Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Normalny @Eleanor Ciekawe czy by się udało mieć orgazm z samego słuchania... :D Już to widzę - co tydzień w Czwartek o 20.00 audycja Eleanor na radiosamiec. Łącza przepełnione, w Biedrze w całej Polsce skończyły się pudełka z chusteczkami, w Piątek wszyscy w robocie wypompowani z podkrążonymi oczami hehe.

Edit: dopiero teraz przeczytałem wszystkie tagi na temacie hahaha :lol:

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo trafne że pochwa nie ma języka. Własciwie to można jeszcze wymienic przewagi ręki nad nią- ale nie o tym temat. Zresztą, już pare osob napisało. 

Dla mężczyzn wszystko jest atrakcyjniejsze jesli chodzi o doznania niż pochwa i to powinna wiedziec każda kobieta. I tutaj też sluszna uwaga -penis i penetracja jest głównie dla kobiet. Ja mam pytania odnosnie tematu- czy największąnrozkosz daje wam  sciąganie skóry w dół i z powrotem ? Czy miejsce pod wędzidełkiem do którego pochwa nie dociera? 

Jeszcze jedno :D Ktos napisał ze podczas orgazmu najlepiej jeszcze ręka ruszac "od spodu" - własnie czy to przypomina wam masturbacje? To daje wam po prostu mocniejsze wrazenia niż te w pochwie? Lepiej poruszac podczas orgazmu, nie przerywac?  

Często chce dać partenrowi taka przyjemmosc ale myślę że sie "poświeca" i woli przejsc do klasycznego stosunku , to jednak chętnie się dowiem się czegoś nowego. Fajne wskazowki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Godzina 6 rano, budzę się i mam ochotę na igraszki:))) mój facet jeszcze śpi więc myślę, że trzeba go delikatnie obudzić:

Muszę powiedzieć że odważna jesteś i hardkorowa.

Jak dajesz radę gdy facet naje się na wieczór bigosu albo zupy grochowej ?

Toż to prawdziwa sytuacja odlotowa na półśnie

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.11.2017 o 17:17, rk77 napisał:

Wiem o tym Gorzej jeżeli Twoja ślubna zwyczajnie nie potrafi nie chce i jeszcze powie że chyba ze mną jest coś nie tak 

Można spróbować ja nauczyć, może nie będzie jak powyżej ale od czegoś trzeba zacząć, gorzej jak sama w tym się poprawi jak moja luba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi z wędzidełkiem, ale kiedy się nim zajmowałam to nigdy nie było reakcji. 

Ja tam nie podzielam aż takiego entuzjazmu wobec robienia lodów jak koleżanki z forum. Tzn. mogę zrobić, najlepiej w ramach gry wstępnej, ale nie lubię tak od początku do końca. Za bardzo boli :P No, i nigdy nie połykam bo fuj :D Nie przełamię się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podzielam i ogólnie lubie seks oralny, minetki zawsze sprawiały mi ogromną przyjemność. :) Równie mocno uwielbiałam sprawiać ją mojemu facetowi

dla którego oczywiście seks nie mógł się obyć bez oralu. Wychodziłam z inicjatywą albo wystarczyła tylko delikatna sugestia. :)

Dużo satysfakcji sprawiała mi chwila kiedy czułam jego pulsującego penisa w moim ustach. A że lubie męską dominację oprócz na leżąco często robiłam mu loda klęcząc,

dawałam z wyczuciem posuwać się w usta.

Teraz, Mrowka napisał:

No, i nigdy nie połykam bo fuj :D Nie przełamię się. 

Zawsze musi być ten pierwszy raz. :D

Spróbuj uwierz, że warto, pamiętam jak bardzo zachwycony był mój po pierwszym finiszu w ustach.:) To nie jest takie straszne jak Ci się wydaje. :P

 Szczególnie kiedy jest się rozgrzaną i podnieconą.

Pierwszy raz wplótł dłonie w moje włosy i zostałam częściowo "przymuszona", ale zbytnio nie protestowałam. :P

Wszystko to kwestia przyzwyczajenia do połykania też można, pierwszy raz jest zawsze najgorszy, z tym że ja nigdy się nie brzydziłam... :P 

Przecież facet też liże, a przynajmniej ja w trakcie jestem bardzo mokra. Ale nie można zapominać, że oral to nie tylko finisz i liczy się praktyka, wielogodzinne doskonalenie swoich umiejętności. :D :lol:

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence, ja zawsze informuję, że kończymy w chusteczce więc o "przymuszaniu" nie ma mowy :D Kiedyś nie zdążyłam wziąć głowy i posmakowałam dosłownie kropelkę. Prawie zwymiotowałam, więc nie będę ryzykować. I też nie widzę sensu w dawaniu samcowi aż takiej przyjemności, chyba że kiedyś stwierdzę że to "ten jedyny". 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dawał mi taką przyjemność, że nie widziałam powodów dlaczego ja również nie miałabym "aż tak" go zadowalać. :P Jego przyjemność, reakcje w takcie finiszu sprawiały mi satysfakcje, 

ale rozumiem, że masz inaczej, a jeśli reagujesz odruchem wymiotnym to oczywiscie nie ma sie co zmuszać... Apropo tego jedynego to wtedy byłam pewna, że on nim właśnie jest i był przez krotki czas moim narzeczonym.;)

Kolejny też pewnie będzie za takiego uznawany, a kto wie czy okaże sie to prawdą. :D

Z ciekawości- pali? Bo kiedyś czytałam o wpływie m.in. papierosów na smak. :)   

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Florence napisał:

Z ciekawości- pali? Bo kiedyś czytałam o wpływie m.in. papierosów na smak. :)   

Podobno tak. Kiedyś paliłem zwykłe fajki (teraz elektronik) - pewna dama (sama paląca) twierdziła, że gorzkie :). Było więc wesoło, a ściślej weselnie bo na takich imprezach pokrzykują, że "gorzko-gorzko"

Nie mam również wiedzy czy Leopold Tyrmand swą ksiażkę p/t "Gorzki smak czekolady Lukullus" napisał przed, po czy w trakcie loda :)

 

Inna znów dama utrzymywała, że "normalne", ale juz wtedy nie paliłem analogowych fajek.

 

Z kolei jeszcze inna dama podzieliła się poglądem - że ponoć ananasy spożywane przez faceta na kilka dni przed seksem oralnym - znacznie poprawiają smak tzw "nektaru"

Czy to prawda - tego nie wiem. Nie testowałem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to taki wyciąg z chłopa więc jak facet się zatruwa nie ma ruchu pije po 10 kaw itp to wszystko się przekłada. To samo dotyczy diety bez warzyw albo chipsy/fast food. W drugą stronę to też działa. Kiedyś czytałem ,że gość po zmiany diety zrobił się słodki. Więc nic tylko dbać o zdrowie i nie przejmować się gdy "smak dnia" będzie wyjątkowo kiepski. 

Internet jest pełen wskazówek zainteresowani znajdą. 

Edytowane przez Ramzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co odkrywczego smak spermy a zatem jej składniki zależą od tego co jemy, warto wzbogacić dietę o produkty zawierające dużo selenu, magnezu, cynku, warto rzucić fajki ograniczyć kawę i alkohol. Poprawić smak możemy spożywając ananasa, winogrona, mleko kokosowe - ogólnie owoce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.