Skocz do zawartości

Urozmaicenie zycia


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje, mam sianko jestem zdrowy mlody silny ale brakuje mi pomyslow, jak moge sobie urozmaicic zycie. Moj dzien; praca, powrot do domu, silownia 3x w tygodniu czasami boks I raz badz dwa razy w miesiaca jakas impreza...Nie do konca mnie to satysfakcjonuje, jakie wy macie sposoby aby urozmaicic sobie zycie? Czy u was dzien jest podobny do dnia? Czy macie jakies zajecia, hobby ktore pomagaja wam sie rozwijac I daja smak kazdemuu dniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie ktore bardzo lubie, jedna portugalka a druga polka ale zajeta...ta druga ewidentnie daje mi sygnaly zainteresowania a z pierwsza sie lubie, niestety pierwsza slabo gada po angielsku takze lipton; / z Polka bym sprobowal ale ma gosciia.. :) Jeszcze jest jedna laska, mieszkala kiedys w tym samym domu co ja z chlopakiem ale zerwala z nim I nie wiem czy dobrym wyjsciem bedzie bajrowanie dziewczyny z ktora rozstal sie gosciu ktory ze mna mieszka (spoko gosc) Rozstali sie dwa miechy tem a On znaazl sobie juz inna, tak sie zastanawiam czy fair bedzie uderzyc do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie proponowalem jej balecik jakis czas temmu bo spotklismy sie przypadkiem na miescie szedlem cos zjesc,a Ona  zmierzala w kierunku domu ale ostatecznie zebrala sie ze mna  ale do konkretnych akcji nie doszlo. poza propozycja baletu, pozniej wylecialo mi z glowy bo pojawila sie druga polka (ta ktora ma faceta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracę masz, sianko masz, przygarnij dziewczynę, może tą, którą tak bardzo lubisz, ona Ci już życie rozkręci.

 

Rozkręci, taa. Na części pierwsze chyba. :)

Pisałeś też coś o sprzęcie foto-video, może zacznij zdobywać wiedzę fachową z tego tematu - jak działa aparat/kamera (optyka-mechanika-elektronika)

Jak interesuje Cię praca detektywa, możesz spróbować się zakręcić wokół jakiś sympozjów/szkoleń/warsztatów czy staży w tej branży - poznać ludzi i środowisko.

Zapisz się na strzelnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o detektywa to mam kontakt z biurem w Londynie z przedstawicielem tego biura mam kontakt  I zastanawiam sie czy nie sprobowac swoich sil w sumie moze to byc lepsze niz praca w fabryce , a  jesli chodzi o video to tak amatorska raczej ;) Ale nie zaprzeczam niunia jakas by sie przydala nawet jako osoba  towarzyszaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręci, taa. Na części pierwsze chyba. :)

 

Jemu trzeba kobiety, poczuć jak to jest w związku od strony praktycznej, jeśli tego nie spróbuje, nie zasmakuje fizycznie, że tak powiem, to nawet hobby czy zainteresowanie pójdzie na dalszy plan, więc będzie ciągle narzekał tak czy siak. A niech spróbuje, nawet żeby miał się przejechać. Wiedzę już jakąś z samczego runa ma. Pozycja startowa jest. Ja jak zaczynałem te gry, byłem pusty totalnie i baba mogła ze mną robić, co tylko chciała haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego biura detektywistycznego - english masz fluent? Bo wiesz, taka praca detektywistyczna to częstokroć żmudne zbieranie informacji chociażby przez rozmowę. A wystarczy że masz nieangielski akcent i wydaje mi się, że większość miejscowych już tak łatwo Ci info w pubie nie sprzeda. A nawet będzie patrzeć wilkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiuje plecak, nie ma to jak połamać pare igieł, wpierdolic sobie głęboko igłe w łape( pobudza niesamowicie) powkurwiać sie ze nitka pękła a po paru godzinach szukania czegoś w necie uświadomić sobie ze jednak jestem zbyt wymagający od życia :D

U mnie dni to dni świstaka( po za wyjątkiem ruszenia dupy w balet.nowo zabajerowanej kobiety.nowej zdobytej wiedzy.nowego fantu w łapkach i kolejnej paczki wyjaranych fajek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien swistaka! Obejrze sobie :) Rex zastanawialem sie nad tym...To wlasnie powod a raczej bariera ktora mnie blokuje odnosnie rozwoju w tym temacie I zaryzykowaniu. Angielski mam dobry dogaduje sie bez problemow ale przeprowadzanie akcji to juz inna bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co szukac? Masz jakies talent, predyspozycje jestes zdrowy to samo z siebie prawda? No chyba ze ktos amierza cale zycie przestac w komorce I na facebooku :) Jaki jest cel? Nie wiem jaki jest cel. Zreszta kto z nas wie jaki cel jest naszego zycia? tego ja I Ty nie wiesz, a poki dostalismy szanse pojawienia sie na swiecie to trzeba to wykorzystac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co szukac? Masz jakies talent, predyspozycje jestes zdrowy to samo z siebie prawda? No chyba ze ktos amierza cale zycie przestac w komorce I na facebooku :) Jaki jest cel? Nie wiem jaki jest cel. Zreszta kto z nas wie jaki cel jest naszego zycia? tego ja I Ty nie wiesz, a poki dostalismy szanse pojawienia sie na swiecie to trzeba to wykorzystac :)

 

Dokladnie - jak to juz wiemy dzieki JKM nie wszyscy chca zyc jak rurkowce... :-D

 

Sprobuj moze gry na jakims instrumencie? To zajecie ktore daje bardzo duzo satysfakcji i zajmuje sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.