Skocz do zawartości

Jak ratować brata osaczonego samicami?


KurtStudent

Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat pisze w tym roku maturę,żyje otoczony samicami. Z jednej strony lekko pierdolnięta matka, któta tak go jedzie aż szkoda słuchać. Harpia.

 

Z drugiej ta jego laska. Była w domu dziecka teraz mieszka z dziadkami. Nie mogę jej słuchać ciągle się przypierdala do niego o coś. Hipnotyzuje go cycami. Do tego przejebane sztuczne rzęsy.

 

On jest miłym gościem. Trochę jeszcze dziecko. Tata nie żyje. Ja mieszkam daleko.

 

Ta jego laska go szmaci, mówi co ma robić itd.

 

Bracia, jaką taktykę obrać by mu pomóc? Przychodzi Wam na myśl jaką audycja z Radia Samiec mogąca tu zrobić robotę?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da. Nawet jak mu wyślesz najlepsze audycje Marka, albo samego pana Boga, to nic nie da. Chłopak musi dostać po dupie, sam się przekonać co w trawie piszczy, wtedy albo sam przyjdzie, albo jebnie to wszystko w pizdu i zrozumie. Najlepszym nauczycielem jest ból. Smutne, ale prawdziwe... 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mu pojechać po ego ale nie w bezpośredni sposób. Gadaj z nim o czymkolwiek i pod byle pretekstem zejdź na temat relacji k/m i wtrącaj niechcący anegdotę np o tym jak to kolega był urabiany przez jakąś panią i jak skończył itp... Musisz przy tym udawać że nie wiesz o jego sytuacji, być może dzięki temu sam coś przemyśli i zmieni trochę działanie. Wygarnięcie prosto w oczy jak jest spowoduje tylko to że staniesz się wrogiem numer jeden.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko komuś przemówić do rozsądku w tym wieku. Można sobie pogadać, ale on i tak wie lepiej.

Zresztą w walce: zdrowy rozsądek vs młoda dupka i cycki wiadomo kto wygra.

 

Możesz go jedynie zapewniać, że w razie czego zawsze z każdym problemem może do ciebie śmiało uderzać.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. 
On pewnie nie zrozumie Twojej retoryki.
Każdy musi sam przez to przejść.
Tak jak z wojskiem. Nikt Ci tego do konca nie wyjasni.

Zresztą to jest chyba bardzo skomplikowana sprawa.
Musiałbyś to rozegrać jak polityk. 
Jak napoleon. 
 

Edytowane przez Łapinski
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duże, jędrne piersi i ciasną cipkę lekarstwa do tej pory nie wynaleziono. 

 

A tak poważnie, z jednej strony każdy musi przejść swoje piekło, ale jak wejdzie w mieszkanie z rodziną swojej dziewczyny i będzie miał z nią dziecko, wydostanie się z tego będzie praktycznie niemożliwe, czyli wypadałoby pomóc.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie młody chyba jedną książkę w życiu przeczytał. I nie była to Kobietopedia :)

 

Sam pamiętam, gdy byłem w jego wieku i ktoś mi coś mądrego podsuwał do czytania np Dzikie Serce a ja to ignorowałem bo "kościelne" a po latach odkrywałem w tym skarbnicę wglądów.

 

Ostatnio byłem na chwilę w rodzinnym miescie. Piszę do brata,że jestem itd. umówiliśmy się patrzę ona lezie z nim. Ciągle zrzędząca cyce na wierzchu ciągnie go do McDonalda bo ona chce jeść. A miałem tylko godzine czasu o czym brat wiedział. Opierdoliłem ją i sprowadziłem trochę na ziemię. Cała energia wzbudzana miesiącami przez kanały MGTOW wystrzeliła prosto w jej twarz. 

Jak na dłoni zobaczyłem co tu się odstawia. 

Ona szmaci mi brata a on tego nie widzi. Matka też go szmaci więc on to widzi chyba jako coś naturalnego.

Z drugiej strony widzę jak drenuje to z niego energię życiową. 

I do tego jako starszy brat jestem w pozycji tej osoby, która jest odpowiedzialna za wychowanie młodego do bycia mężczyzną w dzisiejszym świecie.

