Skocz do zawartości

Nieudany związek, kobieta z dzieckiem i inne atrakcje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odkopię trochę stary wątek. Otóż jeśli chodzi o kontakty z moją byłą kurewną, zerwałem je całkowicie, zablokowałem wszystko, od czasu do czasu pisała jakieś pierdolamento z innych numerów lub dzwoniła. Jednak sytuacja nieco się zmieniła po porodzie, całkiem niedawno, z innego numeru wysyłała mi zdjęcia dziecka, z jakimiś dopiskami, "zobacz jaki podobny do ciebie". Do tego znów wróciły próby kontaktu po 2, 3 razy dziennie? Dodam, że pani, przynajmniej kiedyś, ja zresztą też, pewna była w 100%, że dziecko nie jest moje.

Podejrzewam, że tatuś, po raz kolejny przejrzał na oczy i kopną ją w 4 litery i próbuje teraz znaleźć jelenia. 

Jak sądzicie, nie zawracać sobie głowy i jak do tej pory ignorować, te dziwne podchody, czy może odebrać, żeby wyjaśnić sobie pewne kwestie... 

Edytowane przez andrev2222
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andrev2222 napisał:

Jednak sytuacja nieco się zmieniła po porodzie, całkiem niedawno, z innego numeru wysyłała mi zdjęcia dziecka,

Zmień numer telefonu. Można też w Androidzie blokować połączenia z numerów nie wpisanych do książki tel, ale to kłopotliwe. 

Naprawdę, zmień numer. Ale do tego musisz ją wyrzucić całkowicie z głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andrev2222 napisał:

Jak sądzicie, nie zawracać sobie głowy i jak do tej pory ignorować, te dziwne podchody, czy może odebrać, żeby wyjaśnić sobie pewne kwestie... 

Ba. Samemu zadzwonić i wyjaśnić wszystko od początku do końca. Bankowo zostaniesz niebanalnym dostarczycielem treści na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andrev2222 napisał:

czy może odebrać, żeby wyjaśnić sobie pewne kwestie... 

Tylko naiwny wierzy że przegada takiej pierdykniętej psychicznie babie... 

 


Skoro wciąż ma do ciebie kontakty to słabo się kryjesz, policja z "Ojciec Mateusz" by cię znaleźli po 30 minutach od popełnienia przestępstwa. 

1246973395_by_warner__600.jpg

 

Kiepsko  Bracie, kiepsko...  

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta faktycznie nie jest taka jak wszystkie. Wasz wzajemny magnetyzm jest fascynujący. Trzeba telefon od niej odebrać, wyjaśnić sobie wszystko na zgodę, uznać ojcostwo (nieważne kto splodził tylko kto wychował). To nie przypadek, że znowu się kontaktujecie.  To przeznaczenie. Nie odrzucaj prawdziwej miłości. No, a jak przyjdą szwagry to cuckolding wzmocni wasz związek i kaski trochę wpadnie, więc Twoja długoterminowa inwestycja ma szansę się zwrócić z nawiązką... 

Edytowane przez Komti
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrev2222

 

Człowieku, nie wiem czy czytałeś mój wątek o tym jak bogata dziewczyna która ma własny dom, firmę, załatwia mi zlecenia, chce bym u niej zamieszkał itd, po tym jak powiedziała mi, że przez 5 lat dawała gościowi który ma żonę i dziecko oraz tym, że brała innemu do ust nie będąc wtedy ze mną tylko pisząc, to ja po tych historiach nie mam ochoty z nią mieć cokolwiek do czynienia pod względem związkowo/seksualnym i klapki z oczu spadły mi od razu kiedy mi to powiedziała, a Ty byłeś z prostytutką i dawałeś jej szansę... mimo, że o wszystkim wiedziałeś i do tego ma dziecko.... Jeszcze pozwalasz by miała do Ciebie kontakt i chcesz z nią jeszcze rozmawiać...

 

