Skocz do zawartości

Awantura, Jaworowicz wychodzi bo dzielnytata.pl nagrywa.


Rekomendowane odpowiedzi

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1103

https://kierunki.info.pl/2016/07/jozef-jastrzebski-zydowscy-kaci-nkwd-sb-powojennej-polsce/

 

Spróbujcie zakłamać historię, może wam też się uda.

 

Nie sztuka kolaborować w celu wymordowania inteligencji danego narodu i zajęciu jej miejsca....

Ot cała żydowska inteligencja

Pózniej można pchać potomków na uczelnie mając poparcie pobratymców na stanowiskach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mam lepsze rzeczy do roboty niż paplanie się w wypocinach cwaniaków żerujący na nędzy intelektualnej większości społeczeństwa. Historie każdy czyta jak mu się podoba, więc jeżeli trudno o obiektywną prawdę to szkoda mojego cennego czasu. Ja sobie napiszę, że kosmici eksploatują Polaków, tylko sypnijcie rubelków. W internecie łatwo wyprodukować treść. 

 

http://www.wykop.pl/ramka/2897131/pamietnik-pradziadka-zostal-ukonczony/

 

Wstawiam to po raz drugi. Sytuacja jaka jest w Polsce wynika tylko i wyłącznie z mentalności Polaków. Jakby zniknęli Żydzi, Niemcy, Ruskie, EU i tak dalej to by znaleźli kolejnych winnych swojej nędzy. Gwarantuje, że taka grzybnia jak jest byłaby taka sam. :) U mnie katolicki poseł z pewnej prawicowej partii wyzyskuje ludzi ile się da i chuja mu zrobią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, volcaniusch napisał:

Mi jeden Polak z USA mówił tak: po szkole dzieci polskie szły ścierać stoły do restauracji za marne centy, a żydowskie do rabina lub do biblioteki się uczyć. Chyba wyjaśnia potęgę tego narodu bez teorii o spisku dziejowym. ;) Każdy znający logikę i trochę historii widzi, że te historie o "złych Żydach" są bełkotem. Finansjera składa się z żydów, chrześcijan (tutaj Watykan macza palce), ateistów etc., i zwalanie swoich porażek na inne nacje świadczy o infantylności. Bubel coś tam pisze o lekarzu Bieleckim. U mnie w rodzinie jedna osoba była przez niego leczona. Serio, trudno o lepszego lekarza w Polsce, a że to zdobył w czasach PZPR to takie czasy były, za piecem się nie schował, ale coś robił. Zauważyć warto, że obchodzi go pacjent i człowiek, a nie tylko nowy mercedes. Bubel jest typowym pieniaczem, który poza gadaniem nic konkretnego nie osiągnął. Krytyczne myślenie nie boli. 

 

Dziwne, ale w Polsce nie czuje, żeby ktoś mi podkładał nogi. Czy PiS czy PO - jedna zaraza, ale mam prostą receptę: trzymać się od polityki z dala. Tam są same miernoty, które wzięły się za politykowanie, bo nic innego nie potrafili. 

Licz się ze słowami (belkot, infantylne) - nikt tu nie mówi, że np. mój IBS czy płaskostopie jest winą żydów. Ale jeśli nacja która gardzi moim narodem rządzi moimi finansami, wojskiem, sądami i mediami, a kilku prezydentów to żydzi, to coś tu chyba jest nie halo? Powtarzam - Owadia Josef, szanowany polityk i rabin z Izraela, znawca talmudu, nazwał nas zwierzętami pociągowymi i nie spadł mu za to włos z głowy. I nie zmienią tego faktu słowa Enemy, że partia której był szefem była mała.

 

Gdyby Polski polityk coś takiego powiedział o żydach, byłby skandal międzynarodowy, więzienie, a może i "samobójstwo" po jakimś czasie. 

 

1 minutę temu, volcaniusch napisał:

Szczerze? Mam lepsze rzeczy do roboty niż paplanie się w wypocinach cwaniaków żerujący na nędzy intelektualnej większości społeczeństwa. Historie każdy czyta jak mu się podoba, więc jeżeli trudno o obiektywną prawdę to szkoda mojego cennego czasu. Ja sobie napiszę, że kosmici eksploatują Polaków, tylko sypnijcie rubelków. W internecie łatwo wyprodukować treść. 