Gość jest inteligentny, gramy w gry i widzę jak łapie i kombinuje strategicznie.

Tylko to otoczenie ma jakie ma. Dwie harpie w tym matka...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bracia czytacie, a żadnej konstruktywnej rady niiima.

 

Korzystając z bujnej wyobraźni "Hana Solo" 2 myki mi do łba wpadły.

 

1 Zaczął bym interesować mocno  się tym mieszkaniem po dziadkach w rozmowie z "bratową". Jawna chamska próba przejęcia zasobów. Lub wciśniecie go tam na "krzywy ryj" bez sponsoringu. 

 

2 Na następne spotkania przybywał bym do brata z "Harpią o wyższym SMV" i kierował ją"uczucia"na braciszka.

   To spowoduje zazdrość harpi (1). Przynajmniej dasz bratu wybór koloru"pigułki".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Każdy musi swoje przeżyć. Jednak jednym dane było trafić na audycje Radio Samiec i forum Braciasamcy, a innym niestety nie. Niektóre lekcje są bardzo cenne, najcenniejsze w świecie, jednak konsekwencje często są na całe życie, więc lepiej nie uczyć się na własnych błędach.

 

 Swoją drogą w życiu chyba istnieje jakieś przeznaczenie, bo gdybym swego czasu nie obudził się, nie trafił tu, to nawet nie chcę mi się myśleć, gdzie bym był w tej chwili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od kupna mu Kobietopedii. Myślę, że dla młodego wizja poznania tajemnic kobiecych będzie kusząca. 

 

Już myślę, żeby zorganizować wspólne cztanie, jak Pismo Święte w tych klubach biblijnych, połączone z dyskusją :)

 

Myślę, że nawet jakby niechętnie do tego podchodził to szybko zacznie dostrzegać jak bardzo ta książka trafnie nawiguje przez rzeczywistość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, a raczej propozycja: zacznij z nim na luźno rozmowę na temat z felietonu: http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=414:szczęście-istnieje&Itemid=180, lekko tylko po to żeby wzbudzić ciekawość, coś w stylu słyszałem że można w sobie wyrobić nawyk bycia szczęśliwym. A potem bla bla bla znalazłem ostatnio coś ciekawego w necie na temat naszej rozmowy, masz tutaj linka (daj to co ja tutaj zapodałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2017 o 23:10, Karakalla napisał:

Musisz mu pojechać po ego ale nie w bezpośredni sposób. Gadaj z nim o czymkolwiek i pod byle pretekstem zejdź na temat relacji k/m i wtrącaj niechcący anegdotę np o tym jak to kolega był urabiany przez jakąś panią i jak skończył itp... Musisz przy tym udawać że nie wiesz o jego sytuacji, być może dzięki temu sam coś przemyśli i zmieni trochę działanie. Wygarnięcie prosto w oczy jak jest spowoduje tylko to że staniesz się wrogiem numer jeden.

 

Przychylam się, tak bezpośrednio pojechać prawdę, na samym wstępie, możne nic nie dać, a nawet przeciwdziałać, bo młody jest już duży, wie lepiej i nikt go nie będzie pouczał ...

Najważniejsze, żeby cyce nie zaciążyły, bo wtedy to dopiero będzie słabo...., a może okazać się, że jak zacznie się jej wymykać , użyje tej pułapki ...

Dopóki się nie wyprowadzi, może nic się nie zmienić ...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien latać taki red pillowy amor z dmuchawką i aplikować z partyzanta red pillową mądrość. Narazie kupiłem mu Kobietopedię i zobaczymy co dalej. Pokazałem mu kilka fajnych rzeczy, które mu się spodobały, trochę mu to poszerzyło pole widzenia i widać, że załapał to. Mam nadzieję, że dzięki temu do Kobietopedii podejdzie z zainteresowaniem... Gdybyście przypomnieli sobie jakieś audycje Marka, które by tu pasowały dla takiego młodego to wrzucajcie tu proszę. Właśnie przeszukuję swoją pamięć, co by tu pasowało.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynaj od razu od kwestii wysoce "kontrowersyjnych" w obiegu społecznym, ponieważ bombardowanie młodego, mężczyzny uwarunkowanego przez kobiety, zbyt dużą ilością informacji sprzecznych z "jego" światopoglądem, będzie skutkować odrzuceniem "przeszczepu". Dlatego trzeba zaatakować słabe punkty, luki w systemie, spytaj o jego wątpliwości odnośnie związku, wybadaj, czy coś sprawia mu dyskomfort.

