Skocz do zawartości

Mężczyźni w Polsce przestają palić. W trzy lata 10 procent zdecydowało się rzucić papierosy


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Paliłem (z przerwami) ponad dwadzieścia lat ... w moich czasach to było cool ... ale od kiedy wziąłem się za siebie (długodystansowe marsze, ćwiczenia) stopniowo przestawało mi się chcieć, a teraz mam obrzydzenie do fajek ... uważam, że to najgorszy nałóg ... strzeżcie się tego jak ognia ... !!

[Raz z mojej klatki (w tym tygodniu) wyszła laska ... patrzę, a ona bierze fajkę w usta i ciągnie ... a fuuuj ...nie chciałbym takiej smrodziuchy w łóżku ... ]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co kilka wypalonych paczek jest od miesiąca do roku przerwy,więc nie wiem nawet co to nałóg.

W szkołach palenie decydowało o istnieniu albo nie istnieniu w towarzystwie, wtedy nie paliłem w ogóle :D

Lubię zapach papierosów, ale co innego śmierdzące ubrania, albo damskie włosy.

 

U mnie co kilka wypalonych paczek jest od miesiąca do roku przerwy,więc nie wiem nawet co to nałóg.

W szkołach palenie decydowało o istnieniu albo nie istnieniu w towarzystwie, wtedy nie paliłem w ogóle :D

Lubię zapach papierosów, ale co innego śmierdzące ubrania, albo damskie włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie palę już ohoho od dwóch lat chyba. Długo. Ale trzeba przyznać, że filmy i muzyka mocno pchają ten wzorzec picia i palenia. To jest tak beznadziejne. W sumie pamiętam, że pierwszą wódkę piłem bo chciałem być jak Bogusław Linda a że on pił w tym filmach typu Psy to ja też tak chciałem. A miałem 14 lat. Z paleniem jakoś podobnie, najprawdopodobniej.

 

Palące kobiety to obrzydliwość. Podobnie jak wytatuowane. A o tych maszerujących w marszach feministek to już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.