Skocz do zawartości

Psychopatka, borderka, kobieta bluszcz, czy może pomyłka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry wszystkich pozdrawiam i witam, bo jestem tu nowy, zamieściłem już przywitanie w odpowiednim dziale. 

Jestem po nieudanym związku, ale długo by opowiadać i generalnie historia jest tak skomplikowana, że nadaje się na oddzielny temat i na pewno się z czasem tu pojawi. Przepraszam również za szczegóły, ale wydaje mi się że one wpływają w dość istotny sposób na całą sytuację i pomyślałem, że warto o tym napisać, ale oczywiście bez jakiś niestosownych szczegółów.

Dzisiaj opiszę sytuację z dziewczyną, którą poznałem niedawno, bo w żaden sposób nie mogę tego ogarnąć co się stało.

Poznałem dziewczynę przez czat, studentka 24L, rozmowa, następnie wymiana telefonów i ogólnie pierwsze wrażenie, że jest interesująca. Dziewczyna po rozwodzie, rok temu, ale nie wiem z jakich przyczyn i co się stało, za słabo ją jeszcze znam. 

Umówiliśmy się, miała jakąś domówkę, ale zawinęła się ok. 21, bo mieliśmy się spotkać. Pierwsze wrażenie całkiem niezłe, dziewczę ładne, figura taka sobie, ale wygadana, było nawet o czym z nią porozmawiać, tylko to co się rzucało w oczy to trochę dziwnie i dynamicznie, zmieniał jej się nastrój.

Poszliśmy na kawę, następnie zaprosiła do domu, nowe mieszkanie, kupione razem z matką, matka rozwiedziona, mieszka z nią w innym mieszkaniu, w innej części miasta. W tym jak twierdzi czasem imprezują ze znajomymi z roku.

Wypiliśmy po piwku, widać było, że dziewczyna chętna, jakieś mizianie itp., wszystko szło w dobrym kierunku, ale pomimo naprawdę wysokiej już temperatury, z jej strony też, dostawałem wyraźne czerwone światło, jak miało dojść do zbliżenia, ok trzeba było odpuścić, ale zachowanie panny już wtedy bardzo dziwne, głaskaj, baw się, dziewczę aż się trzęsie, ale po przekroczeniu pewnej granicy wyraźne STOP i basta. Kolejne próby idzie dobrze, jej też się podoba, przygryzanie warg, jakieś mruczenie, a za moment, nagle zmiana nastroju i że mam natychmiast przestać i to takim tonem, jakby zaraz miała wzywać policję, że ktoś ją gwałci, na pewno to nie były żarty. Ok na dziś wystarczy.

 

Po kilku dniach kolejne spotkanie zainicjowane przez panią. Miałem podwieźć ją do rodzinki, następnie jakaś kawa i wspólny wieczór. Ok w drodze spokojnie, jakaś gadka o d...e marynie. I tak z czasem znaleźliśmy się z czasem w tym samym miejscu, co za pierwszym razem.

Chwila rozmowy, jak wcześniej wysyła znaki, że chce coś więcej, teraz była bardziej otwarta. Widać, że jest ewidentnie chętna, wszystko idzie w dobrym kierunku, jakiś masaż i inne pierdoły, widać że jej się podoba i daje sygnały na coś więcej, ja też przygotowany na wszystko, aż tu nagle z tekstem do mnie, że co odpier...am, że jeszcze zasłon w domu nie ma, że sąsiedzi wszystko widzą, ze ona i ja z gołą dupą?:), nawet wyzywanie od debili, idiotów?:), ja patrzę na nią i nie mogę uwierzyć własnym oczom i uszom?:)

Momentalnie zeszło ze mnie całe ciśnienie, chwila rozmowy, próby wybrnięcia z sytuacji, no chciałem sobie iść..., dziewczyna zimna jak lód, a po chwili sama ściąga ręce jakby z prośbą, żeby znowu się nią zająć, dalej jakieś wygibasy pod kurewsko małym kocem, całkiem chuj wie już jak, żeby coś zrobić, ale sąsiedzi i to nie tak to źle, od czasu do czasu epitety, no wręcz obrażające mnie. Ja już kur.a sam nie wiem, nie mówiąc o małym, czy coś robić, czy nie, ale w końcu się udało, dziewczyna zadowolona dłuższą chwilę, następnie z tekstem, żebym wypierdalał bo na nowej kanapie jakąś plamkę zauważyła?:)

Mnie znowu zatkało, o co chodzi? Całkowity lód, tekst żeby brać tyłek w troki i spieprzać, a na odpowiedź, ze ok, skoro chcesz to uciekam, widać było łzy w jej oczach.

