Skocz do zawartości

Serwis z domenami odmawia odstąpienia/rozwiązania umowy


Rekomendowane odpowiedzi

Wykupiłem domenę, Chciałem zrezygnować w ciągu 14dni z ich świadczeń. Napisali że nie mogę.  Przecież w ciągu 14dni można rozwiązać umowę bez podania przyczyny  przez neta.

 

Jakie pismo do nich wysłać?

Edytowane przez 2073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy z nich nie korzystałem, ale z mojej wiedzy o seo, trzeba mieć różnych rejestratorów i różne hostingi. Generalnie drugi rok jadę na zenboxie jako host i domeny (drogie .pl mają niestety, ale trzymam tam jedną), potem host na hekko.pl tak samo domeny - mogę ich polecić, odpisują na supporcie dość dobrze, ale najlepiej jest dla mnie na zenboxie, OVH.pl najtańsze domeny z tego co widzę, mam tam kilka, a co do hostingu to się nie wypowiem, bo nie kupowałem tam nigdy ;) 

Home.pl odradzam ze względu na ceny domen, a hosting to pożalić się można, odpiszą bardzo ospale, a hosting jest dość kiepski, jeśli chodzi o bardziej zaawansowane aplikacje webowe. Mimo iż tylko działam na Wordpressie, to innych cmsów nie znam praktycznie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.