Skocz do zawartości

Braciasamcy na telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie jestem pewny czy był taki temat poruszany. Chodzi konkretnie o położenie ,,najnowsze posty,, na samym końcu strony mobilnej. Trzeba się przewijać przez cały tabun, kategorii forum, czatbox i inne. Dla mnie jak i pewnie dla innych najważniejsza jest zakładka z najnowszymi postami i moim zdaniem powinna być wyszczególniona na samym początku a nie końcu. Jeśli da się to zmienić manualnie (indywidualnie do potrzeb) to proszę o wskazówkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem czytać na fonie i mnie te próby zdeczka przerosły. Wyszedł ten sam problem co u @rejdiego.

 

Do czytania forum wystarczający jest komp, za dużo jest treści do czytania żeby męczyć się z telefonem i w końcu się przyzwyczaiłem do tego, że Braciaków mam tylko na dużym ekranie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie nic takiego zidentyfikować. W menu głównym nic nie ma. Używam Google chrome @Arox.

 

Ja zazwyczaj przegladam forum na telefonie w pracy lub wracając ze szkoły, więc taka forma mi lepiej odpowiada :)@Endeg.

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest właśnie ten problem.

W wielu badaniach wychodzi że użytkownicy nie rozumieją ikon. Dlatego dobrymi praktykami jest podpisywanie ikon.

O ile niektóre ikony wryły się w pamięć (słuchawka telefonu, krzyżyk, plus, minus, play, pause i etc.) i można je same stosować to większość jest niezrozumiała.

Tutaj do poczytania in inglisz: https://axesslab.com/icons-ruining-interfaces/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Używając telefonu nie mogę dodać awatara za co dostałem ostrzeżenie.

Jednocześnie widzę to zdjęcie na swoim profilu. :o

Edit: Rozwiązane. Ekran spłatał figla i widziałem tylko edycję obrazu tła.

Edytowane przez Sonic
Rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.