Jestem DDA, problemy z depresją itd, ale tak jak Ty w życiu bym nie dał się traktować, paranoja jakaś, naprawdę chore to co odwalasz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie jak przeczytałem post założyciela tematu to sobie pomyślałem, że temat za chwilę trafi na "ścianę hańby", ale widzę, że został potraktowany serio. @andrev2222, byłeś ze zwykłą prostytutką, a teraz piszesz czy może nie odebrać telefonu, żeby sobie wyjaśnić jakieś kwestie?? Jakie kurwa kwestie?? O czym Ty chcesz z nią gadać?? Bo ona będzie Cie przekonywała do tego, żebyście byli razem. O czym innym niby będziesz z nią gadał. Nie masz wobec niej żadnych zobowiązań, z czego chcesz się tłumaczyć?? Po co chcesz jej słuchać?? To jest dla mnie niepojęte. Ściągnij sobie aplikację Calls Blacklist i zastosuj. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Granatowy napisał:

byłeś ze zwykłą prostytutką, a teraz piszesz czy może nie odebrać telefonu, żeby sobie wyjaśnić jakieś kwestie?? Jakie kurwa kwestie?? O czym Ty chcesz z nią gadać?? Bo ona będzie Cie przekonywała do tego, żebyście byli razem. O czym innym niby będziesz z nią gadał. Nie masz wobec niej żadnych zobowiązań, z czego chcesz się tłumaczyć?? Po co chcesz jej słuchać?? To jest dla mnie niepojęte. Ściągnij sobie aplikację Calls Blacklist i zastosuj. 

Zgadzam się . Nie jesteś jej nic winien ona jest puszczalska i będzie dalej się puszczać (dziecko jej nie powstrzyma ) pewnie szuka na bankomatu i myśli że znowu się na nią rzucisz . Nie odpowiadaj zmień numer zablokuj wszystkie numery z których do ciebie pisała . Pokaż jej że już nie może cię mieć i że nie da rady cię urobić niech szuka frajera gdzie indziej (szkoda chłopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 23.11.2017 at 6:28 PM, Pozytywniak said:

Czasem mam wielką ochotę zrobić listę pań z nr telefonu, wizerunkiem i adresem, które pod pozorem porządnych matek są zwykłymi kurwami - tak, żeby inni nie wpadali w to gówno damskie.

 

... korzystając z serwera na Tajwanie.

W islamie są za to kamieniowane i co z tego, nic to nie daje. Tej machiny już nie powstrzymamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Granatowy napisał:

W pierwszym momencie jak przeczytałem post założyciela tematu to sobie pomyślałem, że temat za chwilę trafi na "ścianę hańby", ale widzę, że został potraktowany serio.

Panie, gdybym Ci przytoczył historię pewnego mojego kolegi(niestety nie mogę i w sumie nawet nie chcę, bo czyta to forum), to byś wiedział jakie gówno potrafią niektórzy faceci tolerować.

Są faceci, którzy pozwolą babie na siebie nasrać, a potem zjedzą to ze smakiem, żeby tylko doświadczyć  związku i obcowania z "czekoladową grotą". 

W dniu 26.01.2018 o 08:38, andrev2222 napisał:

Jak sądzicie, nie zawracać sobie głowy i jak do tej pory ignorować, te dziwne podchody, czy może odebrać, żeby wyjaśnić sobie pewne kwestie...

Tak kurwa odbierz i pogadajcie sobie o starych, dobrych czasach. Panie, weź Pan... 

 

W dniu 26.01.2018 o 08:38, andrev2222 napisał:

Podejrzewam, że tatuś, po raz kolejny przejrzał na oczy i kopną ją w 4 litery i próbuje teraz znaleźć jelenia. 

Brawo, czyli szare komórki pod kopułą jeszcze pracują. Dobrze.

 

W dniu 26.01.2018 o 08:38, andrev2222 napisał:

Otóż jeśli chodzi o kontakty z moją byłą kurewną, zerwałem je całkowicie, zablokowałem wszystko,

Kurwa,a tak dobrze szło...

 

Ty, a może Ty jesteś jakiś masochista, co? Może ty lubisz jak baba Ci zadaje ból psychiczny? Może Cię, to podnieca? Innego wytłumaczenia, po przeczytaniu Twojej historii nie widzę. 

 

Myślę, że powinieneś usiąść i poważnie się zastanowić, czy to co robisz zmierza w dobrym kierunku? 

 

PS. Chociaż kto wie, może ona się zmieniła, zrozumiała i teraz wasza "miłość" połączy Was na wieki, wieków, amen? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada ode mnie. Nie znasz tej pani i nigdy nie mieliście kontaktu. Pochowaj ja na cmentarzu wstydu. 

Jeśli zobaczy, że złapałeś haczyk to pociągnie temat wrobienia Cię w dzieciaka.

Koledzy dobrze radzili. Zablokuj, zmień numer, odetnij się CAŁKOWICIE. (proszę nie dawać ostrzeżenia za caps:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie, muszę odkopać, bo zastanawiam się co zrobić z tym fantem jaki od niedawna ma miejsce.

