Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Ella F. Trzeba znać umiar, chodzi o to by z tym dobrze wyglądać, a ludzi uzależnia chyba samo robienie tatuażu. :D Np. w mojej poprzedniej pracy pewna dziewczyna była niemal cała od szyi w dół wytatuowana. Na szczęście miała ładną twarz, bez tatuułów. :D Ale w końcu obecne pokolenia się zestarzeją, zobaczą to kolejni młodzi i pomyślą dwa razy czy warto aż tyle tego na siebie walić. Jakbym miała sobie robić tatoosy to malutkie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś artystycznie zrobione jak np. te mi się podobają.

https://styl.fm/newsy/157016.piekne-zmyslowe-i-intrygujace-tatuaze-w-koronke-najciekawsze-wzory-2015-roku?pid=231426

Ale jak patrze na nie na zdjęciach, sama bym sobie nigdy nie zrobiłą tatuażu bo jakoś nie kręcą mnie takie klimaty, ale jesli ktoś je lubi to nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tatuaże odpychają. Kojarzą mi się z patologią, więziennictwem, tzw. marginesem społecznym.

Trochę się naczytałem o chorobach z tym związanych oraz o tym że fragmenty pigmentu przedostają się do krwi oraz węzłów chłonnych i pozostają tam na zawsze. Mnie subiektywnie to obrzydza. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś myślałem o tym by się dziarać. Ale zawsze było coś ważniejszego niż kasa na tatuaże. Mimo, że mam już od lat wybrany wzór do dziarania (b&w samuraj - motyw mocno dla mnie symboliczny, nie kwestia mody), plus znam wycenę na wylot, to im jestem starszy tym bardziej zrobienie tatuażu nie kojarzy mi się z czymś ekstra. Myślę, że tak jak ktoś powyżej wspomniał, teraz wyróżniają się osoby, które tatuaży nie mają :) 

 

@Lalka można podgląd tatuażu? :) Jestem ciekaw co wybrałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten atom to co symbolizuje? Ateizm? :) 

Ja mam taki problem z tatuażami, że często zmieniam masę ciała. Aktualnie mam w planach srogą masę. Nie wiem jak skóra będzie po tym wyglądać. 
Mam też za dużo pomysłów. Podoba mi się za dużo rzeczy, musiałbym chyba wyglądać jak brudnopis. Najgorzej, że mam znajomych ze studiem tatuażu i mnie kusza zajebistymi pomysłami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Założyłam się z moim kolegą o to, że sobie zrobię tatuaż w dniu moich przyszłych urodzin. Mały napis trochę wulgarny i zboczony. 

Naprawdę przypieczętowaliśmy to uściskiem dłoni.  

Jak przegram, on wymyślił, nie ja - udostępnię mu swoje "trzy dziurki". Jak wygram, to ma mi kasę przelać.  

 

Nasze zakłady zawsze były naprawdę.  Niedawno założyłam się z nim o 200 zł, kiedy piliśmy herbatę. On twierdził, że to mięta, a ja, że melisa.  

Przegrałam. 

 

Tak więc nie mam wyboru. 

Edytowane przez JudgeMe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe you blow my mind.

 

Chcesz się oszpecić na resztę życia, o jakiś zakład, z kolegą?

 

Sama wplątujesz się w sytuację, gdzie w obu przypadkach, robisz sobie krzywdę.

Bo gdy "przegrasz" i planujesz dotrzymać słowa.  Planujesz oddać się nierządowi.

Gorzej nawet, prostytutka przynajmniej przyjmuje za pieniądz i ma prawo odmowy.

Możesz okłamywać siebie, że tego właśnie chcesz. Nie, naprawdę?

To zapraszam, zapłacę ci za tusz i cię zerżnę. Dla ciebie przecież to win-win.

Czytając twój inny post, o samookaleczeniu i planowaniu powiększeniu biustu.
Wnioskuję, że masz zaburzony obraz siebie i własnej wartości.
Chyba naprawdę siebie nienawidzisz.

 

Jak to szło?

W dniu 25.01.2020 o 22:11, JudgeMe napisał:

Ja uważam, że wszystko ze mną jest w porządku. 

Nie jestem w ogóle zaburzona. Gdybym była, to mój psycholog poinformowałby mnie o tym. 

Proponuję zmienić psychologa lub przynajmniej spróbować wyciągnąć jakieś wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2017 o 17:00, MoszeKortuxy napisał:

 pokazywać jakie tatuaże się wam podobają i 

Jakie podobają się wam tatuaże u kobiet?

Dla mnie kobieta z tatuażem to dziwoląg, widziałeś kiedyś Ferrari, Aston Martina, maybacha, Lamborgini przyozdobionego we wzorki, falbanki, tribale, wzorki ? 

 

jeśli chodzi o tatuaże podobają mi się tatuaże patriotyczne np skrzydlatej Husarii, Symbole Vikingów, Katolickie, Krzyż, Runy

W dniu 14.02.2019 o 00:48, lxdead napisał:

 

W samo sedno. Brawo Panie Wojtku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dakota napisał:

Chcesz się oszpecić na resztę życia, o jakiś zakład, z kolegą?

Nie. 

Chcę przegrać. 

Takie zabawy zawsze mnie podniecały. 

19 godzin temu, Dakota napisał:

Chyba naprawdę siebie nienawidzisz.

Czasami tak. 

Ale zazwyczaj siebie lubię. 

Kiedy nie lubię, to zaczynam wariować. A to jest powodowane np. tym, że czegoś nie rozumiem, bo wymyka się mojemu pojmowaniu albo mój mózg jest zbyt zmęczony. 

Tak było wczoraj, jak mój szef mi tłumaczył naliczanie oprocentowania u jednego klienta.  

Omal się mu nie rozpłakałam, i byłam wściekła na siebie, nie na oprocentowanie. Zaczęłam mimowolnie już sobie wbijać paznokcie w dłonie, aż w końcu powiedziałam mu ze łzami w oczach: boże, to wszystkie takie skomplikowane.  

Zaczął mi tłumaczyć ponownie, ale i tak tego nie ogarnęłam do dziś. 

A co do wyglądu, kiedy nie potrafię czegoś zaakceptować, choć próbowałam, to staram się do zmienić.  

Proste.  

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.