Skocz do zawartości

Wymiana książek


BigDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiałem czy nie mogli byśmy w ramach wymiany szeroko pojętej wiedzy stworzyć jakiejś grupy, która by się wymieniała książkami. Dziś przeglądałem swoją półkę i dostrzegłem kilka na prawdę ciekawych pozycji, które leżą przeczytane bezczynnie a mogły by kogoś zainteresowanego wzbogacić. Ja sam też bym chętnie przeczytał coś nowego nie musząc za to płacić walutą. W dobie tanich paczkomatów to na pewno ciekawa opcja by poszerzyć horyzonty za bezcen.

 

Póki co rzucam pomysł i liczę na opinię braci i ewentualne uwagi krytyczne.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czytam Jacka Ponikiewskiego - Mentalizm perswazja sluzb specjalnych oraz slynna ksiazke ,,Jak krasc podrecznik zlodzieja " i ,,Trudne osobowosci". Jak skoncze to sie moge wymienic za cos z tej tematyki.

Na dniach bede kupowal jeszcze ,,Mozg psychopaty" mysle ze do konca tygodnia (przez weekend) zdaze wszystko przeczytac..i wtedy moge komus podeslac

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.