Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis? @Tomko No dobrze, nie dam się dłużej prosić???

 

Cóż przypomniałam sobie lodzika w sumie lodzik jak lodzik, ale sceneria typowo nietypowa, a to dlatego, że akcja odbyła się w następujący sposób.

Byłam w pracy, zadzwonił mój ówczesny partner, że jest w pobliżu i czy moglibyśmy się na chwilę zobaczyć.

Ponieważ miałam taką prace, że mogłam, kiedy chciałam zrobić sobie przerwe, wyszłam i udałam się na spotkanie.

Pan podjechał autem i zaparkował przy jednej z ruchliwszych ulic w stolicy, przodem auta do chodnika.

Wsiadłam, po wymianie kilku zdań, okazało się, że mężczyzna jest napalony i ma na mnie ochotę:)

Godzina 10 rano, ruch na chodniku średni hmmm co to zrobić, przez przednią szybe będzie wszystko widać, więc zdecydowaliśmy że ewentualnie szybkoi lodzik wchodzi w grę, tylko hmm co zrobić z tą szybą?? szybka reakcja partnera i ze schowka wyciąga mape Polski, rozkłada ją na przedniej szybie auta i...już jesteśmy po części kryci????

Patrze na zegarek..czas szybko płynie, musze wracać zaraz do pracy..więc nie zastanawiając sie długo, rozpinam rozporek mojego mężczyzny i zabieram się do lizania....

On już gotowy? faktycznie najarany i twardy...wsuwam ochoczo penisa do buzi, słyszę jęk ohhh Ele...

Mimo pośpiechu zaczęłam jednak powoli, o tak lubie budować napięcie:))

 Ssałam i lizałam jednocześnie językiem bawiąc się podnieceniem...do tego doszła jeszcze świadomość, że jednak ktoś może zwrócić uwagę na dziwną szybe auta przykrytą mapą??? jednak w tej chwili liczyło się tylko to co mam w ustach?

Wsunęłam penisa głęboko na wdechu, przytrzymałam czujac jego czubek głeboko w gardle i gdy czułam, że zaraz się zaksztusze, wysunęłam powoli, i zaczęłam ssac szybciej, by po chwili powtórzyć głęboki ruch. I znów wsunęłam ustami delikatnie trzymając męskość w buzi posuwałam szybciej i szybciej, aż poczułam pod językiem jak sperma wrze..czułam, że za chwilę mój pan tryśnie, ale nie przerywałam rozkosznej gry...ohh usłyszałam i poczułam jak przycisnął moją głowę by poczuć moje gardło..poczułam jak drży i wtedy wysunęłam penisa z buzi, wysunęłam języczek i doprowadzając ręką do szczytowania pozwoliłam by spuścił mi się na twarz. Pan w szaleńczej ekstazie oblał moją twarz swoim nektarem, a ja zaraz po tym wsunęłam jeszcze raz penisa do buzi i delikatnie, ale starannie zaczęłam oblizywać. Bardzo przyjemne jest odczucie, gdy widzisz zadowolenie i ulge na twarzy mężczyzny po dobrze zrobionym lodziku?

Po wszystkim wytarłam buzie chusteczką i dostałam cudownego całusa. Pożegnałam się z moim mężczyzną i życzyłam miłego dnia.

Powiedział na odchodne: " Ele, będę częściej przyjeżdzał pod Twoją prace" ?????

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co geografii się człowiek uczył jak tu w parę dobrych minut jest czas na sprawdzenie gdzie wpada Wisła... :D

 

@Morfeusz myślę, że niejeden z braci by porzucił elektroniczne cacka na rzecz takiego ...bonusu :D

 

Edit.

Już widzę scenę z samej końcówki Jokera jak rozciera krew i robi sobie "uśmiech" w wersji zmodernizowanej przez @Eleanor :D

Edytowane przez Azizi
dodatek
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleanorczytając Twoje historie odczuwam lekkie mrowienie w okolicach krocza? 

Ci co są na no fap już chyba nie wytrzymali, a niedługo okaże się, że drukarnie nie nadążają z drukowaniem map.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Miłość oralna jest obowiązkowa w moim menu baraszkowania. Nie mam żadnych zachamowań co do tego. Jak kocha się partnera to seks musi być udany,bez tego nie ma relacji dla Mnie. 

Nie rozumiem kobiet, które nie akceptują seksu oralnego....no przecież lody są dobre o każdej porze roku ?

Edytowane przez Marlenka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uwielbiam sprawiać przyjemność mojemu facetowi.Na pewno facet musi byc przy tym chociaż lekko dominujący wtedy jestem strasznie napalona. Ostatnio sprawiłam sobie prezent ,delikatną łańcuszkową obroże ze smyczą i gdy klęcze przed nim jeszcze bardziej nakręca mnie fakt ,że ma nade mną kontrole.Tylko z facetem ,któremu ufasz :) Polecam :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja Was dziewczyny podziwiam. Nie lubię robić loda, i się nie przekonam do tego nigdy. 

Nie wspominając już o smaku spermy, brzydzi mnie. Jej smak, konsystencja, zapach. 

