącej robię cały jeden brzuszek. Ze 2-3 się zbierają w ciągu dnia :D. 

Dziś 2x5. Całkowicie pary w łapach nie mam :<. No cóż będę starał się robić takie serie 2-3 razy dziennie może częściej.

• Like 1

@Stulejman Wspaniały Ostatnio się zważyłem w sklepie i się trochę przeraziłem - 97kg :huh: Tyle, że jestem troszkę wyższy.

Dziewczynki swoim tematem mnie podpuściły i wyszło tak, że na rozgrzewkę przyjebałem 100 przysiadów. Następnie udało mi się zrobić 25 pompek jako test. Biorąc pod uwagę, że na siłowni nigdy nie byłem, a w domu ćwiczę od święta przez 3 tyg, to jestem very happy.

Jedziemy dalej :)

Edited by Drizzt