Skocz do zawartości

Czy czerpać przyjemność z byłej?


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

@Młody98 jeżeli chcesz podbić ego i atencję byłej pod pretekstem "o widzicie jaki ze mnie kozak, bo ciągle jest mną podjarana" to śmiało. Tyle tylko że, jak to kiedyś @Rnext pisał, zastanów się kto w tej sytuacji będzie ruchał, a kto będzie ruchany na różne sposoby. Wystarczy tylko czytać ze zrozumieniem forum, by znaleźć odpowiedź na tę zagadkę. "Ojejciu, może zamoczę" nie jest warte olania szacunku do samego siebie.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała"załatwić sprawy z przeszłości" po nacisku z mojej strony i wyrażeniu, że bycie razem nie ma sensu, dowiedziałem się, że chciała wrócić do byłego ? były też musiał dać jej kopa w dupę bo jest milutka i szuka wrażeń spowrotem, dlatego myślałem czy nie korzystać. Jednak czytając wasze rady chyba faktycznie lepiej będzie jak poszukam czegoś nowego.

Najbardziej mnie rozwaliło jak chciała żebym tydzień poczekał, gdyby czasem były jej nie chciał. Te kobitki są czasami naprawdę zabawne :)

Edytowane przez Młody98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody 98 schemat, schemat, schemat. Laska dostała kopa od samca Alfa i nagle przypomniała sobie o Tobie. Oklepane. Moja rada spotkaj się z nią, jak dasz radę zerznij porządnie potem zostaw na łóżku/stole 10 zł i karteczkę ,, tyle jesteś warta " 

 

Jak laska zostawia Cię dla innego tob w jej oczach będziesz zawsze facetem drugiej kategorii takim kołem zapasowym na trudne dni. Oczywiście wszystko do czasu do poznania kolejnego samca Alfa. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie Panowie jedną rzecz. Jeżeli kobieta was zostawia to bezpowrotnie tracicie "szacunek" w jej oczach. Stajecie się słabi i juz do końca waszych dni tak zostanie. Nic tego nie zmieni - chyba że grubiutki portfel. To jednak taki plasterek bo jak tylko portfel zacznie się kurczyć sytuacja wróci do normy.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrong.

To sie zmieni jesli zmienisz sie ty sam.

Portfel to wątek uboczny, jest po prostu do opróżnienia, odpuscmy ten temat.

Proste jak konstrukcja cepa, wtedy to juz nie bedziesz ta cipa ktora ona rzucila ale facetem ktory wie czego chce a taki facet WZBUDZA szacunek.

Z tym ze bedzie przetestowany gorzej niz na przesluchaniu trzeciego stopnia.

Jesli peknie, da sie zlamac czy oszukac czy zlapac na cipke - sam sobie winien.

 

Jesli uwazasz sie za takiego co to przetrwa - to nawet moze byc dobry test.

Daj jej wrocic.

Bardzo szybko sie dowiesz czy wciaz jestes cipa.

UWAGA:

Wynik testu moze boleć.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, qbacki napisał:

Zapamiętajcie Panowie jedną rzecz. Jeżeli kobieta was zostawia to bezpowrotnie tracicie "szacunek" w jej oczach. Stajecie się słabi i juz do końca waszych dni tak zostanie. Nic tego nie zmieni - chyba że grubiutki portfel. To jednak taki plasterek bo jak tylko portfel zacznie się kurczyć sytuacja wróci do normy.

Zależy jeszcze z jakiego powodu, bo jest jedna sytuacja, gdzie nie dochodzi do stracenia szacunku, czyli w sytuacji, gdy laska nie była dla nas całym światem i to ją wkurwiało. Przez ostatnie 6 lat sporo lasek poznałem i tylko jedna mnie rzuciła, dlatego, że nie mogła mnie ogarnąć, w sensie osiodłać. Po 5 latach, dalej zdarza nam się spotkać w wiadomym celu. 

 

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jak jej wszystko wytłumaczyłem i jak zrozumiała całą naszą idee to nie może znaleźć faceta i stworzyć związku, bo każdy się od razu zakochuje i to ją wkurwia, że w ogóle się faceci nie szanują i ona nic nie musi robić, wystarczy, że jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że do byłych się nie wraca. Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, więc się nie wchodzi drugi raz.

 

Dopóki będziemy na każde skinienie kobiet, to one nie nauczą się że mężczyźni rządzą i dalej będzie taka kupa w relacjach damsko-męskich jaka jest.

To od nas zależy czy to zmienimy, a tylko odsuwając się od kobiet, możemy w nich wzbudzić pozytywną inicjatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy pomysł w życiu. Pogłębienie się negatywnych wzorców w podświadomości (wcześniej czy później to wyjdzie). Z kobietami nie ma się szans walczyć na ich płaszczyźnie emocjonalnej w dodatku ONA CIĘ ZNA wiec twierdzenie że kontrolować będziesz sytuacje jest błędne. W najlepszym wypadku będziesz gałęzią z której wcześniej czy później ona przeskoczy gdzie indziej po drenażu twoich uczuć emocji kasy i co najważniejsze czasu jaki masz na tym padole łez.

 

Każda laska twierdzi że jest wyjątkowa - wiec jak ktoś już tu stwierdził chce tych wyjątkowości doświadczyć w życiu jak najwięcej  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z własnej autopsji że do byłych się nie wraca.Mało tego nie utrzymuje się żadnego kontaktu,mało jest facetów którzy po powrocie do byłych się nie angażują.Zaczyna się tylko od seksu a jakiś czas później się angażujesz i tracisz szacunek do samego siebie(mało jest chetnych lasek że musisz dla seksu oglądać pyszczek byłej?).Ot tak to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.