Skocz do zawartości

Małe stopy, niski wzrost


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jak sobie radzicie. U mnie w pipidówce (niby miasto wojewódzkie, ale z tych mniejszych) nie mam absolutnie wyboru.

 

Dodatkowo mam wysokie podbicie co wyklucza zakupy na stoisku dziecięcym (w akcie desperacji tam się udałem). Stopa to trochę ponad 25 cm. Niby większość sieciówek ma w ofercie ale jak przyjdzie co do czego to nie ma na miejscu. Nie zawsze chcę kupować przez neta. Ostatnio uznałem, że nie odpuszczę i kupię. Odwiedziny po kolei wojas, geox itp. mniej więcej ten styl mnie interesuje i cena. Galerie, deptak, bazar, sklepy. I kicha nic.

 

Jest jakiś outlet/inne miejsce w Polsce gdzie można by się zaopatrzyć? Pojechałbym raz, dwa razy w roku. Inne ciuchy przerabiam u krawca. Ja rozumiem że 165 to nie standardowy rozmiar samca, ale bez przesady. Sklepy dla puszystych są. 

 

Sportowe to czasami damski mi się zdarzy kupić, ale to już w akcie desperacji. 

 

Ma ktoś podobny problem i jak go rozwiązuje?

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładny  wymiar w cm to 25.5 cm, a rozmiar to w cały świat zależnie od producenta (i patrzę dokładnie na te rozszerzenia UK itd.). 

11 godzin temu, Camilovesky napisał:

próbowałeś może https://klasycznebuty.pl/ ?

W tabeli nawet nie ma mojego rozmiaru. Jeśli chodzi o typowo klasyczne to kupuję Loake. 

 

Bardziej brakuje mi dobrych jakościowo/eleganckich na co dzień. Wojas mi się bardzo podoba, jednak z powodu wysokiego podbicia wolałbym przymierzyć jednak przed kupnem. Poza tym jak but jest mniejszy ma jednak inne proporcje. Właśnie w taki sposób kiedyś się naciąłem, poszedłem do sklepu stacjonarnego 42 wyglądały świetnie, a jak zamówiłem mój rozmiar to dostałem jakiegoś potworka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.11.2017 o 20:11, Piter_1982 napisał:

Sportowe to czasami damski mi się zdarzy kupić, ale to już w akcie desperacji. 

Są sportowe modele w niezmienionej formie takie klasyki unisex od 35 do 46. Damskie mogą mieć inne kolory, ale czarne czy białe są we wszystkich.

 

Co do pantofli to proponuję nie dziecięce a z linii młodzieżowej, w C&A widziałem taki podział na stronie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zaakceptowane. 

 

Proszę czytaj chociaż treść posta pierwszego, a nie tylko nagłówek. Piszę wyraźnie o problemach z ubraniem się i butach. Może są jakieś sklepy dla nietypowych albo outlet chętnie bym się wybrał i pojechał nawet w inny region Polski na większe zakupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o buty codzienne o sportowym zacięciu to odkryciem był ostatni weekend. 

 

Sklep Deca.. napis na biało na niebieskim prostokącie. Buty od rozmiaru 39 wzwyż. Można powybrzydzać. Mam wreszcie buty o męskim kroju, sportowe. Niestety nie mam na razie pomysłu gdzie kupić snickersy. 

 

Czy jest tu ktoś z Warszawy, kto bywa w TK Maxie przy PKiN i mógłby podzielić się informacją czy są tam małe rozmiary. Niestety w 3 sklepach tej marki w których byłem rozmiary od 41. Naprawdę rzadko pojedyncze sztuki mniejsze. Chodzi mi o snickersy, będę w przyszłym tygodniu w stolicy, ale nie uśmiecha mi się zasuwać jeśli nie mają. 

 

ps. post pod postem, ale mam nadzieję że administracja wybaczy. Chciałem się podzielić radością i wspomóc innych posiadaczy nikczemnie małych stóp.

 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Stanisław.M  ccc i hm to jednak zdecydowanie nie styl ani jakość jakiej szukam.

 

W ccc niestety nie ma butów w moim rozmiarze (szukam też trochę wyższej jakości), może masz inny przy wzroście który podałeś. W ceracie nie chcę chodzić, chciałbym normalne skórzane buty, o lekko sportowym zarysie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.