Skocz do zawartości

Samcu! Co dzisiaj zrobiłeś dla swojego ciała?


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

Schabowy + ziemniaki+ kapusta zasmażana :D

 

A tak poważnie to mam na balkonie wioślarza bo w chacie nie mam miejsca i się zastanawiam czy nie ćwiczyć na nim właśnie na balkonie ,tylko czy sie kurde nie załatwię jak zacznę się intensywnie pocić ? Co sądzicie o takim gibaniu przy 2,3 stopniach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jaro670 napisał:

A tak poważnie to mam na balkonie wioślarza bo w chacie nie mam miejsca i się zastanawiam czy nie ćwiczyć na nim właśnie na balkonie ,tylko czy sie kurde nie załatwię jak zacznę się intensywnie pocić ? Co sądzicie o takim gibaniu przy 2,3 stopniach ? 

 

Lepiej przenieść do domu. Ja bym nie ryzykował jeśli się nie jest zaprawionym.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 3 dzień na detoksie cukrowym :D. Oczywiście nie ograniczony w 100%, ponieważ praktycznie w każdym produkcie jest, ale ograniczony do możliwych ilości. Kupiłem sobie olej lniany i masło orzechowe i 4 paki warzyw mrożonych. Ograniczam pieczywo i zastępuję waflami ryżowymi. A z ćwiczonek to 2x 23 pompki.

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj barki + triceps.

Nie jestem wielbicielem supli, ale wczoraj spontanicznie kliknąłem puchę kreatyny a dzisiaj już czekała na mnie w paczkomacie.

Przyda się jakieś placebo.

 

Do tego byłem po suchy prowiant do mojej popołudniowej przekąski, czyli miseczki składającej się z mixu: orzeszków ziemnych niesolonych, słonecznika, pestek dyni.

Składniki można wymieniać i zamieniać. Do tego opcjonalnie dorzucam sezam który miele. Nie wiem czy w zwykłej postaci jest przyswajalny dobrze.

A na deser szaleństwo bo świeży, soczysty ananas.

Niestety żadna szczęściara nie skosztuje dzisiaj tego miksu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuch, plecy + godzina kardio 400 kalorii poszło a podczas cardio tego znowu czytałem znowu Kobietopedię ... :) (zawsze czytam książki Marka na kardio).
Polecam siłownię każdemu, tylko niech ktoś wprowadzi takiego samca, w Warszawie sam się polecam i chętnie wprowadzę nowego Brata!!!

*(zero obciążenia kręgosłupa typu martwy ciąg itd. bo mam problem z kręgosłupem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpoczalem trening na silowni z trenerem (wiem dla wiekszosci nic takiego ale silownia byla moja fobia)

dzisiaj obolaly ale pozytywnie nastawiony

 

diete trzymam od Maja co prawda teraz w zwiazku z treningiem dostalem nowa diete I mam problem bo mam jest wiecej

slodycze ograniczylem od Maja (na palcach jednej reki mozna policzyc gdy zjadlem ciastko ciasto kostke czekolady)

 

teraz musze sie zmusic aby cwiczyc 3 razy w tygodniu

 

Nurkuje I zaczalem kurs instruktorski 26 Listopada jade na pierwszy wyklad

 

czytam duzo ale ciagle dolina zwiazana z rozwodem dopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.