Jak dowiesz się czegoś, wtedy pełny atak na ten fragment bez ochrony, aby luki stopniowo powiększać, aż brat zacznie sam myśleć i dokona autodestrukcji, by wprowadzić nowy system w życie.

Dla zobrazowania: obecnie on jako żaba, gotuje się powoli w kotle u konkurencyjnego szamana. U siebie dopiero co rozpaliłeś ogień, więc wywar jest lodowaty, zatem próba przerzucenia żaby skończy się jej gwałtownym skokiem z powrotem do bezpiecznego, wygodnego otoczenia. Powinieneś ustalić taką strategię, żeby zapewnić żabie warunki podobne jak u konkurencji, ale wrzucić do kotła zgoła odmienne przyprawy.

Wydaje mi się, że przemycanie treści podczas wspólnie spędzanych chwil podczas czynności relaksujących dla niego będzie dobrym pomysłem, ponieważ głównie oddziałujesz na emocje i najlepiej jakby te pogadanki kojarzyły mu się z przyjemnością . Jeszcze musisz wziąć pod uwagę obóz przeciwny, który zapewne zauważy zmianę po czasie i podkręci mu ogień pod kotłem.

 

Z audycji poleć mu na początek te o pielęgnowaniu pasji, zdrowym egoizmie, rozwijaniu siebie, szacunku do siebie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alias Jestem pod wrażeniem tego co napisałeś. I po raz kolejny szokuje mnie w jakim matrixie żyjemy, tzn. my już mniej ale co z innymi samcami. Gdzie nawet wprost powiedzieć prawdy nie można bo zostanie się wyśmianym a prawda odrzucona. Lata programowania i prania mózgu robią swoje.

 

Ciężko kogoś z tego wyrwać. Nigdy nikomu nie udało by się mi wmówić, że moja myszka jest taka jak wszystkie. Sam musiałem to zobaczyć.

 

Albo jak wytłumaczyć młodemu samcowi że ilość ruchania nie jest wprost proporcjonalna do poziomu męskości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fundamentalne pytanie o to, jak u kogoś "zaindukować" przebudzenie. Podobno samo przebywanie w towarzystwie oświeconego może skutkować transferem "z jaźni do jaźni".

 

Wczoraj oglądaliśmy pierwszy ocinek Black Mirror (genialny serial!) , ten w którym premier Wielkiej Brytanii musi na wizji zerżnąć świnię by ocalić porwaną księżniczkę. I mówię do młodego : widzisz jak kończą ci, co chcą ratować księżniczki? :D

 

 

---------------------------------------------

2 godziny temu, badmoon napisał:

Nie wytłumaczysz, hormony szaleją, musi się obruchać. Zwłaszcza jak jest w polu grawitacyjnym jakiejś cipki

Rozumiem, ale po Kobietopedii będzie miał więcej ruchania i to lepszego.

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, koksownik napisał:

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? 

to proste. Wystarczy, by przyswoił sobie prostą ideę "szit testu" i za jej pomocą nawigował w kontaktach ze swoją dziewczyną. Teraz ona go szmaci, krytykuje, zrzędzi a on jest "miły". Gdy pojmie grę, wtedy z pewnością będzie więcej i lepiej. Tak oceniam sytuację jako naoczny świadek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KurtStudent napisał:

To jest fundamentalne pytanie o to, jak u kogoś "zaindukować" przebudzenie. Podobno samo przebywanie w towarzystwie oświeconego może skutkować transferem "z jaźni do jaźni".

 

Wczoraj oglądaliśmy pierwszy ocinek Black Mirror (genialny serial!) , ten w którym premier Wielkiej Brytanii musi na wizji zerżnąć świnię by ocalić porwaną księżniczkę. I mówię do młodego : widzisz jak kończą ci, co chcą ratować księżniczki? :D

 

 

A '' Fight club '' ( Podziemny krąg) mu każ oglądać 1000 razy. Do porzygania. Przywiąż do krzesła i emisja za emisją. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.