Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Quizas Jeremi

Przyjmę kody spod zawleczek Red Bulla

Recommended Posts

Jeżeli komuś od czasu do czasu zdarza się popić Red Bulla z puszki, to byłbym najzwyczajniej wdzięczny za podesłanie kodu spod zawleczki w PW  :)

Jeżeli komuś od czasu do czasu zdarza się popić Red Bulla z puszki, to byłbym najzwyczajniej wdzięczny za podesłanie kodu spod zawleczki w PW  :)

Tam sa jakies kody? Do czego sluza?

Niedawno RB zaczął wprowadzać nowy program lojalnościowy i od tego czasu znajdują się właśnie tam kody. Oczywiście jeśli trafisz na puszkę ze starszej partii to takowego tam nie będzie. Nowe puszki oznakowane są dodatkowo oznakowane hasłem programu "collect".

https://www.redbullmobilecollect.pl/

Generalnie ten podział na 5 poziomów, to pierwsze 2 poziomy wbija się względnie szybko - ot nagrody za nie mają mierną wartość - jakaś tapeta czy dzwonek na telefon, więc raczej gra nie warta świeczki. Potem zaczynają się schodki - ja obecnie jestem na 3 poziomie, żeby wbić 4 gdzie już mozna trafić coś przyzwoitego (plecak czy bluzę) trzebaby ponad 100 puszek przerobić. Przerobu na poziom najwyższy nawet nie chcę znać, chociaż nagrody są jak najbardziej w pyte. Generalnie jak ktoś okazyjnie kupi sobie puchę RB i miałby ją wyrzucić, to szkoda, żeby ten kodzik się zmarnował, a ja wyciągnę z niego te 0,8% na następny poziom w chwilii obecnej  :)

No to masz pecha - dzisiaj troche jezdzilem i wypilem RB ale niestety ze starej dostawy - a poszedlem w chlodzie i deszczu grzebac w smietniku :-P

Gdyby ktoś pił puszeczkę Red Bulla to prosiłbym o przesłanie mi na PW kodu spod zawleczki (oczywiście jeżeli ktoś go nie potrzebuje). Będę wdzięczny za każdy kod. Z góry dziękuję :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.