Pytanie czy wszystko ok. całkowicie na początku zbywalne i cały czas temat o plamce na nowej kanapie i o tym jaki ze mnie, tu używała wielu określeń, wieśniak, burak, debil..., no nie było to przyjemne, kilka razy chciałem wyjść, ale ona w płacz? Posiedziałem jeszcze chwilę przy niej, próba dotknięcia choćby ręki, reakcja jak przy oparzeniu, a po chwili chce żeby ją masować, przytulać?:)

Ostatecznie wkurwiona wróciła do domu, chciała jechać sałatą?, ale ostatecznie wróciła ze mną, pizła drzwiami i wyszła.

Panowie powiedzcie o co tutaj chodzi, bo ja miałem pierwszy raz z czymś takim do czynienia i z góry przepraszam za szczegóły, ale wydawały mi się one akurat w tym przypadku bardzo istotne.

Pozdrawiam

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa...uciekaj jak najszybciej

Laska 24l studentka po rozwodzie...niby ma wolny ,,kwadrat" a mieszka z matka?Nawet nikomu nie wynajmuje tylko w nim imprezuje?Nie smierdzi Ci to?

Moze kupila od jakis dluznikow taniej by sprzedac drozej, wyremontowala i czeka na odpowiedni moment zeby opchnac na wolnym rynku..moze jest obrotna, ale ja bym sie nie ladowal w to g***** z tego co piszesz to ona jest emocjonalnie rozregulowana.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, andrev2222 napisał:

Panowie powiedzcie o co tutaj chodzi, bo ja miałem pierwszy raz z czymś takim do czynienia i z góry przepraszam za szczegóły, ale wydawały mi się one akurat w tym przypadku bardzo istotne.

 

Nie mam zielonego pojęcia z czym miałeś do czynienia ale sprawa wydaje się co najmniej cuchnąca.

Przychylam się do opinii współbraci - goń jak najdalej od niej :)

Oczywiście - grzecznie i na poziomie się pożegnaj - życząc jej najlepszego a miłego wszystko jedno czego :)

 

Co ? Że ładna ? Spokojnie, kolejna się w trymiga znajdzie. Mieszkasz w Polsce, gdzie urody kobietom nigdy nie brakowało.

 

PS:

Gdyby wydzwaniała nadmiernie i zamierzała Cię skłonić na spotkanie - to powiedz, że nidyrydy bo Cię nie ma, gdyż aktualnie jesteś w Anchorage na Alasce i siedzisz u Howarda Johnsona z różowym goździkiem w butonierce :).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dobryziomek napisał:

Najlepiej powiedz, ze Twoi rodzice maja dlugi i grozi wam eksmisja.

Musisz im pomoc, ale lekko nie jest bo masz teraz duzo wydatkow...sama ucieknie

 

Swego czasu poznawane damy wypytywały mnie nierzadko o mój status materialny.

No to ja - w sumie chyba białorycerząc - robiłem za Mariusza Maksa Kolonkę i mówiłem jak jest.

Ale spostrzegłem, że generuje to zbyt wiele problemów.

 

Obecnie, jesli jakakolwiek poznana dama zapyta mnie o mój status finansowy - odpowiadam zawsze, iż zyję bardzo skromnie, w niewielkim wynajętym mieszkaniu, gdzie udzielam lekcji śpiewu - zarabiając w ten sposób na życie :).

