Skocz do zawartości

Jakie książki polecacie?


mianle

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

1. "Przebudzenie"--- De Mello. Obowiązkowo. Ja czytam z 5 razy i jeszcze 10 razy przeczytam i będę do niej wracał. Lekko się ją czyta.

2. "Technika Uwalniania" --Hawkins. Obowiązkowo. Czytałem ze 3 razy i będę wracał jeszcze nie raz.

3. "Subtelnie mowię fuck" --- Manson. Krótka, lekko się czyta.

4. "Droga prawdziwego mężczyzny"--- Deida. Obowiązkowo. Co jakiś czas wracam do niej.

 

5. "Pokochaj siebie"  i "Kieruj swoim życiem" Wayne W. Dyer. Obozowiązkowo.

6. "Opanuj swój wewnętrzny głos"  Blair Singer. Cienka, dobrze się ją czyta. Mnie pomogła zrozumieć, że mam w sobie wewnętrznego sabotażyste, który wbrew pozorom dba o moje bezpieczeństwo i przetrwanie. 

7.  "Droga do wolności finansowej"  Bodo Schafer. Obowiązkowo.

8. "Nowa ziemia"---- Tolle. Obowiązkowo. Lepsza od Potęgi teraźniejszości tego samego autora.

9."Potęga teraźniejszości" --- Tolle.

10. "Przywracanie zdrowia" --- Hawkins. Nie ma za dużo wspólnego z obecną medycyną jak coś.



11. "Rozmowy z Bogiem" tom 1, 2, 3---- Walsch. Obowiązkowo. Nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią.

12. "Praktyczne metody osiągania sukcesu" -- Kopmeyer.

13. "Jak przestać się martwić i zacząć żyć"--- Carnegie.

14. "12 życiowych zasad" --- Peterson.

Dla mnie ciężka do przeczytania książka. Moim zdaniem autor ma ciężkie pióro. 

15. "Narzędzia tytanów"--- Ferriss.

16. "Scieżka miłości"-- Ruiz. Obowiązkowo.

17. "Cztery umowy"---- Ruiz. Obowiązkowo.

18. "Magia myślenia na wielką skalę"--- Schwartz.

19. "Piąty poziom"---- Volant.

20. "Wezwanie do miłości"---  De Mello. Obowiązkowo.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W przedsprzedaży jest już książki „Mapy sensu: Architektura przekonań” Jordana Petersona, jestem ciekawe pozycji, 12 zasad tak jak ktoś wyżej napisał jest dość ciężką książką ale wydaje mi się mimo wszystko wartą przeczytania. od siebie mogę dorzucić 

 

Dlaczego śpimy - Dr. Matthew Walker 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2021 o 14:35, mateusz30 napisał:

W przedsprzedaży jest już książki „Mapy sensu: Architektura przekonań” Jordana Petersona, jestem ciekawe pozycji, 12 zasad tak jak ktoś wyżej napisał jest dość ciężką książką ale wydaje mi się mimo wszystko wartą przeczytania. od siebie mogę dorzucić

 

Jestem posiadaczem 12 zasad i będę również czytał mapy sensu. 

 

12 zasad sporo mi pomogła poukładać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powszechna wiedza o alchemikach jest taka że w średniowieczu istnieli protoplaści chemików którzy próbowali zrobić złoto poprzez reakcje chemiczne. Nikogo nie dziwi fakt iż mimo że nikomu to się nie udało to możnowładcy cały czas korzystali z ich usług. Maciejewski próbuje się zmierzyć z tą nieścisłością i pokazuje prawdziwe cele jaki przyświecały alchemikom.  

A propos Maciejewskiego. Dobra jest "Baśń jak niedźwiedź" - to jest pierwsza książka z której można się dowiedzieć ile dzieci faktycznie miał Karol Wojtyła.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Technika uwalniania - David R. Hawkins

Jak zawsze miałem sceptyczne nastawienie do tego typu książek. Jednakże postanowiłem zastosować opisaną tam technikę. Na warsztat poszły relację z pewną koleżanką z pracy które od roku bardzo się popsuły. Odpuściłem ten gniew, żal itd. O dziwo już po 2 dniach zadziałało i nasze relację bardzo się poprawiły. Naprawdę byłem w szoku jak to zadziałało.

Teraz w skrócie wyjaśnienie: Jeżeli mamy do kogoś negatywne odczucia to dana osoba czuje to podświadomie a my znajdujemy się na niskich poziomach wibracji. Uwalniając te złe emocje podnosimy pozom wibracji i stajemy się atrakcyjniejsi energetycznie dla innych ludzi. Dodatkowo wysyłając pozytywne myśli niejako przyciągamy tą osobę do siebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.