Skocz do zawartości

100 przysiadów challenge


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz moderator Drizzt wyszedł ze szczytna idea pompek dla samców, dlatego ja pomogę niezdecydowanym samicom podjąć działanie i zakładam Wam 100 przysiadów challenge ;)

Możecie wrzucać tu zdjęcia i filmiki, nikt z samców nie będzie tu na pewno zaglądać, także się nie krępujcie. Tak o Was dbamy na forum, same dobre chłopaki tu są co dbają o Wasze zdrowie a więc zapraszam do działania :)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może @Stulejman Wspaniały w ramach dbania o braci ufundujesz nagrodę dla każdego kto zrobi 100 pompek (musi być dowód filmowy), np ebook? :D Ale za 2 msc kolejny film, że dalej dana osoba ciśnie, a jak nie to wpłaca 100 zł na forum (tylko jakiś weksel wcześniej trzeba by podpisać).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Możecie wrzucać tu zdjęcia i filmiki, nikt z samców nie będzie tu na pewno zaglądać, także się nie krępujcie.

Hej dziewczyny, pod pretekstem zabawy wrzucajcie zdjęcia i filmiki! To jest na pewno GENIALNY pomysł! Na sto procent!

 

I tak to jest, jak cycki i cipka przesłaniają niektórym oczy. Nagle zapominają o tym, co się co jakiś czas dzieje na forum ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HORACIOU5 napisał:

I tak to jest, jak cycki i cipka przesłaniają niektórym oczy. Nagle zapominają o tym, co się co jakiś czas dzieje na forum ;)

A Horacius jak zwykle się uczepi i bierze wszystko na serio nie widząc, że ten temat to żarcik ;) Wystarczy przeczytać sposób, w jaki został napisany by to skumać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? jako zachęta do ćwiczeń jak najbardziej. Jako zachęta do wrzucania zdjęć czy filmów? Nope. Nie ma tutaj znaczenia fakt, że i tak by pewnie nie wrzuciły tego co Ci się marzy. Sama propozycja brzmi cokolwiek dziwnie na tle ostatnich wydarzeń.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Czasem w słowie pisanym trudno dostrzec intencje i uruchamiają się nam różne detektory. Dla mnie samego niektóre posty są jak ćwiczenia z topologii w stylu - jak wywinąć dętkę rowerową na drugą stronę przez dziurę w niej. 

 

Zresztą nad czym tu dywagować, tak @Quo Vadis?, jak @HORACIOU5, ja czy inni - uwierzymy paniom na słowo w te 100 przysiadów:D

 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje wyzwanie, czy te 100 przysiadów ma być bez przerwy czy np. 4×25? Oczywiście żadnych filmików nie będzie. Wyzwanie jest przede wszystkim dla mnie samej, no i jeszcze dla moich pośladków i ud :lol:

A tak poważnie bardzo dobra motywacja:)

Trening zaczynam od dziś i będe na bieżąco tutaj wstawiać info o postępach.

Mam nadzieję, że inne panie też podejmą się tego wyzwania

@Selqet @Lalka piszecie się?

@catwomannie proponuje bo kocica zaraz pewnie na porodówce się znajdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee no ku..a panie drogie! 10 przysiadów to robią na rozgrzewkę w domu spokojnej starości. 20 przysiadów to już ból istnienia a potem lato idzie i narzekanie, że dupa wisi i cellulit. Legginsy wszystkiego nie przykryją, wprawny samiec zauważa oszustwo nawet przez push-up i legginsy!

Brać się do roboty a nie pierdzielić. Patrzcie jak chłopaki sobie tutaj radzą. @Lalka szczególnie do ciebie - patrz jak Vince Vaughn daje radę!
 

 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.