Skocz do zawartości

Mięśnie u kobiety


Kasieks

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż pokutuje przekonanie, że jak kobieta wchodzi na siłownię to ją trzeba skierować na bieżnię, rowerek, maks na maszyny z jakimś małym obciążeniem żeby się nie przemęczyła za bardzo. I katują się babki tymi aerobami a dupa jak wisiała tak wisi. Mitologiczny rozrost mięśni u Pań nigdy nie następuje bez udziału dużych dawek testosteronu, skąd więc ta obawa przed wolnymi ciężarami?

 

Czy to Panie boją się posiadać mięśnie pod swoim kobiecym tłuszczykiem czy też Panowie boją się, że przy sprawnej kobiecie wypadną blado? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem... przecie to dzięki muskułom uzyskuje się te fajnie zaokrąglone kształty np. ud.

Fakt, że jak pani ma kratkę na brzuchu to już wygląda mniej pociągająco dla mnie, ale ćwicznia siłowe bynajmniej nie powinny być im wzbraniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I katują się babki tymi aerobami a dupa jak wisiała tak wisi. Mitologiczny rozrost mięśni u Pań nigdy nie następuje bez udziału dużych dawek testosteronu, skąd więc ta obawa przed wolnymi ciężarami?

Czy to Panie boją się posiadać mięśnie pod swoim kobiecym tłuszczykiem czy też Panowie boją się, że przy sprawnej kobiecie wypadną blado?

I dlatego jak najbardziej kobiety powinny chodzić na siłownię tak jak mężczyźni. Sama siłownia nie osiagniesz takiego mięśnia jak na obrazkach wyżej. Wiec nie ma się czego bać.

Dzięki siłowni podkreślają się fajnie kształty kobiety i to jest super seksowne - tyłek i brzuszek :)

I to chyba raczej wina Pań, bo żaden mężczyzna o zdrowych zmysłach nie będzie odradzał kobiecie siłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chude kobiety z z mięśniami? Nieeee. Grubsze kobiety ale jędrne od ćwiczeń - tak :) Czyli standardowo - najpierw masa, potem rzeźba. Szczupła dziewczyna po siłowni wygląda wg mnie jak facet. Ale jakoś tak teraz świat się zmienia, że faceci niewieścieją i lubią męskie babki a kobiety robią się męskie i lubią ciptusiów w różowych koszulkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chude kobiety z z mięśniami? Nieeee. Grubsze kobiety ale jędrne od ćwiczeń - tak :) Czyli standardowo - najpierw masa, potem rzeźba. Szczupła dziewczyna po siłowni wygląda wg mnie jak facet. Ale jakoś tak teraz świat się zmienia, że faceci niewieścieją i lubią męskie babki a kobiety robią się męskie i lubią ciptusiów w różowych koszulkach :D

 

zapomniales dodac, iz baba staje sie dominujaca a facet ulegly (albo podlegly) :P gdzies to Marek juz pisal o tym w felietonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stąd moje pytanie, jak się laska wysuszy i przypakuje to znikają pewne rozróżnienia fizyczne (co się jednym podoba a innym nie, mnie nie, ale to mało ważne). Wiem na pewno, że przyciągnął was tu samczy urok Marka, więc macie konkretny plan na swoją męskość i dominację nad kobietą. Kiedy kobieta ma bicka większego od was i sześciopak na brzuchu to sprawa może się nieco skomplikować gdyż odpada wam podstawowa i naturalna męska przewaga - siła fizyczna. Czy to dlatego "trenerzy" pokazują paniom orbitreka albo kącik różowych hantelków? A może to wina samych kobiet, którym natłuczono do głowy obrazów babochłopów po siłowni? 

 

Ja mam siłownię w domu, wiem, że sztanga świetnie ujędrnia ciało i korzystam z tego daru jak mam chwilę czy dwie. Panie ze zdjęć powyżej to przykłady ekstremalne, 90% facetów im nie dorówna bo nie znajdą w sobie tyle motywacji do pracy, myślę, że na potrzeby dyskusji można je pominąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stąd moje pytanie, jak się laska wysuszy i przypakuje to znikają pewne rozróżnienia fizyczne (co się jednym podoba a innym nie, mnie nie, ale to mało ważne). Wiem na pewno, że przyciągnął was tu samczy urok Marka, więc macie konkretny plan na swoją męskość i dominację nad kobietą. Kiedy kobieta ma bicka większego od was i sześciopak na brzuchu to sprawa może się nieco skomplikować gdyż odpada wam podstawowa i naturalna męska przewaga - siła fizyczna. Czy to dlatego "trenerzy" pokazują paniom orbitreka albo kącik różowych hantelków? A może to wina samych kobiet, którym natłuczono do głowy obrazów babochłopów po siłowni? 

 

Ja mam siłownię w domu, wiem, że sztanga świetnie ujędrnia ciało i korzystam z tego daru jak mam chwilę czy dwie. Panie ze zdjęć powyżej to przykłady ekstremalne, 90% facetów im nie dorówna bo nie znajdą w sobie tyle motywacji do pracy, myślę, że na potrzeby dyskusji można je pominąć :)

 

 

Ja to lubie czasem jak kobieta mi wejdzie na głowie też. Switch here. Najlepiej jedna od ulegania, druga od dominacji. haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia z małymi ciężarami są dla kobiet bardzo dobre. Delikatnie zaznaczone mięśnie ramion, ud, łydek są bardzo piękne i nie biorą się z nikąd. Jędrny tyłek to przecież nie tłuszcz. Od biegania i przysiadów z delikatnym obiążeniem wyrabia się jędrny cudowny wręcz tyłek.  Poza cardio fajnie jest jak panie poćwiczą też niektóre mięśnie... ;)

 

https://www.youtube.com/user/BikiniModelFitness Zobaczcie ten kanał i te cudowne dziewczyny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wciąż pokutuje przekonanie, że jak kobieta wchodzi na siłownię to ją trzeba skierować na bieżnię, rowerek, maks na maszyny z jakimś małym obciążeniem żeby się nie przemęczyła za bardzo. I katują się babki tymi aerobami a dupa jak wisiała tak wisi. Mitologiczny rozrost mięśni u Pań nigdy nie następuje bez udziału dużych dawek testosteronu, skąd więc ta obawa przed wolnymi ciężarami?

