Skocz do zawartości

Wściekłość atrakcyjnej Pani


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na ostatniej imprezie powiedziałem jednej Pani, że nie rozmawiam z kobietami na tematy filozoficzne. Oburzeniom nie było końca.
 

Innym razem kłamałem i zwodziłem zainteresowaną mną mężatkę kolegi, że z nią 'zatańczę'. Po czym bezczelnie na koniec imprezy powiedziałem jej, że nie. Haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbisty wątek...

 

Swego czasu jechalem pociagiem z ultra atrakcyjna (zewnetrznie) panienka - jak sie pozniej okazalo modelka itp. bylismy sami w przedziale, jechalem na spotkanie biznesowe, bylem swietnie ubrany, plaszcz w ktorym wygladam jak milion dolcow, garnitur, zlota Omega na rece, dodatkowo akurat cos wysylalem za granice i rozmawialem ze spedycja o wysylce paru kontenerow... Po godzinie zagadnalem panienke i probowalem z nia rozmawiac podpytujac o idealy i cele zyciowe. Niestety kazda odpowiedz byla tak pusta i beznadziejnie glupia ze czulem sie jakby panienka plywajac w basenie nakladala na siebie z kazda odpowiedzia kolejny olowiany pas dla pletwonurka. Po tym jak pociag dojechal do Warszawy wstalem i pozegnalem sie z pania Amber (bo tak ta idiotka miala na imie) i nawet nie poprosilem o numer telefonu - widok zawodu na twarzy pustaka - bezcenny!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trzasnę opowieść z innej mańki.

Wakacje kolonie i inne pierdoloty.Ostatni dzień tego cyrku(a były to czasy gdzie nie wszyscy mieli komórki(jak sie skumałem po latach mózgowych tez brakowało)

Lale przychodza tula sie z hasełkami Pika juz sie nigdy wiecej nie zobaczymy jedne ryczały drugie nie( oczywiście były wizje zobaczymy sie za rok)

I był sobie typ, który ogólnie przez cały miesiac latał za lalami i starał sie je poderwać ale nie udawało mu sie to. A że koleś zalazł mi za skóre to co innego, co pojawiała sie lala koło mnie to koles walił obcinke, postanowiłem mu wpierdolić trolla a efekt do dnia dzisiejszego lata mi po bani.

Zjawia sie koles kołomnie coś tam wtracił sie do rozmowy, no i mówie do niego. "słuchaj z taka jedna przez cały czas nie miałem żadnego kontaktu a ta mnie zaprosiła na peta w palarni i mi gałe ojebała,kurwa w szoku byłem"


efekt był taki ze koles stał jak wryty i oczy mu sie zeszkliły :D:D:D:lol::lol::lol::lol:


jak desperat sie otrząsną to co odejście lali odemnie zjawiał sie z pytaniem" to ta?"

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Postąpiłem zdecydowanie z jedną bardzo ważną i ładną panią dyrektor. Zaznaczam, że byłem szarmancki, bo lubię. Swoją drogą świetna dziewczyna (poznałem ją nad jeziorem), w moim typie - była szansa na sporo, ale... wtedy akurat miałem co innego w głowie. No i zadziałało tak, że nie odpuszcza, bo to, że mężczyzna może iść w swoją stronę niektórym aż tak wjeżdża na ego.

I tak jak ją ceniłem, tak teraz niestety już nie pociąga mnie aż do pewnych granic.

No, bywa.

 

A zaczeło się od tego, że spodobała mi się, zdobłem jej numer tel. (bardzo ładnie zadziałała jej koleżanka - może na coś liczyła, niewykluczone), i zażądałem spotkania w miejscu, które większość kobiet uznaje za nie do przyjęcia na pierwsze spotkanie.

Oczywiście wykpiła to.

Sam nie wiem jak to się stało, że po 2 dniach - jak zapewniała - wbrew samej sobie i wszystkim możłiwym warunkom - stawiła się jak należy tam gdzie trzeba.

Byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

The Man opisał cos podobnego co sam widziałem. Jedziemy w pociągu, wchodze do przedziału, kobieta jest wysoka półka. Spogląda na mnie, ja na nią, już wiadomo że iskrzy. Po czasie przywitałem sie z nia i wyszedłem bez wchodzenia jej w dupę. Widok jej niezrozumienia i o tępienia ze nie byłem sliniacym sie zwierzeciem, a miałem obrączke. Cos pieknego

 

Pomyslalem puść bąka tak jak ona niezadowolenie,a ale wstrzymałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknym Lalkom wydaje się, że wszędzie i o każdej porze mamy je podziwiać i adorować. One tak bardzo chciałyby się w ten sposób dowartościować. U mnie niestety zero takich klimatów. To ja się bardziej dowartościowuję gdy nie ustępuję im miejsca w środkach komunikacji lub nie przepuszczam ich przy wejściu tamże. A przecież piękno to rzecz bardzo nietrwała, względna i mocno obecnie przewartościowana. A one w większości przypadków mają jedynie i tylko ten jeden wątpliwy atrybut.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja tam nie wiem,lubie kobiety.wczoraj do jednej wyskoczyłem z hasłem "wiem jestem oniesmielajacy"ale ja wiem.ona nie zwracała uwagi na mnie tylko na moja kiete%-)"

 

 

A tam, lepiej działa text "A wiesz, że ja widzę umarłych?" + 100% szczery uśmiech rasowego psychola. Wczoraj miałem okazję potestować :D

Reakcje różne, ale metoda na przełamanie pierwszych lodów znakomita.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroński opowiadaj o efektach%-)

 

Efekty... . Od rozbawienia przez dezorientację do przestrachu.

Zwykle to pierwsze.

Coś chyba im się kićkało, że do nich podbijam a nie robię sobie z nich jaja.

 

"Namacalnych" efektów brak. Zresztą nie o nie tu chodziło.

Słońce + Closterkeller+ temperatura to ciekawa mieszanka B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek czuję się jakbym wrócił do podstawówki :D Też kiedyś w 1 klasie pociągnąłem dziewczynę za włosy i powiedziałem jej, że jest głupia. Potem ta dziewczyna rozpowiedziała koleżankom, że zrobiłem tak bo nie chciała mi pokazać cipki, a ja powiedziałem, że pokazała, ale ma brzydką cipę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.