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba mi było takiego wiadra wody na łeb. Ciekawe czy jutro napisze, ja nigdy pierwszy nie pisałem! Odpowiadać, czy potraktować jak powietrze, dodam, ze dzisiaj czuje taki dyskomfort w głowie jakbym brał udział, co najmniej w ustawce kiboli i jakbym na niej dostał niezłe bęcki, jestem dość odważnym facetem, ale boje się nawet myśleć, o czym myślą kobiety, czy im już całkiem poprzewracało się w głowach?

Edytowane przez andrev2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadaj.

Jak bedzie upierdilwa to powiedz jej, ze ja bardzo przepraszasz,ale teraz masz mnostwo problemow na glowie i bardzo ja szanujesz, ale teraz nie masz glowy do takich rzeczy....

Bron boze jej nie obrazaj i nie kaz jej spierdalac..przy takich lepiej zrobic z siebie pizde bez kasy i najlepiej z problemami..no chyba ze macie wspolnych znajomych

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dobryziomek napisał:

Nie odpowiadaj.

Jak bedzie upierdilwa to powiedz jej, ze ja bardzo przepraszasz,ale teraz masz mnostwo problemow na glowie i bardzo ja szanujesz, ale teraz nie masz glowy do takich rzeczy....

 

Gdyby to było mało i nadal nie chciała się odkleić mówiąc, że nie przyjmuje, iż to game over - proponujesz jej next level.

 

Czyli - własnie jak @dobryziomek ujał - opowiadaj o wydatkach i dodaj, że skoro już się mamy spotkać - to czy przy tej okazji nie pożyczyłaby Ci co nieco w gotówce - bo akurat jesteś spłukany do zera jak sracz po biegunce, a w dodatku - wszystkie chwilówki w okolicy masz poobrażane - jak pewien PT Klient wywieszony w gablocie "tych klientów nie obsługujemy" w "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Barei - sklepy spożywcze.

A przeciez do Bydgoszczy jeździć nie będziesz jesli macie się częściej spotykać :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andrev2222 said:

dodam, ze dzisiaj czuje taki dyskomfort w głowie jakbym brał udział, co najmniej w ustawce kiboli i jakbym na niej dostał niezłe bęcki

Tak się czujesz bo dostałeś łomot ! 

Po twojej psychice i poczuciu własnej wartości ! 

Ja nigdy bym nie odpowiedział na jej telefony lub smsy . 

Mam nadzieje że zbyt wiele jej o sobie nie opowiedziałeś. 

Osoba która na pierwszym spotkaniu robi takie jazdy jak ona ma nieźle zryty beret .

Można się po niej spodziewać wszystkiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andrev2222 napisał:

nagle zmiana nastroju i że mam natychmiast przestać i to takim tonem, jakby zaraz miała wzywać policję, że ktoś ją gwałci, na pewno to nie były żarty. Ok na dziś wystarczy.

Odrazu po pierwszym tego typu tekście powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Ja bym wtedy na Twoim miejscu przeprosił ją że muszę wyjść na chwilkę do łazienki po czym włączył bym dyktafon w telefonie żeby nagrać te jej wszystkie teksty (Tak na wszelki wypadek). Przecież to odrazu widać że laska ma coś nierówno pod sufitem, kto wie czy nie pomówi Cię później o coś czego nie było. 
Ściągnij sobie aplikację do nagrywania rozmów i jak ona do Ciebie zadzwoni to wyjaśnij jej dobitnie dla czego nie chcesz się z nią więcej widzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole :D

 

Weź Ty się za nią nie bierz, bo po nieudanym seksie, będzie Ci chciała uciąć pałę w ramach pokuty :D

 

A tak na poważnie, dziewczyna bardzo niestabilna emocjonalnie, podejrzewam jakąś poważniejszą chorobę psychiczną. Druga sprawa, ma zaledwie 24 lata, i już po rozwodzie... Sam ten fakt by mnie do niej zniechęcił. Mamuśka też po rozwodzie, więc niezłe muszą być agentki.

 

Moim zdaniem tracisz czas, i powinieneś spieprzać od niej jak najdalej, bo ta dziewczyna pachnie problemami, a wierzę, że jesteś inteligentnym gościem, i nie chcesz sobie zmarnować kilku lat życia.

