Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam dziary się podobają u kobiet bo to z reguły są małe tatuaże w niewidocznych miejscach i to dla mnie fajny dodatek. Bardzo podziarane laski nie wyglądają zbyt dobrze bo nie lubię jak jest dużo wzorów w różnych miejscach jak by to była jedna cała ręką i tyle to ok ale to jest maks. Tak samo planuje zrobić u siebie zacznę od przedramienia do barku i żeby trochę wchodził na klatę i koniecznie w ciemnych odcieniach.

Najważniejsze jest to na kim przecież jest robiony tatuaż i jak sam jest zrobiony nie dopuszczam możliwości żeby zrobić za kilka stów takiego rękawa po "znajomości" albo jeszcze lepiej tatuażu na imprezie to musi być przemyślana robota za gruby hajs i musi na mnie dobrze wyglądać. Zacznę tak przed 30 ciało już będzie maksymalnie rozwinięte dlatego okolice 28 lat i będę miał kaskę. Niestety nie mam zdolności plastycznych szkicu itd a chciałbym sam zaprojektować więc zrobię to z małą pomocą podzielę rękę na segmęty i na każdym będzie jakaś grafika która coś dla mnie oznacza wszystko połączone więc będzie wyglądać jak jeden tatuaż coś jak u Caleba Dressela a kolor i wzory jak u Peatego.

@JudgeMe To niezła gorycz porażki hahah

Edytowane przez WsiunzSuchej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=kgl3z6MC1aA&ab_channel=CoachRedPill

Może już ktoś to wkleił ale nie widziałem.

W skrócie autor filmiku uważa, że kobiety z tatuażami myślą, że wszystko im wolno i to jest to bardzo duża czerwona flaga. Mężczyźni z tatuażami zaś albo są skończonymi kretynami albo nie mają charakteru albo to pierwsze i drugie razem.

Trochę mocno ale coś w tym jest. Osobiście nigdy bym nie zrobił sobie tatuażu. Jeżeli tatuaż coś symbolizuje - odpada ze względu to, że ciągle moje poglądy podlegają zmianie i jestem otwarty na to, że mogę się w czymś mylić. Nie chciałbym chodzić z czymś kiedyś co uważam za głupie. Jeżeli on ma ładnie tylko wyglądać to odpada dlatego, że mi się to po prostu kiedyś znudzi. Nie chciałbym w jednym miejscu tylko żyć, mieć jeden dom, mieć jedną parę spodni, więc dlaczego miałbym sobie zafundować jakiś tatuaż do końca życia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
11 godzin temu, krzy_siek napisał:

Mnie zastanawia sens robienia tatuaży przez członków grup przestępczych. Celowe dodawanie sobie znaków szczególnych, które pomagają w wykryciu sprawcy.

To jak medale w wojsku. Każdy tatuaż ma swoje znaczenie. Są takie które oznaczają np. Ile osób zabiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

To jak medale w wojsku. Każdy tatuaż ma swoje znaczenie. Są takie które oznaczają np. Ile osób zabiłeś. 

OK rozumiem, jednak nierozsądne to jest. Tak jakby szef kuchni gdzie nie dba o higienę i warunki sanitarne sam dzwonił po sanepid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzy_siek napisał:

OK rozumiem, jednak nierozsądne to jest. Tak jakby szef kuchni gdzie nie dba o higienę i warunki sanitarne sam dzwonił po sanepid.

No wiesz. W więzieniu też to daje respekt. Facetowi z tatuażem "zabiłem 10 osób" Nikt nie fiknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.