 

http://www.wykop.pl/ramka/2897131/pamietnik-pradziadka-zostal-ukonczony/

 

Wstawiam to po raz drugi. Sytuacja jaka jest w Polsce wynika tylko i wyłącznie z mentalności Polaków. Jakby zniknęli Żydzi, Niemcy, Ruskie, EU i tak dalej to by znaleźli kolejnych winnych swojej nędzy. Gwarantuje, że taka grzybnia jak jest byłaby taka sam. :) U mnie katolicki poseł z pewnej prawicowej partii wyzyskuje ludzi ile się da i chuja mu zrobią. 

 

Piszesz kompletne bzdury. Polacy przed 2 wojną światową poszli w górę w sposób niesamowity - gdyby nie niemcy i ZSSR, bylibyśmy bardzo mocnym krajem. I tak byliśmy silniejsi i dłużej się broniliśmy niż Francja, mająca większą armię niż niemcy.

 

Nie pisz źle na Polaków, bo na tym forum jest to NIEDOPUSZCZALNE.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss To że w UB i w ogóle wśród komunistów było wielu Żydów to ja wiem. Niepolscy komuniści byli idealnym materiałem na katów, bo odchodziło ryzyko odchyleń patriotycznych. I Stalin o tym wiedział. Ja tu piję do tego, że Żydzi byli po różnych stronach. Żydowski Betar jako organizacja prawicowa współpracował z władzami II RP, tak że nawet pogrzebie Piłsudskiego było wielu Betarowców, a w jego krypcie pochowano odrobinę ziemi z osady Tel Chaj. Z Betarem współpracowali nawet polscy nacjonaliści, w tym nawet ówczesny ONR. Historia jest dużo bardziej skomplikowana niż się może wydawać i tyle ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Historia jest dużo bardziej skomplikowana niż się może wydawać i tyle

I oczywiście Ty ją znasz, a taki Sołżenicyn i wielu innych (także żydów) piszących o przejęciu przez żydów całych państw - racji nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pamiętnik tego dziadka czy "Pamiętniki chłopów" z 1935 roku, nie oceniam dobrze II RP, która ruszyła do przodu dopiero po zamachu majowym. Czy oni też szkalowali Polskę opisując swoją nędzę? Polacy mają wiele wspaniałych cech, ale nie potrafią się zjednoczyć i sami siebie szanować często i te dobre cechy nie potrafią dać w konsekwencji efektu. Mam mnóstwo przykładów z otoczenia. Z resztą każdy wie jak się PiS z PO pożarli o władzę w 2005. Potrafimy stworzyć technologię do pozyskania gazu łupkowego (lata 70, AGH), ale służalczy ludzie w polityce to uwalili i profesorowie poszli w świat, między innymi do USA. Dzisiaj Amerykanie korzystają z patentu stworzonego na polskiej uczelni. Takich kur znoszących złote jaja jest ubitych mnóstwo, nawet nikomu z nich rosołu nie chciało się zrobić. 

 

Co do Żydów to nie potrafię im wybaczyć traktowania ludności Palestyńskiej, ich mentalności ofiary i tłumaczenia wszystkiego jak to źle byli traktowani. Niespecjalnie ich darzę sympatią z tego powodu. Plan Amerykanów był taki, że mieliśmy się stać montownią i rynkiem zbytu dla ich produktów i usług. Jak widać udało im się.

 

A na Polsce mi zależy jak mało komu. Widzę jak rozkradli to co zbudowano po wojnie. Gdyby to rozbudowano i zmodernizowano to przypuszczam, że moglibyśmy być "Chinami Europy". Jednak "bratni" naród amerykański miał inne plany wobec nas i wykorzystali to, że u nas są tacy, którzy w imię osobistych korzyści sprzedadzą to co nasi dziadkowie czy ojcowie zbudowali. 

 

Dobrych ludzi u nas nie brakuje, ale ci źli są niezwykle głośno.

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały A Sołżenicyn to jakaś wyrocznia czy co? Nie ma innych historyków? Książek? Filmów dokumentalnych? Z tego co wiem on miał mocno nacjonalistyczne poglądy i za Żydami mówiąc delikatnie nie przepadał. Ja staram się poszerzyć perspektywę i spojrzeć na temat z różnych stron, a nie tylko z jednej. Kiedyś takie żydowskie teorie brałem mocno pod uwagę (pisałem zresztą o tym na forum nie raz), ale im większą mam wiedzę o historii, i innych dziedzinach tym bardziej mi pewne rzeczy zaczynają nie pasować. Więc wyciągam wnioski dalej. I nie robię teraz nic więcej niż dzielenie się swoimi przemyśleniami. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponoszą nas nieco emocje , mam zdanie jakie mam nie ważne, ale chcąc poważnie dyskutować na ten temat należy dyskutować o faktach ich prawdziwości a te nie podważalne stawiać jako fundament dyskusji i tak krok po kroku możemy wyciągnąć wniosek.
Sięgnąć do twórczości m/innymi do Prusa i ludzi żyjących w tamtym czasie, ustalić mocne nie podważalne fakty

I na tym budować opinię pomniejszych epizodów.

