Skocz do zawartości

Działaczka partii „Razem” postanowiła zaistnieć jako osoba molestowana – na cel wzięła posła Jakubiaka


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.magnapolonia.org/dzialaczka-partii-razem-postanowila-zaistniec-jako-osoba-molestowana-na-cel-wziela-posla-jakubiaka/

Lewicowa działaczka partii Razem uderza w Marka Jakubiaka mówić, że rzekomo ją molestował. 

 

"Pamiętam, jak na wieczorze wyborczym w 2015 roku zostałam w studiu telewizyjnym Piotra Kraśki posadzona przy ogromnym stole obok Marka Jakubiaka, który właśnie zostawał posłem. Program był długi, przez większość czasu zaproszeni goście, przedstawiciele komitetów wyborczych (wśród których byłam jedyną kobietą) nie mieli głosu, a telewizja transmitowała przemówienia Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?"

 

"Kompletnie mnie zatkało. Jestem w programie na żywo, zaraz mogą poprosić mnie o komentarz w sprawie wyborów parlamentarnych, a tutaj poseł-nacjonalista bez żenady proponuje mi wspólne wyjście do toalety. Jaką bezczelnością trzeba się wykazać, żeby zrobić coś podobnego? Do jakiego stopnia traktować każdą młodą kobietę w swoim otoczeniu jak kawałek mięsa, żeby składać takie propozycje w studiu telewizyjnym? Jak ten polityk odnosi się do swoich koleżanek, podwładnych w zaciszu swojego biura, gdzie czuje się pewniej niż w programie na żywo?"

 

Co o tym sądzicie Bracia?

Według mnie to kolejny przykład używania akcji #MeToo przez lewice do niszczenia mężczyzn. Teraz kobiece działaczki lewicy uderzają w polskiego posła Marka Jakubiaka. 

Walka lewicy z prawicą coraz bardziej wygląda na walkę płci. 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah biedna,skrzywdzona...  Mogła mu odpowiedzieć albo pokazać na telefonie żeby użył Renate Rączkowską  . 

 

Ten tekst to to "krzyk" o jakie kolwiek zainteresowanie tą partią, która powinna być zdelegalizowana. 

 

Złośliwie napisał bym, że to jej marzenie :D 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła wtedy to zgłosić.

 

Czuję, że akcja metoo to zaplanowane i zakrojone na szeroką skalę uderzenie w mężczyzn i nie tylko w mężczyzn ale ogólnie w normalność.

 

Teraz wielu będzie się bało krytykować lewackie poglądy wszelkiej maści feministek. Skrytykujesz - wypłynie oskarżenie, wszystko jedno czy prawdziwe czy nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuu, typowy lewacki bełkot. Zacznijmy od tego, kto by ją tknął?

Założę się, że pani działaczka chichrała się gromko, gdy poseł Jakubiak wypowiedział molestujące zaklęcia. Usłyszeć taki tekst to u niej święto, może z euforii popierdoliło jej się molestowanie z podrywaniem? :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, żałosne. Pamiętam, jak którejś zimy na ulicach miasta wojewódzkiego rzekomo chodził gwałciciel. Do lokalnej gazety zgłaszały się poszkodowane kobiety: taki mnie gonił, ten się źle popatrzył, uciekałam. W niektórych przypadkach aż się chciało zapytać "Panią też?". Samce organizowali obywatelskie patrole na osiedlach. Potem okazało się, że to były bujdy.

 

Z ostatnie chwili: "Znana działaczka partii Ruch Palikota Anna Grodzka twierdzi, że była dyskryminowana ze względu na swoje SMV"

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietom nie można ufać ;) Ani tym bardziej wierzyć w takie lewackie bzdury.

 

Godzinę temu, Gr4nt napisał:

Czuję, że akcja metoo to zaplanowane i zakrojone na szeroką skalę uderzenie w mężczyzn i nie tylko w mężczyzn ale ogólnie w normalność.

Też odnoszę takie wrażenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Jakby to był hiszpański Alvaro to już na wizji pod stołem by obrabiała gałkę.

