Skocz do zawartości

Czy to w ogóle możliwe?


Bez pomysłu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie dotyczące finału do buzi lub na twarz pań.

Czy jest możliwość że pani po takim stosunku idąc do toalety w celu umycia się, celowo ''zaaplikuje'' sobie sperme do pochwy co z kolei doprowadzi do ciąży? 

Edytowane przez Bez pomysłu
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża z palca hehe. Podobno jest możliwa, ale według medycyny to w jednym cyklu w dzien najwyższej płodności po wytrysku w pochwie jest 30 procent szanas.

Niemniej BHP zawsze najważniejsze.

Ps. po prostu przypilnuj żeby połknęła,  co to za maniery że po spuście leci do łazienki wypluwać czy coś.

Eh z kim ty się zadajesz, albo może inaczej, byle jak szkolisz ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Weź do buzi. Nie połykaj, prędko do łazienki i działaj. Palcami, a najlepiej całą dłonią. A później nogi do góry (świeca) na przynajmniej 5 minut", "Ja umieściłam palcami i za pierwszym razem się udało. Był zdziwiony, ale jakoś się przyzwyczaił do myśli, że będzie ojcem".

Za takie coś do paki a nie alimenty.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu do paki? Facet gra o przyjemność, kobieta o coś więcej. Facet chce się poczuć jak Peter North, kobieta chce by ten "Peter North" został ojcem jej dziecka. A że to nieczysta gra? Większość relacji damsko-męskich to nieczysta gra z mniejszymi lub większymi konsekwencjami dla obojga. Zawsze można iśc na divy i wtedy beztrosko strzelać :) Inaczej pozostaje "Peter North" na 60%, bo trochę strach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dobryziomek napisał:

Wniosek?

 

Nie oddawać swojego nasienia :D:D

Ja myślę ze elegancki mężczyzna powinien zadbać nie tylko o siebie, ale również o swoją kobietę, uzupełniając jej niedobory białka i innych mikroelementów takich jak sód czy potas :D:D

Edytowane przez gnukij1
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Damian napisał:

Nie czaisz, że wpychanie sobie do cipska męskiego nasienia w celu zrobienia go w bobasa, to zwyczajne oszustwo, jeśli nie przestępstwo?

Dla mnie to nie jest śmieszne.

Oczywiście, że jarzę. Oczywiście, że to oszustwo, przecież napisałem o nieczystej grze. Ironizuję, bo jedyne co ogarnięty gość może zrobić to takie zabawy uskuteczniać z divami lub paniami poza wszelkim podejrzeniem. Jeśli masz cień wątpliwości, że możesz być dla laski kimś wiecej niz wspomnianym przeze mnie P. Northem to odpuszczasz takie zabawy, tak jak niektorzy tu sugerowali. Nie stanąłem w obronie wyrachowanych kobiet, tylko stwierdziłem, że tak może się wydarzyć. Całe to forum jest o manipulacjach kobiecej natury. 

 

Jakie to jest przestępstwo? Jak to udowodnisz niby? Pukasz panne bez gumoleonu, walisz na nią materiał jak Rocco w Invades Poland i oczekujesz od - powiedzmy - sądu zrozumienia, że zostałeś wrobiony??? Dobre... :)

 

To trochę jak z gwałtem. Możesz laskę pukać, być dla niej bogiem seksu, ale jak ona uknuje, że chce cie zniszczyć i przygra zgwałconą to myślisz, że kto w tej farsie raczej wygra? "Przysięgam! Ona tego chciała!" :)

 

Seks nawet z własną żoną to dość ryzykowny sport, podszyty często interesikami, egoizmem, gierkami, a co dopiero z przygodną lasią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko, autorze tematu: pytasz dzika czy sra w lesie? :D 

5 godzin temu, Bez pomysłu napisał:

Czy jest możliwość że pani po takim stosunku idąc do toalety w celu umycia się, celowo ''zaaplikuje'' sobie sperme do pochwy co z kolei doprowadzi do ciąży? 

No toilets & toi-toi zone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.