Skocz do zawartości

Rozwój mój sukces


NowyStart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Rozumiem, że dla wielu to będzie nic ale chciałbym się pochwalić :)

 

Jako, że wychodzę z wielkiego bagna zwanego małżeństwo z borderką-DDA (bardzo powolny proces) i skupiam się na sobie i rozwoju - białorycerskie odruchy są ciągle żywe ale:

 

-staje się świadomy białorycerstwa i jak tylko łapie się a tym to analizuje przemyślam i zastanawiam się dlaczego

-bardzo dużo czytam Kobietopedia, No more Mr Nice Guy, Letting Go, Stosunkowo dobry i w międzyczasie forum i kilka innych pozycji

-zacząłem kurs Instruktora nurkowania - zaczynam coraz bardziej brać udział w szkoleniu ludzi (to jest hobby)

-dzisiaj po raz pierwszy w życiu sam poszedłem na siłownie i wykonałem trening przygotowany przez mojego trenera i powiem tak pokonałem jeden ze swoich strachów (nie wiem dlaczego ale zawsze jak miałem iść wymyślałem tysiące powodów aby tego nie zrobić) dzisiaj pokonałem wszelkie bariery i od teraz nie ma bata na Mariana w czwartek poprawka i po urlopie będę celował w 3 razy w tygodniu.

 

Dziękuje dla wszystkich na forum za wiedze komentarze i za to że jesteście - samo takie pisanie daje dużo energii.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz kurs instruktora nurkowania i zacząłeś chodzić na siłownię i to ma być nic ?

 

Musisz być bardzo skromnym człowiekiem :) 

 

Gratuluję sukcesu i oby tak dalej. 

 

Jak mawiali starożytni Chińczycy, nawet najdłuższa droga zaczyna się od postawienia pierwszego kroku. Ty go właśnie uczyniłeś.

 

Jeśli mogę coś zasugerować, to nie rób od razu wielkiej rewolucji w swoim życiu, aby się szybko nie zniechęcić.

 

Czasami warto zastosować japońską metodę Kaizen: wprowadzanie małych zmian powoli, krok po krok, a nawet kroczek po kroczku, tak aby systematycznie nowe nawyki zmieniały Twoje życie.

 

Lepiej wolniej, a porządnie.  

 

Co nagle, to po diable, jak to kiedyś mawiano.

 

Głowa do góry, wiatr w żagle ... i do przodu Bracie, do przodu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NowyStart, brawo Bracie, tak trzymaj !

 

Wiem, co to znaczy być w związku z kobietą z borderline, sam tego doświadczyłem, i doskonale rozumiem jak ciężko jest się po czymś takim pozbierać.

 

Zaintrygował mnie kurs instruktora nurkowania, dla mnie jest to czysta "egzotyka" :D

 

Gratuluję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.