Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

Tajlandia - Raj MGTOW

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Perun
      Szanowni Bracia,
      Ta informacja dla wielu z was to pewnie nie jest nowość, ale dla mnie i niektórych tu zebranych tak.

Obecny rozwój technologii pozwala na podstawie próbki krwi ciężarnej matki powyżej 8 tygodnia i materiału genetycznego ojca ustalić czy dziecko znajdujące się w łonie należy do tego, który je miał spłodzić.

Skuteczność takiej metody jest rzekomo taka sama jak po urodzeniu, cena jej waha się między 2000-6000 zł, ale pozwala nam i partnerce zaoszczędzić stresu, przecież żaden świadomy mężczyzna nie będzie tak dobrze opiekował się ciężarną partnerką, nie mając pewności co do bycia ojcem maleństwa.

Poniżej chciałem zamieścić link, ale z powodu problemów z telefonem nie jestem w stanie tego zrobić, łatwo wyszukać informacje dot. tego typu badania.

Wydaje mi się ono być dużo lepsze od tańszej wersji za około 500 zł po porodzie, choć można je z 500+ już sfinansować 😂😂😂

• Przez Clarence Boddicker
      Jeżdżąc autem do roboty słucham po drodze różnych audycji youtubowych. Oprócz Marka trafiłem ostatnio na bardzo dobry polski kontent w temacie MGTOW. Gość rzetelnie i na spokojnie opowiada o matrixowych realiach, jak być ich świadomym i unikać wpieprzenia się w białorycerskie szambo. Słucha się tego jednym tchem. Polecam i zachęcam do komentowania w tym temacie!
      https://www.youtube.com/channel/UCwScirTMKlAzyppNBrML9LA 
    • Przez Voqlsky
      Torwald Olafsen - Radzieckie spojrzenie na tematy damsko-męskie.
      Link do oficjalnego kanału YT

Tłumaczenie PL: 

• Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia  Dzisiaj zastanawiałem się na temat wizji Raju. Nasza planeta jak nauczał Jezus czy Budda jest planetą, na której dominującym uczuciem jest cierpienie oraz jak wiemy choćby nie wiadomo cobyśmy robili po stanie euforii zawsze prędzej czy później następuje dół emocjonalny. Więc czy rajem byłoby miejsce, gdzie bylibyśmy w stanie wiecznej euforii i radości?

Moim zdaniem tak, a jakie jest Wasze zdanie?  
      Zapraszam do dyskusji  

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.