Skocz do zawartości

15 Rocznica wyprowadzki. 5 listopada.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

@rarek2 genialny temat, dosłownie jak bym widział swój związek z ex. Tam tez mamusia planowała i wbijała córce do głowy jak tu mnie ograbić z majątku (w moim przypadku z mieszkania). Ciagle badały ile zarabiam, czy mieszkanie na mnie itp, tyle ze moja ex miala wtedy 20 lat a Twoje ex żony chyba sporo więcej. To doradzanie pazernych mamusiek/teściowych to nie jest żaden ewenement jak myślałem tylko widać nagminna sytuacja. Szczególnie i zajadle objawia sie to im więcej mężczyzna/mąż posiada zasobów finansowych lub nieruchomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mózg rozjechany... dopiero po przeczytaniu tej historii otwierają się oczy. Jak moja była dyskretnie podpytywała się"to ile masz tego majątku :)", "to ile lat pracowałeś w tej Austrii?". A na pierwszy rzut oka, to nie wydawało się że jest chciwa na kasę, nawet intercyzę chciała spisać ale dlatego, że miała mieszkanie na siebie... na kredycie. Pewnie ja ten kredyt musiałbym spłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mocne historie, tylko jak sobie te partnerki dobierałeś to mam wrażenie że miałeś dość niskie wymagania co do nich, nie chodzi mi o wygląd ale o całą resztę bo idzie pewne rzeczy dostrzec.

 

Więc można powiedzieć że zmarnowałeś kupę czasu i energii z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.