 

Czy to Panie boją się posiadać mięśnie pod swoim kobiecym tłuszczykiem czy też Panowie boją się, że przy sprawnej kobiecie wypadną blado? 

Kolego bzdurzysz.Obecnie trenuje 2 kobitki.dlaczego kobiety nie sa umięsnione?bo społeczeństwo im wpiepsza do głów że są kruchee i wogóle.ostatnio miałem grube spiecia z trenerkami fitnesu oraz ich przydupasami.kobieta od faceta żeby zbudowac miesnie rózni sie---->niczym.kobity wygladaja jak niedozywione szczudła albo niekształtne masy bo niema konkretnych osób takich jak ja które by je poprowadziły.sterydy u kobiet?chyba utych pro%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięśnie są męskie i kwadratowe więc proste, że lepsza za chuda lub za gruba niż umięśniona. Umięśnienie nie jest normalne u kobiet bo w procesie ewolucji to mężczyzna potrzebował mięśni, więc sorry ale to Ty masz jakiś dziwny fetysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy piszę, że się różnią? Piszę, że kobiety ewolucyjnie nie potrzebowały rozwijać mięśni a faceci musieli być byczkami żeby lepiej polować i walczyć z innymi samcami stąd dziś w kulturze wzorzec umięśnionego faceta natomiast umięśnione kobiety to wyjątek ponieważ są nieatrakcyjne. Sorry to nie ja ustaliłem tylko kultura i ewolucja. A to, że kobiety teraz się głodzą to efekt obecnej pseudo kultury medialnej co i tak jest ładniejsze niż duże mięśnie. Kobieta powinna być albo delikatna albo krągła a nie kwadratowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej faceci nie mieli potrzeby rozkminiania psychiki kobiet.ani tajników człowieczeństwa.czyli to co my tu robimy jest nie naturalne?taki wniosek mozna wyciagnac z twojego rozumowania.czy najładniejszą lanie.tu bym sie zastanowił.było dymane wszystko co nie spierdala na drzewa.a kobiety w jaskiniach raczej wiele sie od siebie nie rózniły

Pozatym teraz masz wbite do głowy ze super laska = sukces i pozycja.wtedy jaki to mógłbyc sukces i pozycja gdy nie było norm społecznych.były jaskinie.kobiety były równie piekne jak kot srajacy na deszczu.a z jedynych norm zapewne było to zeby nie dymac własnych córek.ci co pewnie to robili to ich geny dawno pozdychały jak obecnie polskie zapadłe wsiee i cała anglia:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu robimy to naturalny rozwój ewolucji. Póki co ewolucja nie rozwija umięśnienia u kobiet bo to jest niepotrzebne i nieestetyczne :) Skąd pomysł, że kobiety się od siebie nie różnily i były brzydkie? Tamtym facetom się podobały. O pozycję walczyło się od zawsze a uroda od zawsze była ewolucyjnie pożądana choć na początku to było czysto instynktowne rozkminianie a mniej lub w ogóle pod kątem estetyki. Tylko, że to się raczej pokrywa - pełne wargi, duże piersi, wystająca pupa, krągłe biodra a dopiero ostatnie lata to moda na wieszaki bo geje dobrały się do ustalania trendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fota mojej podopiecznej.lewel fitnes sylwetkowy.tak kolego nie potrzebne i nie estetyczne.wiem ze nie kazdy musi mieć encyklopedie kulturystyczną w głowie i wiedze na poziomie trenerskim ale zauważ że ludzie niewazne czy to kobiety czy faceci którzy nie mieli nigdy nic wspólnego ze spotrem na starośc maja problemy ze stawami.chodza jak paralitycy itd%-)

skad pomysł ze wiele sie od siebie nie róznyły?wiesz rekonstrukcja facjaty z czaszki to nie jest w dzisiejszych czasach wizja arrtystyczna.a ryje były identyko.atak klonów%-)jak nie mieli wyboru to dymali co było.

czy lubisz zjesc batonik mars?pewnie tak bo jest smaczny
czy lubisz zjesc batonik snikers?pewnie tak bo jest smaczny

a który jest smaczniejszy?mars czy snikers?zakumałes teraz oco chodzi?


kolego co ma sie pokrywać?to sa wzorce w danej kulturze.wtedy dobór był taki.gruba baba dobry inkubator.u angoli cchyba to dalej funkcjonuje.hahahaha.teraz jest zgrabna baba=gospodarka hormonalna w normie=dobry inkubator



no dobra wieszaki i reszta wykolejonych lasek umalowanych jakby na białaczke zaraz miały pasc to już raczej defekt umysłowy






aaaaaaa i zresztą nie dopisałem jednej waznej kwestii.nie cwiczacy faceet tak samo z umięsnieniem wyglada jak kobieta.i nie chodzi mi tu o tkanke tłuszczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.