Oczywiście olałem zupełnie tą kobietę, wiem, że się ku...ła przez ten czas, a minął przeszło rok, średni, co 3 miesiące jakiś sms od niej "Hej mógłbyś pogadać", i takie tam pierdolamento, nic nie odpisywałem, albo zdawkowo, miałem ją i nadal mam w dupie.

Ostatnio przez dwa tygodnie pisze, że chce się ze mną bzykać, od tak, na początku olewałem to, czasem pisałem, że za piękny jestem, żeby za to płacić i o jakiejkolwiek kasie odemnie może zapomnieć, poza tym nie interesuje mnie ona jako kobieta, że stać mnie na coś lepszego. Teraz namawia mnie na przyjechanie do niej i zabranie jej na bzykanie, tak po prostu, mało tego zaproponowała nawet, że to ona zapłaci wtf.? Teraz proponuje, że chce zabrać mnie do hotelu, za który zapłaci, tak po prostu, tylko na bzykanie, bez żadnych zobowiązań.

Nie ukrywam, że przez myśl mi przechodzą pomysły, żeby z tego skorzystać, tylko nie wiem, co ona chciałaby osiągnąć, skoro puszcza się za kasę, to rżnął ją pewnie dzień w dzień, wisi mi to teraz, ale czego ona może chcieć odemnie?

Teraz mieszka z tym kolesiem, który zrobił jej dziecko, są podobno w "otwartym związku" i ona się puszcza będąc z nim za kasę, on na to pozwala, albo nie ma wyboru, cholera go wie:)

Co z tą dziwaczną sytuacją zrobić...? Iść do tego hotelu, dobrze się pobawić, poruchać i wrócić do świata żywych, czy olać to wszystko...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrev2222 napisał:

Co z tą dziwaczną sytuacją zrobić...?

To Ty jeszcze się jej nie oświadczyłeś?

 

Ja to podziwiam te kobiety, jak potrafią motać facetowi we łbie. A z drugiej strony przeraża mnie to jak faceci dają sobie motać we łbie.

 

Nie mogę...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andrev2222 said:

Co z tą dziwaczną sytuacją zrobić...?

Napisz do Kasi z Bravo Girl niech doradzi...

 

1 hour ago, andrev2222 said:

Nie ukrywam, że przez myśl mi przechodzą pomysły, żeby z tego skorzystać, tylko nie wiem, co ona chciałaby osiągnąć

Pewnie kocha tylko Ciebie...

 

Może nowa dzidzia w drodze I potrzebny jest nowy tato - ty nie wydajesz sie być zbyt ogarnięty więc idealna ofiara.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andrev2222 napisał:

albo zdawkowo

Błąd. Odpisując nawet zdawkowo dajesz jej nadzieję.

 

A tak w ogóle to ręce mi opadają i dostałem dreszczy na jajach że Ty jeszcze masz kontakt z takim kimś.

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie naturala sytuacja, delikatnie mówiąc

Pytonga ja do tej osoby nic nie czuję i serio nie interesuje mnie co ona czuje do mnie, mam teraz totalnie gdzieś, wręcz "wy....ne", co i z kim ona robi, zresztą łatwo się domyślić skąd ma kasę choćby na ten hotel, skoro nie pracuje razem ze swoim "partnerem", a mi takie propozycje składa.

To jest cichodajka, dodam, że powiedziałem jej, że złotówki odemnie nie dostanie, na co ona odpowiedziała, że za wszystko zapłaci, tylko żebym przyjechał i ją przeleciał

Gdyby w miarę atrakcyjna kobieta, którą znacie, dawała by wam taka propozycje, sami byście zapewne musieli przemyśleć sprawę i zastanowili się, czy nie skorzystać z okazji.

Tylko ta jej postawa zupełnie mi nie odpowiada, bo jeszcze czegoś takiego nie było mi dane oglądać, żeby cicha, to cicha, ale prostytutka, którą pewnie stuka pół miasta, chciała się pieprzyć i jeszcze za to płacić, gdzie tu jakaś logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe opcje spotkania:

 

1. Dostajesz wpierdol od gacha czy jakiegoś gościa, którego zmanipulowała.

 

2. Jesteś nagrywany i później szantażowany, albo od razu film pójdzie do rodzinki i znajomych.

 

3. Materiał dla sądu że z nią współżyłeś i dzidzia jest Twoja, później będzie trzeba wszystko odkręcać w sądzie.

 

4. Zarażenie Cię jakąś chorobą, przed orgazmem zdejmie Ci gumkę i tak w nią wejdziesz.

 

5. Jakaś kryminalna akcja, wiele możliwych scenariuszy.

 

6. Może chce się faktycznie bzykać i żebyś wrócił i dalej zasuwał na nią.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.