Skocz do zawartości

Stanisław Michalkiewicz mówi o oskarżeniach o molestowanie


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do akcji #MeToo. Pan Stanisław mówi, że kobiety będą płakać przez to do czego same doprowadziły :D Zaznaczyłem odpowiedni moment i od tego momentu, aż do końca jest mowa na ten temat.

Co sądzicie o jego wypowiedzi?

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Nawiązując do akcji #MeToo. Pan Stanisław mówi, że kobiety będą płakać przez to do czego same doprowadziły :D Zaznaczyłem odpowiedni moment i od tego momentu, aż do końca jest mowa na ten temat.

Co sądzicie o jego wypowiedzi?

 

Michalkiewicz jak zwykle 100% racji. Miałem przyjemność poznac p. Stanisława osobiście - bardzo trzeźwe i logiczne spojrzenie na świat.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michalkiewicz widzę w formie jak zwykle:)

Myślę, że nawet jak już będą srodze płakać od tego wyzwolenia to nadal faceci będą winni i nadal będzie to podły patriarchat, który trzeba będzie zwalczać. Te biedne istoty niestety nie będą zdolne pojąć co się dzieje.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe akcje i oskarżenia dotyczące rzekomego molestowania sprzed kilkunastu bądź kilkudziesięciu lat wywołują u mnie niepowstrzymany śmiech. Wyobrażam sobie po prostu, że jak zechce mi się poświrować z dziewczyną to nawet do pani lekkich obyczajów będę musiał iść uzbrojony w ukrytą kamerkę i dyktafon, a także muszę mieć porządnego adwokata, żeby wybronić się od tego, że ja podły, biały, heteroseksualny mężczyzna płaciłem pani za usługi seksualne zamiast oddać swoje pieniądze za darmo dla biednej istotki za same towarzystwo :lol:

 

Polecam Panowie wyrobić sobie do tego dystans i nie walczyć, nie zataczać się z pianą w pysku. Niech Panie sobie rujnują świat, a my kładźmy na to lachę i wyróbmy sobie taki dystans i poczucie humoru jak Pan z filmiku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Samiec Alfa napisał:

Polecam Panowie wyrobić sobie do tego dystans i nie walczyć, nie zataczać się z pianą w pysku. Niech Panie sobie rujnują świat, a my kładźmy na to lachę i wyróbmy sobie taki dystans i poczucie humoru jak Pan z filmiku :)

Powiem Braciom coś takiego:

 

Od milionów lat świat nasz skonstruowany jest w taki sposób, iż jest w ustawicznej równowadze. Zauwazył to m in Newton ogłaszając, że akcja równa się reakcji. Jest też wersja dla humanistów, ktora mówi, że gwałt się gwałtem odciska powiedziała dupa do mrowiska.

Zatem - jesli wahadło wychyli się w lewo - kwestia czasu jest moment kiedy powróci do położenia zerowego i wychyli się w prawo.

 

W świetle tej raczej niekwestionowanej przez nikogo oczywistości prognozuję, iż kwestią całkiem niedługiego czasu jest taka sytuacja:

 

Jakaś światła dama, być może nawet istniejąca już teraz w naszym rezerwacie postanowi - jak to powtarza p. JM Rokita "mówiąc kolokwialnie" - pierdolnąć pięścią w stół i krzyknąć:

 

Feminazizmowi NIE !

 

I załozy forum www.siostrysamice.pl

 

Prędko się okaże, ze podobnie myślących jest całkiem niemało.

Pionierki te zaczną wyciągać swoje siostry z matrixa - dokładnie tak samo jak na tym forum wyrywa się z matrixa braci mężczyzn.

 

I co się wtedy zrobi ?

 

Nie, nie protokół zniszczenia ( (c) by Miś Barei). Zrobi się coś innego.

 

Zlot integracyjny braciasamcy.pl w tym samym miejscu i o tym samym czasie, w ktorym będzie odbywał się zlot siostrysamice.pl

 

Na zlocie zostanie proklamowany układ o przyjaźni i współpracy oraz wymianie doświadczeń.

 

To da zaczątek do wywracania tego świata z głowy z powrotem na nogi.

 

 

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Ty nie rozumiesz, że kobiety korzystają z przywilejów tego matrixa? One wcale nie będą chciały go zmienić. 

11 godzin temu, Bonzo napisał:

Prędko się okaże, ze podobnie myślących jest całkiem niemało.

Pionierki te zaczną wyciągać swoje siostry z matrixa - dokładnie tak samo jak na tym forum wyrywa się z matrixa braci mężczyzn.

To jest science fiction.

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

@Bonzo Ty nie rozumiesz, że kobiety korzystają z przywilejów tego matrixa? One wcale nie będą chciały go zmienić.

Ależ oczywiście, że korzystają. Z tym, że zauważ, że na dłuzszą metę jest to przeciwko nim !

Co p. Stanisław wyraźnie podkreśla w swojej wypowiedzi.

 

To jest dokładnie analogia komunizmu.

 

Ideą komunizmu była poprawa rzekomo złego bytu robotników. Więc stworzono ustrój, ktory miał tym robotnikom pomagać (żołądki wszystkich jednakowe).

Robotnicy więc - korzystali z przywilejów stworzonego matrixa !

Robotnik myślał normalnie - chcę mieć coraz lepiej. I tym sposobem dążył by z robotnika stać się drobnomieszczaninem.

A drobnomieszczanin to przecież najpowazniejszy wróg komunizmu - gdyż z drobnomieszczanina za chwilę stanie się kapitalistą.

 

Zauważ, że przeciwko komunizmowi zawsze występowali robotnicy.

Tak było w 1956 roku, tak było w 1970 roku i dokładnie to samo pokazał rok 1980.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.