Skocz do zawartości

Modlitwa z audycji Marka


Dziki Dżek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie interesuje się takimi rzeczami ale przejrzałem sobie jego kanał z ciekawości. Trafiłem akurat na temat o autyźmie i downach. Ten koleś twierdzi, że dzieci takie się rodzą ponieważ ich dusza kiedyś prawdopodobnie była SS-manem. Cisną mi się na usta słowa prowadzącego z Anty Radia, sprzed dobrych pary lat kiedy to bodajże Pis doszedł do władzy...."kurwa mać". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ezoterycznego punktu widzenia ma to sens, bo niby jak wytłumaczyć różnego rodzaju choroby np. o podłożu genetycznym, skoro nigdy wcześniej u rodzin tych osób nie było podobnych przypadków??

 

Może nie pójdę w swojej opinii równie daleko co Pan Sławomir, ale uważam, że takie osoby w poprzednich wcieleniach musiały narobić sporo krzywdy bliźniemu. W związku z powyższym wracają tutaj i wcielają się w osoby z różnymi chorobami, deformacjami ciała lub upośledzeniami, żeby zrozumieć i odpracować zadane cierpienie.

 

Tak na marginesie Pan Majda jest równie ciekawą postacią , co Pan Żądło i np. ten gość

 

 

Oraz ten. Notabene ten ostatni już nie żyje a jego historia tuż przed śmiercią jest ciekawa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎15 o 22:28, giorgio napisał:

Z ezoterycznego punktu widzenia ma to sens, bo niby jak wytłumaczyć różnego rodzaju choroby np. o podłożu genetycznym, skoro nigdy wcześniej u rodzin tych osób nie było podobnych przypadków??

 

Może nie pójdę w swojej opinii równie daleko co Pan Sławomir, ale uważam, że takie osoby w poprzednich wcieleniach musiały narobić sporo krzywdy bliźniemu. W związku z powyższym wracają tutaj i wcielają się w osoby z różnymi chorobami, deformacjami ciała lub upośledzeniami, żeby zrozumieć i odpracować zadane cierpienie.

 

Myślę, że nie chodzi tylko o samo "odpracowanie". ....

Być może musimy się nauczyć empatii (współczucia), zrozumienia drugiego człowieka itp. ... tego nie można wyczytać w książkach i pojąć tylko z obserwacji ... ale trzeba samemu doświadczyć (każdy musi się przekonać jak to jest). Dlatego dopuszczam taką możliwość, że bardziej zaawansowane dusze mogą podejmować się takiego ryzyka ... (w naszym Wszechświecie nie chodzi o przyjemność, ... nagrodą za "cnotliwe" życie nie jest "fajne" następne życie na ziemi, ale wyzwolenie się z kołowrotu wcieleń.

Edytowane przez Starzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.