Daleki jestem od krzywdzenia choćby słowami bez solidnej podstawy tych słów.

 

Chętnie podejmę taką dykusję

Edytowane przez kryss
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Nad językiem pracuję cały czas. Przepraszam Ciebie i każdego kto się poczuł urażony. Postanawiam pisać posty w Notatniku i je wklejać po kilkukrotnym przeczytaniu. :) Chciałbym, aby w latach 90 Polską kierowali tacy jak Witold Kieżun czy Karol Modzelewski. Patriotą się czuję, ale może niekoniecznie w powszechnym rozumieniu. W sumie masz u mnie dużego plusa za audycję o Joli Brzeskiej. :)

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Stulejman Wspaniały said:

No ale zaraz przyjdzie Enemy, i zacznie wstawiać linki z youtube i wikipedii że nieprawda, bo inaczej napisali.

Bo na youtube'ie obowiązuje polityczna poprawność albo ci zabiorą kasę a na Wikipedii jeszcze gorzej - białorycerscy moderatorzy tępią, dosłownie tępią każdego kto próbuje w jakikolwiek sposób zakwestionować (nie daj bóg słusznie) feminizm. A przecież Wikipedia miała być w założeniach właśnie weryfikowalna.

 

 

Jeśli o Żydów chodzi, to to nie do końca jest w temacie tego posta. Może przejdziemy do właściwego pokoju, znaczy posta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, volcaniusch napisał:

@Stulejman Wspaniały Nad językiem pracuję cały czas. Przepraszam Ciebie i każdego kto się poczuł urażony. Postanawiam pisać posty w Notatniku i je wklejać po kilkukrotnym przeczytaniu. :) Chciałbym, aby w latach 90 Polską kierowali tacy jak Witold Kieżun czy Karol Modzelewski. Patriotą się czuję, ale może niekoniecznie w powszechnym rozumieniu. W sumie masz u mnie dużego plusa za audycję o Joli Brzeskiej. :)

Dołożyłbym Adama Słomkę, prawdziwego antysystemowca i patriotę walczącego o odkomunizowanie sądów w Polsce. A swoją drogą Kieżun popiera Kukiza :)

 

 

Trochę mnie to zdziwiło, bo tak jakoś mi się bardziej kojarzył z PIS-em. Jak dla mnie Kukizy to teraz najlepsze opcja. Taka w miarę wolnościowa, ale jednocześnie patriotyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Zrobiono chyba analizę wyników wyborów. Głosujący na Palikota wcześniej w ostatnich wyborach zagłosowali za Kukizem. Jak znajdę to Ci podeślę. Też jest ciekawe, że na Razem zagłosowali głownie wyborcy PJN w 2011 (Polska Jest Najważniejsza - odczepili się od PiSu). Kukiz z resztą jest kolegą Schetyny, więc średnio bym mu ufał. :)  Z mojej strony koniec offtopu.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, EnemyOfTheState said:

(Sołżenicyn)  za Żydami mówiąc delikatnie nie przepadał

Może miał powód? Jak na przykłąd Rewolucja Rad? Z tego co go czytałem (Archipelag Gułag) to wcale źle o Żydach (tych, którzy byli jego towarzyszami niedoli) nie pisał. Tym bardziej więc nie przyjmuję takiej argumentacji.

Ja nie twierdzę, że nie było pro polskich Żydów ale dowody (tak dowody) na udział Żydów w rewolucji, źródła jej finansowania i ideologii mówią same za siebie. Było wiele stronnictw żydowskich (pisał o tym nawet Churchill, i nie tylko on) ale jakoś wszystkie były pociągane za sznurki z góry. Takim Syjonistom chodziło o to by przeprowadzić "naród wybrany" do Palestyny. Tylko jaki zdrowy na umyśle Żyd pojechałby na pustynię zostawiając Europę, gdzie mu się wygodnie żyło. Trzeba było jakiegoś "motywatora", np. strachu. I taki motywator się znalazł. Akurat wtedy. Cóż z zbieg okoliczności...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi popierali rewolucję bolszewicką ze względu na wcześniejsze prześladowania w czasach carskich, pisał o tym w swoich książkach także Eric von Kueld Leddihn. Ale ogólnie to prawda, że było sporo żydowskich komunistów. Szkoła frankfurcka (marksistowska) w Niemczech też była finansowana głównie przez lewicujących żydowskich i niemieckich intelektualistów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, naprawdę, jestem ojcem po rozwodzie z dzieckiem 50% na 50% (czas u mamy i u mnie)...
qrwa, jest to straszne!!! jakie kobiety mają prawa, natomiast jakie prawa vs dzieci przy rozwodzie mają mężczyźni, w naszym kraju, wręcz nie mają.

