Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Ano mam, używam, sama i z moim samcem, nie widzę w tym nic złego że czasem mi go zastępuje bo mam wściekliznę pod pępkiem, z resztą kupił mi go właśnie mój samiec, jak sam mówi, on już swoje lata ma a na starość to o lasce się z godnością chodzi.

 

Wibro ze stymulatorem łechtaczki, 12 trybów i 3 prędkości. Aż sama sobie zazdroszczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Falka Elen napisał:

Ano mam, używam, sama i z moim samcem, nie widzę w tym nic złego że czasem mi go zastępuje bo mam wściekliznę pod pępkiem, z resztą kupił mi go właśnie mój samiec, jak sam mówi, on już swoje lata ma a na starość to o lasce się z godnością chodzi.

 

Wibro ze stymulatorem łechtaczki, 12 trybów i 3 prędkości. Aż sama sobie zazdroszczę. 

Gdzie nie czytam twoich postów to sobie zazdrościsz i jesteś zajebi***. 

Typowa Gadzina. Większość starych tematów odwiedzona Jagbys miała inne konto na forum i bila posty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moro12 napisał:

Gdzie nie czytam twoich postów to sobie zazdrościsz i jesteś zajebi***. 

Typowa Gadzina. Większość starych tematów odwiedzona Jagbys miała inne konto na forum i bila posty

Jeśli to brzmi nazbyt narcystycznie to proszę o wybaczenie, ale staram się raczej nie popadać w samozachwyt bo wbrew pozorom nie uważam że mam powody.

 

Nie chciałam aby to miało taki wydźwięk, bardziej liczyłam na humorystyczny odbiór. 

Nie traktuję tego poważnie, spokojnie. To tylko wibrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem, bo nie próbowałam.

Nie licząc małych incydentów z wibrującym jajeczkiem,którym bawił się mój partner, zmieniając przy tym różne programy.  ?

I chyba mu to dawało większą satysfakcję niż mi.

Nie mam wibratora, a poza tym nawet gdybym miała, to nie byłby mi potrzebny, gdyż mam definitywny zakaz samozaspokojenia się bez udziału mojego chłopaka. W sumie nie ubolewam, bo mam dzięki temu większa na niego ochotę. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze dilda są fajnymi zabawkami, zwłaszcza gdy nie są traktowane jako konkurencja dla penisa. No i są dilda i są dilda. Są małe, przenośne przypominające wyglądem członka lub dajmy na to tusz do rzęs, są dilda symulujące macki czy składające jaja :P. Jak juz wejdę w LTR to chyba co miesiąc będziemy sobie sprawiać nowe od złego smoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojkr napisał:

Sex fajna sprawa, warto go urozmaicić ....tego typu zabawki to nic złego. 

Zabawki są OK. Ale mało ciekawych zabawek jest dla męzczyzn. Sztuczna pochwa, jakieś jajeczka do masturbacji, wibrujace króliczki na penisa, no i oczywiście sondy do cewki moczowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Florence napisał:

Mam gdzieś nawet taki strój dla seksownej pielęgniarki. :lol::lol: Ze 2-3 razy go zakładałam dla byłego, :Dnawet fajny, na zameczek. ;) 

 

 

Ewidentnie go nie kochałaś :), a On słabo się starał bo dla mnie byś co weekend go zakładała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

A do tego wibrator, zatyczki analne, klamerki na sutki, kulki gejszy, bacik, kajdanki, i inne pozyteczne duperele

Chwalisz się, że widziałaś w internecie czy  masz i praktykujesz?

 

13 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

Ale mało ciekawych zabawek jest dla męzczyzn. Sztuczna pochwa, jakieś jajeczka do masturbacji, wibrujace króliczki na penisa, no i oczywiście sondy do cewki moczowej

Dodaj masażery prostaty, również korki, klamerki oraz wszelkiego typu akcesoria bdsm.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.