Zbyt delikatna na to jestem. Ogólnie bardzo wiele rzeczy mnie brzydzi. Jestem dość wrażliwą jednostką.  

Ostatnio, to zrobiłam z połykiem, ale potem od razu do łazienki, umyć zęby dokładnie, chyba przez 30 minut stałam pod gorącym strumieniem wody. 

Potem miałam obsesję i czułam zapach spermy na swoich włosach.

Na swoim ciele. Brrr. 

 

 

 

Mój facet lubi, kiedy patrzę mu przy tym prosto w oczy.

I, kiedy przed nim klęczę.

Mnie to osobiście wkurwia.   

 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JudgeMe napisał:

Nie wspominając już o smaku spermy, brzydzi mnie. Jej smak, konsystencja, zapach. 

Ale smak spermy zależy od wielu rzeczy i można go modyfikować. Najbardziej psują go fajki i alkohol. Więc po imprezie nie warto się za to brać. I energetyki. Generalnie jakby żył bez używek i miał dietę małotłuszczową, plus wpieprzał codziennie puszkę ananasów to możesz być pewna, że będzie smakować słodko i smacznie. A ile witamin w środku ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MalVina napisał:

Ale smak spermy zależy od wielu rzeczy i można go modyfikować. Najbardziej psują go fajki i alkohol. Więc po imprezie nie warto się za to brać. I energetyki. Generalnie jakby żył bez używek i miał dietę małotłuszczową, plus wpieprzał codziennie puszkę ananasów to możesz być pewna, że będzie smakować słodko i smacznie. A ile witamin w środku

Mam porównanie, wiem o tym. 

Ale każda sperma ma dla mnie tę samą woń, i podobny smak.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta żeby w dzisiejszych czasach loda nie robiła? - toż to największa przyjemność(nie musi być zaraz z połykiem) jaką może dać facetowi. Ja osobiście jeżeli chodzi o seks zrobiłbym bardzo wiele(pomijam idiotyczne przebieranki i romantyczne kolacje ;)) - minety, nie minety, każdy zakamarek ciała wart poznania, wylizania, spustu nań. Niechcę nawet więcej pisać bo zaraz się nakręcam, kobieta się powinna odwdzięczyć tym samym moim zdaniem - łóżko to jedyne miejsce dla mnie do prawdziwego porozumienia i zespolenia ;) 

Pozdro

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.10.2020 o 06:08, Bohun napisał:

@JudgeMe

A potem się kobiety dziwią że facet na dziwki chodzi, jak w domu ino misjonarz pod kordłą lolXD

Pozdro

Jak mam być szczery to gdy dowiaduje się że laska nie chce robić loda to od razu jest spalona i do widzenia :D

W dniu 7.10.2020 o 19:17, Bohun napisał:

Kobieta żeby w dzisiejszych czasach loda nie robiła? - toż to największa przyjemność(nie musi być zaraz z połykiem) jaką może dać facetowi. Ja osobiście jeżeli chodzi o seks zrobiłbym bardzo wiele(pomijam idiotyczne przebieranki i romantyczne kolacje ;)) - minety, nie minety, każdy zakamarek ciała wart poznania, wylizania, spustu nań. Niechcę nawet więcej pisać bo zaraz się nakręcam, kobieta się powinna odwdzięczyć tym samym moim zdaniem - łóżko to jedyne miejsce dla mnie do prawdziwego porozumienia i zespolenia ;) 

Pozdro

 

 

Ja mam pierdolca na punkcie minety, najlepiej jak laska ma duże mięsiste wargi i pięknie pachnie. Aż się rozmarzyłem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gdy umawiacie się na relaksujący masażyk z lodem w sypialni i już pani jest w trakcie akcji to w jaki sposób komunikujecie werbalnie słowami czy ręką nakierowując jej głowę lub dłoń żeby np zmieniła miejsce pieszczot?

Oczywiście pani nie robi tego z wami po raz pierwszy tylko już któryś raz.

 

Mi ulatuje sporo podniecenia jeżeli muszę za każdym razem słowami wyjaśniać po kolei np: "a teraz wyjmij i tu zrób to tak i tak, a tu pomasuj dłonią..."

 

Zdecydowanie wolę ręką przesunąć jej głowę czy dłoń w dane miejsce i najwyżej wydać krótkie polecenie na co ona często wydaje się być zdezorientowana.

Mam wrażenie jakby tym oralem robiła przyjemność sobie, a nie mi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Brat Jan napisał:

Gdy umawiacie się na relaksujący masażyk z lodem w sypialni i już pani jest w trakcie akcji to w jaki sposób komunikujecie werbalnie słowami czy ręką nakierowując jej głowę lub dłoń żeby np zmieniła miejsce pieszczot?

Oczywiście pani nie robi tego z wami po raz pierwszy tylko już któryś raz.

 

To zależy od klasy obciągającej. Dobrej nie trzeba nic pokazywać, sama zrobi taki lodzik, że będę zadowolony. Beztalencie i tak się nie wyedukuje tak szybko. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.