*przepraszam moderację i WAS BRACIA ZA BLUZKI, ale KURWA MAĆ, TO JEST CHORE!!!! QRWA MAĆ CHORE!!
Mi się udało, ale ilu się nie udało :( tylko mogę współczuć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest gdy matka z dzieckiem wyjeżdża do innego miasta. Daleko.

 

Natomiast gdy mieszka się blisko siebie często ex chce aby ojcec brał dziecko. Nie dlatego, że jej tak zależy na relacji ojciec - dziecko, ale dlatego aby miala wolne.

 

Zauważyłem też, że im mniej ojcu "zależy na dziecku" (celowo lub nie) matka wtedy na siłę chce mu wcisnąć dzieciaka. Czasem jest to dobra metoda na stałe relacje z dzieckiem. 

 

One robią nam wtedy jakby "na złość". 

 

Edytowane przez Normalny
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny To jest znany trik - udawać że się nie chce dziecka. I tak już kilku moich znajomych miało dziecko, bo żona się w ten sposób mściła. Problem w tym, że nie wszyscy umieją tak grać. Ja bym nie umiał.

 

Kurde, obejrzałem skrót tego programu i jestem zdziwiony - ten dzielnytata nie był agresywny, nie wrzeszczał, podchodził do niego drab w kominiarce, wszyscy krzyczeli, Terlikowski się wyżywał i nazywał ich psychopatami, i mówił człowiekowi który nie ma dostępu do swojego dziecka, że powinien siedzieć z dzieckiem i żoną - szok, Terlikowski zachowanie kompletnie nienormalne.

 

I to wszystko tylko dlatego, że nagrywał program telewizyjny telefonem? WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎2017‎-‎11‎-‎10 at 8:26 PM, Stulejman Wspaniały said:

Piszesz kompletne bzdury. Polacy przed 2 wojną światową poszli w górę w sposób niesamowity - gdyby nie niemcy i ZSSR, bylibyśmy bardzo mocnym krajem. I tak byliśmy silniejsi i dłużej się broniliśmy niż Francja, mająca większą armię niż niemcy.

Wybacz, że znów się lekko przyczepię, ale pora zdjąć te różowe okulary Polaków na II RP i powiedzieć szczerze - II RP nie była krajem bogatym - wynika to z mentalności mieszkańców, a mentalność ludności polskiej wtedy (dziś już mniej) była skrajnie katolicka. Sam wiesz, sam mówisz w audycjach jaki zły ma wpływ katolicyzm na podświadomość człowieka. To teraz pomyśl, że II RP była krajem de facto katolickim. Prawie każdy Polak był skrajnym katolikiem, oddawano ostatnie pieniądze u nędzarzy, aby zapłacić bogatym księżom za "możliwość wejścia do Królestwa Bożego". Polacy (na ogół, choć zdarzali się jak zawsze inni) nie mieli na celu wytężoną pracę, tworzenie czegoś nowego, współpracę, ale zbawienie. Fajnie jest to przedstawione w filmie z lat '90 "I szczęśliwego Nowego Yorku". Ten sam problem z katolicyzmem mieli Irlandczycy, Włosi, Hiszpanie, Latynosi, Filipińczycy - wszędzie, gdzie ludzie oddawali hołd biskupom.

Żydzi w Polsce są od XIV wieku - zostali wygonieni z zachodniej Europy, ponieważ byli inni - np. myli się. Uciekli więc do Polski, gdzie tradycja słowiańska również nakazywała mycie się. Dlaczego Polacy prawie na pewno się myli? Ponieważ ominęła nas epidemia Dżumy w połowie XIV wieku. Żydzi nie sprawiali większych problemów - przecież mimo swojej liczebności, Rzeczpospolita kwitła w XV wieku, w XVI wieku, lecz dopiero w XVII wieku zaczęło się łamać, tzw. "wiek wojen". W Rzeczpospolitej rozpoczęły się rokosze szlachty, oraz większość z nich nawet zaczęła współpracować z wrogiem (ze Szwedami w potopie Szwedzkim). Skorelowane jest to z kontrreformacją i pojawieniem się jezuitów w Polsce. Od tamtego czasu Rzeczpospolita zaczęła upadać - nawet Sobieski nie był w stanie uratować sytuacji i w XVIII wieku byliśmy już podmiotem. Upadek I RP był kwestią czasu.

