Skocz do zawartości

A jak to jest z młodszymi 15 plus ofc...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aby nie zanudzać swoją historią bo nie ma to sensu, jestem tylko ciekaw czy młodsze dziewczyny 15-20lat też można potraktować schematycznie i stosować dokładnie takie same zasady jak w Kobietopedi?

Niekiedy młodsze są bardziej dojrzałe, albo jeszcze nie tak zepsute. . . 

Mam 25 lat i próbuję nadrobić "braki" zaczynając od młodszych koleżanek, tylko wiecie w czym jest prawdziwy problem? Problem się pojawia gdy poznacie kogoś na prawdę wartościowego i cholera wie jak się w tedy zachować czy odwalać cały ten taniec godowy czy liczyć że dziewczyna odkryje w nas wartość bez tego całego szajsu, mam strasznie rozwiniętą empatie oraz inteligencje emocjonalną i stosując gierki czuję że oszukuję tę osobę a gdy znowu tego nie robię to efektów brak.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to kobieta, one wszystkie są takie same, tylko w innym "opakowaniu" , a młodych siks Ci nie polecam bo mają whiskas zamiast mózgu, zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości zdominowanej przez smartfony i portale społecznościowe, które w 95 % przypadków są jedynym zainteresowaniem takiej panny.

 

Jesteś młodym facetem, inwestuj w siebie, rozwijaj się, a nie będziesz rozmyślał o sposobach na "rozgrywanie" kobiet. To strata czasu. Jak będziesz szanował siebie i świadomie podążał drogą wyznaczoną przez serce, to mało kto będzie w stanie Ci to zrujnować.

Edytowane przez Przemek1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.