Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że pomysł z utworzeniem oddzielnego działu dla kobiet nie jest zły :P  Od jakiegoś czasu obserwuje co się tu dzieje i zrobił się w wielu tematach bałaganach, przez offtopy, które również często inicjowały kobiety, wliczając w to mnie:) Podoba mi się, że na forum wreszcie zapanuje porządek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Jeśli forum będzie dla Pań w opcji read only, to konsekwentnie powinny zniknąć działy związane z kobietami. "Nie dla kobiet i nie o kobietach" - taka moja sugestia. Wtedy to już będzie prawdziwe forum Zakonu Samców :P
  2. Kobiet tu nie za wiele. Macie narzędzia, żeby ukrócić nieodpowiednie zachowania. Forum w obecnej formie uważam jest super, wystarczy konsekwencja w pilnowaniu porządku.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  1. Jeśli forum będzie dla Pań w opcji read only, to konsekwentnie powinny zniknąć działy związane z kobietami. "Nie dla kobiet i nie o kobietach" - taka moja sugestia. Wtedy to już będzie prawdziwe forum Zakonu Samców :P

Czy ja tu widzę panią, której się wydaje że może mówić samcom co mają robić?

 

BTW, widzę że piaskownica znów otwarta :-(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  1. Jeśli forum będzie dla Pań w opcji read only, to konsekwentnie powinny zniknąć działy związane z kobietami. "Nie dla kobiet i nie o kobietach" - taka moja sugestia. Wtedy to już będzie prawdziwe forum Zakonu Samców :P
  2. Kobiet tu nie za wiele. Macie narzędzia, żeby ukrócić nieodpowiednie zachowania. Forum w obecnej formie uważam jest super, wystarczy konsekwencja w pilnowaniu porządku.

 

Brawo dla tej Siostry, popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tu widzę panią, której się wydaje że może mówić samcom co mają robić?

BTW, widzę że piaskownica znów otwarta :-(

 

Czytaj ze zrozumieniem. To była sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i sie troche uśmiałem, jak by mi było mało bo mam kosmos humor od godziny 12 :D


1.Panowie spójrzcie prawdzie w oczy część z was nie potrafi rozmawiać z kobietami, uświadomiłem to sobie po zjawieniu sie laski na forum. Przykładów podawać i wytykać palcem chyba nie musze?

2.Mam nadzieje że czasem lubicie poczytać moje "Mondrości" a ogólnie wszytkiego tego nauczyły mnie kobiety, dopiero potem sobie pewne rzeczy poukładałem ale to inna baja.

3.Wiem że lezących sie nie kopie (z realnego zycia dawno nikomu po głowie nie skakałem) ale...kurwa jak by to napisać zeby nie zostać ukamieniowanym, każdy z nas ma jakiś swój świat, własne wyobrażenie na temat relacji damsko męskich, własne doświadczenia (przyjemne albo i nie przyjemne) , wnioski itd


No ale...

nie wiem powstrzymuje sie.A hooy kawa na ławe.jezeli ktos wali focha i  strzela z ucha bo jakas baba mu dowaliła w zabawny sposób na forum a nie w realnym zyciu no to sory cos tu jest nie teges. Albo jeden z drugim pojawia sie czyta jakis post i strzela focha. Tupkaja nóżką i znikają z forum bo oklasków samego mistrza nie ma no to chyba kurwa raczej w realnym zyciu nie dziwota ze maja problem z babami. Nie lepiej dopisac ideologie do tego ze wszystkie sa pierdolniete


no to chyba na tyle :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Iwona dobrze napisala. Mamy narzedzia - jesli ktoś będzie nam uprzykrzał życie na forum to aut. Poza tym..w czasie wojny, wrogowie też ze soba musze rozmawiać i robić dile. Podczas II wojny wywiady dobrze się bawiły a reszta wybijała do nogi:D 

Vincent - bedziesz miał władze, to będziesz tępił chamstwo. Niezaleznie czy to bedzie Ona, On czy Ono.

Marek - elitarność ma to do siebie, że ciężko jest dostać się do czegoś elitarnego tak za free. Nie uważasz?

Czy to elitarna grupa komandosów, biznesmenów rozbijajacych sie Ferrari, czy elitarne Loże- one wszystkie maja jakieś bariery wejscia. To forum takiej bariery nie posiada., co za tym idzie nie będzie elitarne. Bez urazy, ale chcesz elitarności - podnieś poprzeczkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje prywatne zdanie:

 

Koniec z poprawnością polityczną i dla mnie ma to być męskie forum. Jestem męską cipką, która strzela focha i tupie nóżką, gdy jakaś Pani w sposób zabawny "dotrze mi" po uszkach. Chce mieć miejsce, gdzie "anonimowo" mogę się wyżalić i wypłakać z tego co mnie boli, uwiera, leży na wątrobie. Jeżeli zależy mi na procesie w sposób praktyczny, to idę na imprezkę czy kluby. Tutaj jest zamieszczana sucha teoria.

 

 

Ostateczne zdanie należy do Marka, ale z racji tego, że moja eksperiencja w temacie relacji damsko-męskich jest bardzo skromna, by nie powiedzieć, że żałosna, staram się ze zrozumieniem czytać wszelkie zamieszczone tu [forum] posty i tematy i z żalem, przyznaję się, stwierdzam, że nasze Panie praktycznie nie wypowiadają się merytorycznie ( a więc w sposób ścisły, logiczny, nie odbiegający od tematu). Nie wiem nawet czy istnieje jakikolwiek temat założony przez Panie (mówię o np. dziale relacji i itd [poprawić, jeśli się mylę), w którym dzieliłyby się swoimi spostrzeżeniami czy przemyśleniami.