II RP miała tą samą zarazę, a nie była to zaraza z Rosji, Niemiec, czy od Żydów - zarazą było polskie myślenie katolickie. Jak kraj ma rozkwitać, gdy ludziom nie zależy na życiu doczesnym?

 

Polecam Ci przesłuchać w wolnej chwili. Autor tego artykułu żył w II RP, ale także żył w Anglii pod koniec II Wojny Światowej, więc miał porównanie. (Antoni Wacyk)

PS. Wybacz, że zmieniłem temat, ale jak o tym wspomniałeś, to chciałem do czegoś się odwołać. Chciałem, żebyś zwrócił uwagę na to, co sam de facto mówić.
Mam nadzieję, że się nie wkurzysz.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Fabisiak się wpisał u mnie na youtube pod audycją o nim:

 

Sprostowanie - Syna nie widzę od 7 lat - dlaczego padło oddajcie mi 2 letniego syna? Bo jak mi Policja wyrywała syna miał 2 lata Chciałbym z nim jechać na narty, na rower, na żagle, cokolwiek - patrzeć jak się rozwija - odebrano mi to!! Teraz niech go klonują - nie wiem , nie rozumiem jak chcą mi oddać te lata życia, (traktujcie to oczywiście w kategoriach żartu, parafrazy itp) klonowanie kosztuje około 1 miliarda$- i jest wykonalne - zatem do dzieła politycy, rządzący itd Wiadomo wiadomo - nikt Ci tych lat nie odda - to niech rząd da inne propozycje - teraz niech przywiozą Marka - zapewnią mu dom, dadzą nam pensję - jakoś to będzie - ale nie widzicie ile ludzi tego broni ? Wydawało by się że walczymy z PO - Tusk mnie zaprosił - powiedział "tu nie będzie rewolucji" - ojcowie stali pod Tuska domem - ale on uważał że jego ojciec jest zły - ale czy wszyscy politycy nie mają ojców ??, Nie tylko politycy, redaktorzy, detektywi, sędziowie, prokuratorzy, kuratorzy - tych ludzi jest masa!!!! zapraszam do mojej historii - bo za tym stoi coś zupełnie innego - zabierając dzieci czyści się majątki poszkodowanego - nie wiecie że to jest wojna hybrydowa - tak działają czyściciele kamienic - bo dziecko to nie tylko uczucia to także spadkobierca - wy umrzecie , dziadkowie wymrą - do kogo będzie należał wasz majątek? Do nich.... - straszne, ale musimy się temu przeciwstawić http://fabi.pl/historia4.htm Pozdrawiam słuchaczy Marka - i Ciebie Marku też - fajne audycje, lepsze to niż książka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie materiał filmowy zarejestrowany telefonem. Wielki podziw dla nagrywającego, że swoją postawą wbił klin w słowotok "poważnych gości", aczkolwiek teksty o milicji obywatelskiej należało sobie darować. Terlikowski mnie doszczętnie rozwalił - chodzi po studio jakby był u siebie, bezczelnie poucza i stosuje przemoc (jakże sprytnie wycięte ujęcie!), a Jaworowiczowa skupia się na tym okropnym bumelancie, który śmie robić transmisję na żywo w internecie. Gdy Rutkowski i ferajna wyszli ze studia, koleżanka Fabisiaka nakłania go, żeby darował dyskusję - jest widoczny schemat: szanownej pani nie uśmiechało się być kojarzoną z niepokornym gościem, który (jak usiłowała wmówić pani gospodarz) wszczął awanturę podczas programu. Już chce uciekać, bo przekonał ją lament wywołujący u niej poczucie winy za przyjęcie nieodpowiedniej strony. Tu kolejny plus - determinacja ojcowska bierze górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nagram jeszcze jedną audycję o tym - dziś dopiero zobaczyłem nagranie z telefonu Pana Fabisiaka, jak Terlikowski uderza go chyba w plecy ręką (mocno) i wyrywa z nienawiścią telefon. Ja pierdolę, przecież ja bym tak przyjebał za taki atak na mnie, że bym wgniótł mu okulary do głowy.

 

Jakim prawem banda rzuca się na gościa z telefonem? Mam nadzieję ze Terlikowski będzie miał za to proces, skandal!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.