Skocz do zawartości

Cześć tu Sławomir - imponuje mi Facet.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

   Imponuje mi facet. Ogłosił się Królem Rock Popu. Cokolwiek to znaczy. Ma duży dystans do siebie. Taki powinien być facet sukcesu.

Duża energia bije od niego, polecam jego styl, mieć wyjebane na swój wizerunek, przerobić go na sukces, to polecam.

W tym drugim wywiadzie lekko białorycerzy, ale myślę że jego partnerka zna swoje miejsce, trudno o lepszą gałąź, chyba że Sławomir nie spisał intercyzy.

Wtedy:Ups...:lol:

 

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spoko dystansem do siebie to też jest różnie. Ja mam często tak że w towarzystwie jestem pewny siebie, uśmiechnięty ale kiedy żartuję z siebie, mam dystans do własnej osoby to zaczyna się w najczęściej facetach pojawiać jakiś lekki brak szacunku, coś na zasadzie gościu żartuje z siebie więc można z niego lać i zauważam że trzeba mieć dystans ale w pewnych granicach. Jakoś kobiety ostatnio czują moją energetykę i nie fikają natomiast kilku  facetów musiałem ustawić do pionu na osobności czytaj opierdolić że sobie nie życzę pewnych zachowań. 

Warto czuć dystans do siebie ale wewnętrzny, na zasadzie akceptacji własnych słabości ale nie zawsze opłaca się z nim za nadto obnosić bo tępe jednostki myślą że dystans jest przyzwoleniem na brak szacunku.

 

Facet wygląda mi na fajnego bajeranta, znającego medialny światek ,świadomego że widzowie ( i kobiety) wybaczą ci wszystko z wyjątkiem tego że traktujesz ich poważnie.

To jest fajne i śmieszne ale to w większości wyuczone schematy odpowiedzi, jakby tego posłuchać 3-5 raz to stałoby się nudne chociażby jak słuchanie 3-5 wywiadu jakiegoś kabaretu gdzie kabareciarze też jadą schematem że ma być ciekawie i śmiesznie. 

Potem Janusze myślą że kabareciarze to najzabawniejsi ludzie na globie.

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta... znalazłes... mysle, ze podpieniles sie jak kilka dni temu na cwelboxa, oj shoutboxa wpuscilem linka ;) Mnie nie ma co imponowac, dobry aktor ;) musi byc dobry ;) skoro w twoja twarz brzmi znajomoa czyt (twoj kutas ma smak znajomy) dawal rade ;) to ma jakies powiazania ;) dobry aktor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.