 

Być może za mało kumaty jestem, ale proces o którym wspomina Pikaczu, który ukazuje się moim oczom na tym forum, nawet przy większej ilości alkoholu jest dla mnie ciężko zrozumiały. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno moze ktos wychwyci nauke, staram sie być zdrowo rozsadkowy.

Nie bede walił celowo heurystycznych zagrywek ale jezeli macie przepiękną jadowitą kobrę w terrarium to jest piekna w terrarium,jadowity wąż to nie kotek ze weźmiecie sierściuszka na kolanka i pomiziacie. Kobra was od razu upierdoli.Podobnie jest z kobietami

Arox a pomyslałeś kiedyś zeby zapytać sie jakiejs kobiety oco chodzi w tym burdelu a potem skonfrontowac wiedze uzyskana od niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych laska moze byc prowokatorką.trollem.ukrytym gejem.

Mi to lata i powiewa.jezeli tak jest to mistrzu czapka z głowy naucz mnie :D ale jak narazie widze ze laska jest wyszczekana i tyle

No a mi nie powiewa, że ktoś zachowuje się nieładnie - bo normalni ludzie nie będą chcieli w rzygowinach przebywać i odejdą. Tobie powiewa i masz bekę - nie Twoje forum, nie Twoja, idea, nie Twój hajs.

W sumie to Iwona dobrze napisala. Mamy narzedzia - jesli ktoś będzie nam uprzykrzał życie na forum to aut. Poza tym..w czasie wojny, wrogowie też ze soba musze rozmawiać i robić dile. Podczas II wojny wywiady dobrze się bawiły a reszta wybijała do nogi:D

Vincent - bedziesz miał władze, to będziesz tępił chamstwo. Niezaleznie czy to bedzie Ona, On czy Ono.

Marek - elitarność ma to do siebie, że ciężko jest dostać się do czegoś elitarnego tak za free. Nie uważasz?

Czy to elitarna grupa komandosów, biznesmenów rozbijajacych sie Ferrari, czy elitarne Loże- one wszystkie maja jakieś bariery wejscia. To forum takiej bariery nie posiada., co za tym idzie nie będzie elitarne. Bez urazy, ale chcesz elitarności - podnieś poprzeczkę.

To prawda - niech więc będzie ćwierć elitarnie, po prostu tych którzy nie pasują, ogniem i mieczem stąd wyprowadzimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym burdelu, jak w każdym innym chodzi o to by ktoś kogoś wyruchał. Teraz istnieją już tylko kwestie popytu, podaży, ceny oraz kto kogo, gdzie i jak. Kto jest lepiej przygotowany i ma większą wiedzę ten wyrucha płotkę. Hossa i Bessa niczym sinusoida a Pani Fortuna kręci kołem i kto dziś na górze ten na dnie. Kto dziś ruchał, jutro jest przeruchany a czasem ma rogi.

 

Ot, czysta ekonomia tylko w innym wydaniu.

 

A prawda na pytanie, które zadałeś jest niczym dupa- każdy ma swoją. I nawet korzystając z tego forum każdy z nas jest subiektywny, ma swoją prawdę i broni swojej "dupy". Pytanie brzmi: Na ile jesteśmy elastyczni by zmienić swoje postrzeganie świata  na ile argumenty drugiej strony są dla nas logiczne i przekonywujące.

 

A co moich pytań, jak lala jest bardziej kumata niż ąę, to zadaje i obserwuję. Patrzę na świat przez swoje okulary filtrujące i przyznaję, że wystarczy obserwować. Nawet nic nie trzeba pytać. Poza tym, przyznaję się: Nie znam żadnej laski, która by wprost i szczerze powiedziała, co dzieje się w tym burdelu, gdyż ma obawy, iż mógłbym wykorzystać to przeciw niej i haczyk, jaki zarzuca na np. mojego dobrze zarabiającego kumpla może nie wbić się odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek chciałem bloga prowadzic ale jakoś sie produkuje tutaj w sposób konstruktywny.

Arox z taka ekonomia wbita do głowy to na pewno odniesiesz sukcesy w relacji damsko meskiej. Fakt faktem było to po pijaku i na niezbyt ładnym okazie kobiecym ale lekko zobrazowałem o co chodzi Vincentowi
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sukcesy na polu relacji zostawmy na razie z boku, do których aż tak mi nie śpieszno, jakby mogło się wydawać.

 

Widzisz... Ująłem temat relacji w troszkę inny sposób, nawiązując do ekonomii i pojęć z nią związanych. Ot, całkowicie bez uczuciowo, całkowicie subiektywnie i moje spojrzenie stało w sprzeczności z Twoim subiektywnym postrzeganiem tematu. I co śmieszniejsze, oboje mamy rację i jej nie mamy i aż się prosi o spinkę niczym koguty, którego "prawda o dupach" jest mojszejsza :D

 

Jeżeli czujesz się urażony powyższym, to przepraszam, ale nie umiem inaczej wykazać subiektywizmu i spostrzegania jednego i tego samego tematu poprzez filtry jakie zakłada nam środowisko, wychowanie i własne doświadczenie. Zauważam również, że oboje operujemy na poziomie logicznym używając mniej lub bardziej trafnych i złożonych metafor.

 

Zrobił się mały offtop z mojej winy. Przepraszam. Proponuję, jeżeli ktoś chce tą jałową w argumenty (z mojej strony) dyskusję prowadzić, to przenieść ją w inny dział, Swoje zdanie w temacie już wcześniej przedstawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.