Jump to content

Recommended Posts

Mam cały folder wzorów. Naskórka by brakło? Lubię dziary na plecach i rękawy. O ile malowanie łapek i zadku nie boli, to dziabanie po kregosłupie bardzo. Kasa, to też ograniczenie. 

Więc plany planami, a rzeczywistość swoje.

Link to comment
Share on other sites

A co sądzicie o takim?

21990_2fc6844b50b1c5f57b0fa857eef5733f.j

 

@Hippie Z biomechaniki niektóre wzory są fajne ale niektóre wyglądają odpychająco. Nie sztuką zrobić sobie tatuaż, który będzie na nas wyglądał jak grubsza pani w legginsach, trzeba dobrać umiejętnie i fajnie umiejscowić, jesli już chcemy. Ja mógłbym mieć coś w tym stylu na plecach:

tattoo-back-realistic-panther.jpg

Plecy, bark, ramię, to moim zdaniem odpowiednie miejsce na tego typu rzeczy.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Quo Vadis? no wiadomo, żaden praktycznie tatuaż dobrze nie będzie wyglądał jak się nie będzie miało do tego odpowiedniej sylwetki. ;) Mnie się właśnie podobają biomechaniczne tatuaże głównie u umięśnionych facetów. coś jak ta druga pozycja, którą wrzuciłam. 

 

co do Pinokio...tatuaż z jajem, typowo. :lol: pierwsza reakcja to takie " hahaha" ale na dłuższą metę mam mieszane uczucia...jakby mój takiego miał to nie wiem czy później by mi ten widok nie zbrzydł... 

Link to comment
Share on other sites

@Hippie Jedną z rzeczy, która mnie powstrzymuje przed zrobieniem sobie tatuażu jest obawa, że ktoś mi to zepsuje i z takiego cuda jak wkleiłem wyżej (mowa oczywiście o pumie :lol:

zrobi mi np coś takiego:

34a8b23b3b6e7b0275fda0db674d524e.jpg

Taką pokrakę.. i weź potem z tym chodź, pół biedy jak to będzie w miejscu niewidocznym na co dzień dla innych, ale coś jeśli było by np na ramieniu? 

Link to comment
Share on other sites

A ja mam tatuaż od roku Na plecach lewa łopatka Statuetka Oskara I dobrze mi z tym Dziaranie całego ciała rękawy kolory jakieś mega wzory... Przesada No ale to już każdy sam decyduje Nie ukrywam że rodzaj pracy też ma na to wpływ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Uwielbiam, sama mam kilka i planuję więcej. ;) Miał być tylko jeden, a obecnie mam już szósty w planach. Bardzo je lubię i każdy z nich odzwierciedla na swój sposób moje wnętrze, moje pasje, moje poglądy. Uwielbiam uczucie tatuowania. Masaż igłami. :P Nigdy nie czuję bólu, ba, nie raz prawie przysnęłam, będąc tatuowana. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wiedźminskie znaki super @Falka ElenCiekawe czy zrobisz wiecej potem. Ja planowalam sobie kiedyś zrobić jeden na przedramieniu znak nieskończoności ale po umowieniu w salonie jak to ja stchórzylam. Teraz jak latem patrzę na nieudane czasem dzieła różne to myślę że ciało bez tatuażu jest piękne choć piękny tatuaż gdzieś np w mało widocznym miejscu może byc super. 

Link to comment
Share on other sites

Media wmówiły masom, że każdy jest zajebisty, wyjątkowy i musi tę wyjątkowość pokazać (chociaż w sumie jest w ten sam sposób ogłupiony i niczym nie rózni się od drugiego). Stąd te baranie wyścigi, a to wszystkie chodzą w balerinach (i nie ważne, że wyglądają jak kaczki), a to przykrótkie spodnie, chyba biodrówki na to mówili, że jak się schyli to widać pół rowa, a to rurki dla pizdowatych, łoniaki na brodzie i w końcu tatuaże. Nie znam żadnej/żadnego osobnika z tatuażem (oczywiście na tyle na ile widać), który zajmowałby wyższe stanowisko i to nie dlatego, że ktoś zabronił tylko dlatego, że ci ludzie nie potrzebują "krzykiem" zwracać na siebie uwagę. Tipsy, tatuaże i inne bzdety są dla motłochu. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, takie mam zdanie na ten temat i go nie zmienię.

Edited by urodzony_w_niedzielę
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.