 

PS: Ja nigdy nie byłem zwolennikiem poznawania kobiet na wszelkiego rodzaju czatach, a Twoja historia tylko utwierdza w przekonaniu, że najlepiej poznawać nowe osoby w środowisku naturalnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 lata i już rozwód na koncie? Własne mieszkanko tylko do imprezowania? Te dwa fakty już by mnie odrzuciły od takiej panny jak najdalej. 

Nad czym Ty się chłopie, kurwa zastanawiasz? Naprawdę chcesz przeżywać jazdy nie z tej ziemi z jakąś powaloną wariatką? To co @Przemek1991 napisał z tym kutasem mogłoby się ziścić przy takiej wariatce. 

Jest wiele innych kobiet, które są bardziej normalne niż ta 24-latka po rozwodzie. Matka też po rozwodzie, to niezłe ziółka z nich muszą być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie jak to imprezowanie wygląda. Z resztą trzeba by stworzyć słownik co dane słowa znaczą dla faceta i kobiety.

- impreza dla faceta : wódeczka, ziołolecznictwo,integracja z ziomalami

- impreza dla laski : bolcowanie

- przygoda dla faceta : żagle , lot szybowcem , nurkowanie na karaibach

- przygoda dla laski : bolcowanie

- poznawanie życia dla faceta : podróże, sprawdzanie się w nowych zawodach, miejscach

- poznawanie życia dla laski : bolcowanie

co zrobić, takie życie ale nie oceniam , gdybym ja miał taki łatwy dostęp do piczek jak one do bolca to pewnie też szybko by mi się słownik zmienił

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nerwy i brak szacunku do siebie. Pojechała ci grubo. 

Ee tam że po rozwodzie, napewno chłop pił bił i zdradzał:-))

Nie odzywaj się pierwszy, a jak będzie cie nękać to napisz że nie masz ochoty na spotkania bo masz zapalenie pęcherza i dodatkowo odnowiła ci sie choroba leśniewskiego crohna i masz ciagle sraczke. To ją ostudzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest po rozwodzie nie usprawiedliwia jej. 

 

Teksty : debil, głupek, wieśniak, co to kurwa ma być? W ryj powinna dostać za brak szacunku a Ty powinieneś od razu wyjść z mieszkania. 

 

Spotkaj się z normalną laska i nazwij ją na 1,2 spotkaniu Ty kurwo. Od razu z miejsca dostaniesz liścia. 

 

Pożegnaj się z ową średnio ogarnięta psychicznie laska, bo jeszcze Tobie siadzie na beret. Mnie gdyby laska tak nazwała bez powodu to by było piekło. Brak szacunku do Twojej osoby. A jak po rozwodzie nie jest gotowa na nową relacje to jest Twój problem ? Bo mi się wydaje że jej. 

 

Widzisz drzwi z napisem Exit ? To kieruj się tam i zapomnij o tej idiotce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kimas87 napisał:

 

 

Teksty : debil, głupek, wieśniak, co to kurwa ma być? W ryj powinna dostać za brak szacunku a Ty powinieneś od razu wyjść z mieszkania. 

 

 Fakt ręka świerzbi jak się to czyta a chłop rozkminia co robić. Dać sobie spokój. One wszystkie się rozwiodły bo facet był niedobry, wszyscy rozwiedzeni bracia z forum to same złe chłopaki.

Wszyscy tu dobrze wiemy jakie w większości są powody rozwodów.A większość facetów stara się aby do tego rozwodu czy rozstania nie doszło.

        Twój przykład - wyzwany od debili i a jednak chcesz wytłumaczyć pannę.

To ci powiem, że jej były musiał mieć przewalone, pomyśl skoro ty jesteś debilem na pierwszym spotkaniu to kim on był w małżeństwie??

         No więcej to chyba nie trzeba tłumaczyć, fakt gdyby była dobra w te klocki jak Asa Akira to niewątpliwie można by przez jakiś czas powstrzymać się przed daniem jej liścia w zamian za mega ruchańsko.

Ale zapewne jest zwykłą kłodą i w dodatku chamką i prostaczką, i trzeba było jej się było spuścić na kanapę a fiuta wytrzeć w firankę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.