 

Pamiętajcie bracia: "Gwałci i molestuje tylko brzydki, przystojny tylko flirtuje":D

 

Im czytam więcej takich artykułów to tym bardziej zaczynam unikać kobiet. Serio, nie chce sobie narobić w życiu syfu po prostu.

 

Z poważaniem.

Edytowane przez Michaił Bułhakow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrażać, ale przez chwilę myślałem, że na tym zdjęciu jest właśnie ten poseł.

Trochę dłuższe włosy mnie jednak naprowadziły.

 

Te lewicowe panie to mają fantazję.

Ciekawe czy wstają rano i sobie mówią: "Hmm, kto tu by mnie dzisiaj mógł molestować?".

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Michaił Bułhakow napisał:

Im czytam więcej takich artykułów to tym bardziej zaczynam unikać kobiet. Serio, nie chce sobie narobić w życiu syfu po prostu.

Od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że właśnie oto chodziło osobom, które wpadły na pomysł zrobienia zmasowanej akcji #MeToo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gaunter o Dimm napisał:

Natury nie oszukam i wiem, że bym ją ukuł w siku

I zostałbyś oskarżony o gwałt w ramach akcji #MeToo, a twoje imię i nazwisko byłoby ciągane po różnych portalach informacyjnych :lol: Naprawdę genialny interes w zamian za chwilę seksu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gaunter o Dimm napisał:

@koksownikNatury nie oszukam i wiem, że bym ją ukuł w siku. Poza tym nie przesadzajcie, aż tak źle nie wygląda. 

Idź do prostytutki - przejdzie Ci, bo widzę żeś niewyżyty trochę. A panie za 200 zeta to biją ją kilkukrotnie wyglądem aż nie ma co porównywać.

 

Pewnie ciapakowi który przez 30 lat swojego życia ganiał za kozami po stepach się spodoba. 

A nie wróć. To obywatelstwo Polskie mu się spodoba :D

 

Z poważaniem,

Edytowane przez Michaił Bułhakow
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gaunter o Dimm napisał:

Natury nie oszukam i wiem, że bym ją ukuł w siku. Poza tym nie przesadzajcie, aż tak źle nie wygląda. 

To taki żart? :D W sumie to kwestia gustu ale...to taki żart, co nie? :D

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, żeby pokazać, że na prawicy też molestują po ostatniej akcji na starbuniowej i michnikowej lewicy . Ja od 2 lat jestem poza polityką bieżącą, rozumiem czemu jest chujowo i tyle mi wystarczy. Jeżeli ktoś chce psychicznie być stabilny i rozwijać się to powinien się trzymać od polityki z daleka. Akcja mitu(wsadź) dała mi do zrozumienia, aby w kontaktach z kobietami mieć ze sobą dyktafon i nawet goPro. :D Jakaś traszka zaczyna mi inputować przemoc seksualną, a ja z chłodnym uśmiechem puszczam taśmy grozy. Rozmarzyłem się. 

 

A czy Jakubiak chciał ruchać razemkę to powiem tak: byłem świadkiem jak samce lizali i ruchali 3/10. Z prostego powodu: za darmo to i ocet słodki...

 

Jeżeli to nawet prawda to źle świadczy o Jakubiaku. Ja szukam kobiet podobnych do mnie intelektualnie, z podobnymi poglądami i podejściem do życia, poczuciem humoru. Jakubiak potwierdził to co uważam od dawna: żrą się pod publikę, a potem idą razem na wódkę i śmieją się z wyborców. Pod znakiem zapytania stawia też jego chrześcijańskie i konserwatywne wartości de facto. Mówienie o moralnej zgniliźnie samemu się do niej przyczyniając to hipokryzja. Pomijam tu wątek przemocowy, który jest naciągany jak guma od slipów. 

 

Samolińska gra pod to, aby odwrócić uwagę od afery na lewicy. Jeżeli stało się to na prawdę to dlaczego dopiero teraz o tym mówi? Z resztą bez białka jeszcze. Jak dla mnie intryga jak w przedszkolu. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.