Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@DanielSW sumie tamten strój kupiam, pół-żartem :D po naszej pewnej rozmowie, ale to było całkiem ciekawe. :P

Kręciły go białe fartuszki, :lol:zawody medyczne u kobiet, a jeszcze wtedy nie studiowałam tego, co teraz. ;)

@dobryziomekOj przesadzasz. ;) Wszystko jest dla ludzi, aby tylko nie przeginać, jeden-dwa gadżety używane sporadycznie to nic złego i absolutnie nie świadczy to o jakieś rutynie -zależy jak kto do tego podchodzi. ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem singielką więc w jakiś sposób muszę się uwalniac od "napięcia" także mam takiego plastikowego kolege w szafie.

Wychodze z zalozenia, ze lepiej wykorzystac to wlasnej satysfakcji kawalek plastiku bez emocji niz isc sie bzykac z byle kim bo wlasnie mam skok libido.

Za bardzo szanuje swoje cialo zeby je oddawac byle komu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wiadome jest, że męska sperma spełnia swoją rolę w kobiecej pochwie.

Oddziaływanie hormonów i tak dalej, google powiedzą.

Inna sprawa, że stosunek w gumie tego nie daje.

Nie czytalem całego wątku więc nie wiem, czy są dilda co po wszystkim (i przed wszystkim) dadzą buzi, przytulą, wysłuchają...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Naturalnie że w starciu Penis vs dildo wygrywa: Penis.

 

jako druga konfiguracja: 

peny+dildos

 

Pozwolę sobie zauważyć ze większość facetów dZiwnie reaguje jak kobieta otwarcie przyznaje ze ma w szafie: dildo, wibrator, kulki i inne, a na wiadomość o lubrykacie kwituje ze ewidentnie mysi mieć problem z suchością ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 19.03.2020 o 23:48, Xxl napisał:

Naturalnie że w starciu Penis vs dildo wygrywa: Penis.

 

jako druga konfiguracja: 

peny+dildos

 

Pozwolę sobie zauważyć ze większość facetów dZiwnie reaguje jak kobieta otwarcie przyznaje ze ma w szafie: dildo, wibrator, kulki i inne, a na wiadomość o lubrykacie kwituje ze ewidentnie mysi mieć problem z suchością ? 

Bo czują, że zagrożona jest ich męskość ? 

 

Klasycznego wibratora nie mam, bo średnio mnie kręci penetracja jakimś tworzywem, ale magic wand owszem. Sto razy lepsza zabawa. Oczywiście wtedy, gdy nie ma męskiego języka pod ręką :D  Bo nic nie przebije natury.

Nawet najlepsza zabawka nigdy nie będzie zaangażowana w to, co robi. O namiętności nie wspomnę. 

Edytowane przez gladia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że penis...

 

Ale jak sie nie ma tego co sie lubi to przydaje sie zastepstwo ?. W mojej kolekcji na razie wibrator i kulki. Ukochany nie ma z tym problemu, myslę że sporo zależy od samooceny faceta. Przed zakupem zapytałam go co o tym mysli.. Odpowiedzial że pod jednym warunkiem... Bede korzystała również przy nim. Myslę że to fajne urozmaicenie a da facet a też niezla frajda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio preferuje masturbacje czymś takim:

https://m.ceneo.pl/89020449;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjw6575BRCQARIsAMp-ksNMFsNZMNCm-G0k3VMyo5ZZ7neFxDo3x97jd9wn4X8hBpIvavAiq1kaApXQEALw_wcB#tab=click&shop=147423505 

12 zł i masz 2w1 ? na koniec wyciskasz trochę żelu na ciało i efekt wtrysku można skopiować ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/7/2019 at 11:21 AM, JoeBlue said:

Tyle, że wiadome jest, że męska sperma spełnia swoją rolę w kobiecej pochwie.

Oddziaływanie hormonów i tak dalej, google powiedzą.

Inna sprawa, że stosunek w gumie tego nie daje.

Nie czytalem całego wątku więc nie wiem, czy są dilda co po wszystkim (i przed wszystkim) dadzą buzi, przytulą, wysłuchają...

A to nie Ty rozdawałeś gumy? :D A tak w ogóle to wypowiedz w punkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Colemanka said:

A to nie Ty rozdawałeś gumy? :D A tak w ogóle to wypowiedz w punkt ?

Na rynku?

<joke>Ja zbierałem, od tych co ich nie potrzebują.</joke>

A tak w ogóle - dzięki. Miło być docenionym.

 

CzikaBoom:

Kolegi wibratora powiadasz?

Ciekawe, po co koledze był wibrator?

Chyba że brał go ze sobą na wizyty, tak jak gumki.

 

Krawat powiadasz?

Po co?

Żeby było bzykanie z dżentelmenem?

Czy że gość w krawacie jest mniej awanturujący się?

Odnoszę wrażenie, że krawat może mieć inne zastosowania prócz standartowych, opowiedz o nich.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JoeBlue napisał:

Kolegi wibratora powiadasz?

Ciekawe, po co koledze był wibrator?

Chyba że brał go ze sobą na wizyty, tak jak gumki.

Miało być kolegę, korekta w telefonie.

21 godzin temu, JoeBlue napisał:

Krawat powiadasz?

 

Po co?

Żeby było bzykanie z dżentelmenem?

Czy że gość w krawacie jest mniej awanturujący się?

Odnoszę wrażenie, że krawat może mieć inne zastosowania prócz standartowych, opowiedz o nich.

Lubię facetów w krawatach i lubię jak mnie nimi wiążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupiłam kilka lat temu, gdy byłam w związku z moim poprzednim partnerem. Nie pamiętam do końca mojej motywacji tego zakupu, ale pamiętam, ze on o tym wiedział. Przez te kilka lat używałam sporadycznie, a odkąd poznałam mojego obecnego męża praktycznie nawet nie pamiętam gdzie go mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.