Skocz do zawartości

O pannach cnotliwych


badmoon

Rekomendowane odpowiedzi

Źle się stało, że tego nie zauważyłem, ale już nie wyrabiam z tym wszystkim. Ten wątek to oczywista prowokacja wymierzona w forum - i takie wątki robią z nas pośmiewisko, kiedy potrzebujemy być traktowani poważnie. 

 

Na ten czas, założyciel wątku ma bana. Jutro na spokojnie przyjrzymy się innym osobom, ponieważ widać pewną grupkę kumpli, którzy robią sobie z nas bekę. Jutro wyleci stąd wiele osób.

 

Jeśli ktoś mnie zapyta za co badmoon dostał bana, to są tylko dwie możliwości.

 

1. Patologiczny fantasta, takich tu nie chcemy.

 

2. Jeśli to prawda co pisze, nie tolerujemy na forum traktowania kobiet z pogardą i nienawiścią, jest to ohydne i niedopuszczalne. To już poziom niższy nawet niż redbull, co pijany bił kobietę i się tym chwalił. Dno dna.

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze na koniec, ku wiadomości Braci którzy lajkowali i bezkrytycznie wspierali Pana Badmoona. Dostaliśmy bardzo długi meil na mod skrzynkę, która co pisze w regulaminie, nie służy do załatwiania takich spraw, ale co tam - regulamin jest dla frajerów, a nie dla takich królów życia, co "rżną" kobiety innych mężczyzn i je zalewają przed randkami.

 

Oczywiście forum i Bracia to głupki i kretyni, modzi oczywiście też, jakby inaczej, nikt nic nie zrozumiał - i w ogóle krytykujemy biednego, dobrego człowieka, który każde swoje świństwo i podłość sobie doskonale zracjonalizował i wybaczył. Reasumując - Bracia są źli i głupi, a Pan Badmoon mądry i dobry, tylko jesteśmy za tępi by się poznać na jego geniuszu.

 

Co mnie zdziwiło, to pisanie do @Eleanor, moderatorki. Miłe słowa wymieszane z presją i mocnymi manipulacjami (nie reagowała gdy jego, świętego, usuwali z forum a powinna się postawić), ogólnie wychodzi na to, że kazał jej stąd odejść. I ciekawi mnie o co chodzi? Jak ktoś może tak pisać? Czy to ekipa z wykopu, dążąca do rozbijania moderacji (od początku tak robią, więc rozkochali moderatorkę), czy może Pan Thepass którego Vincent ponoć zgłosił na policję (tak mu mówiły Panie) za rozkochiwanie kobiet, a później ich okradanie?

 

Następnym razem Bracia, zastanówcie się co lajkujecie - na forum nie ma miejsca na to, żeby tak pisać o kobietach, w sposób obelżywy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wnioskować jedynie z tego co napisał w tym wątku i na mod skrzynkę. 

 

Ale w mojej ocenie człowiek ten jest niestabilny emocjonalnie, lub działa w taki sposób z wyrachowaniem aby osiągnąć jakieś korzyści np. materialne. 

 

Pojawia się na forum, jest 4 dni wysyła grubo ponad 100 pw i dąży do uzyskania relacji emocjonalnej z wybraną osobą.

 

Tulipan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady Pana Badmoona, ale tylko niektóre, manipulacje @Eleanor że jest współwinna strasznej zbrodni, wciskanie jej kitu i inne manipulacyjne chwyty pominę milczeniem, bo co ona winna że ktoś ją wziął na celownik?

 

Cytat

Poza tym... masz teraz szansę zobaczyć, ze to normalna sekta. Tak, są schematy, jest matrix, ale to sekta. Stosunek do Kościoła, ezoteryka, eutanazja, wycinanie każdego, kto ma inne zdanie, paranoja o trollach, wybielanie się, żeby dobrze wypaść, jak w komunie – ten co przy wódce najwięcej na władzę ludową gadał, pierwszy leciał donieść.

 

Tę paranoję potwierdza prokuratura i policja (wszczęli same postępowanie karne), niech zgadnę - oni też są w naszej sekcie? Kto jeszcze, papież, prezydent? 

 

Cytat

Mam teraz naprawdę nieżły ubaw, obserwując, kim ludzie naprawdę są. Samce...bez zasad, jak plastelina, zmiennokształtni, tchórze.

"Samce" są w porządku, po prostu nie wszystkich rajcuje taka nienawiść i pogarda do kobiet, jak też kopulacja z zajętymi kobietami, a także wkładanie członka z odbytu kobiety w jej usta, i wysyłanie jej na randkę z chłopakiem i inne zboczenia, o których brzydzę się pisać.

 

 

Cytat

Zarzut, ze fantasta? W dupie byliście, gówno widzieliście w takim razie. Dla mnie wiekszy fantasta to Marek, bo on ma tendencję do chwalenia się w książkach i audycjach jak to Panie go nagminnie odwiedzały i dominacji chciały, tylko wiecie co? Ja trochę przeżyłem i mam znajomych, co serio laski zaliczali – i oni ani tak tego nie opisują, ani tak o tym nie mówią, także, Marek – szacun za ukazanie schematów matrixa, ale o swoich sukcesach mi nie pierdol, bo nie wierzę.

 

Jasne, na pewno prawie 4 tysiące osób w dupie było i gówno widziało w porównaniu do Twoich historyjek.

 

Cytat

Urządzona nagonka, brak możliwości obrony, moje posty z innych wątków nie wzięte pod uwagę.

To świadczy o jakości forum, nie o mnie.

Forum korei północnej, ja pierdzielę, trzeba przestrzegać zasad danego miejsca, co za dyktatura i nazizm :>

 

Cytat

Że ja nienawidzę kobiet i traktuję je z pogardą? A odsyłam do wątków, gdzie bracia twierdzili, że kobieta nie ma duszy ani uczuć wyższych, tylko emocje, a ja kłóciłem się, że ma – to mnie od białorycerzy zwyzywano. Hipokryci pierdoleni. Sami w co drugim poscie sprowadzają kobietę do poziomu podłogi, a teraz strugają nie wieadomo co.

Hipokryzja wielka, także ze strony samic, bo mnóstwo tu opisów różnych przeżyć i perwersji, i wyskoków, do których kobiety są zdolne, ale całe gówno spadło na mnie, bo skupiłem kilka opowieści w jedną.

 

Nikt nie obraża u nas Pań. Dyskutujemy o jej naturze, a także o naszej własnej, męskiej. Nie wymyślaj głupot.

 

Cytat

Kilku zachowało się z klasą, i tym dziękuję, zwłaszcza Onanowi – facet wie, co to honor. To samo Tornado.

W realu mieliby we mnie przyjaciela.

Onan już jest poza forum, więc możecie sobie opowiadać o zoofilii itd., Tornado pewnie niebawem do waszej oświeconej grupy dołączy.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlokalizowaliśmy kolejne konto Badmoona, czyli drwal. Osoby do których pisał proszę o ostrożność, pewnie ma też inne konta na forum. W żadnej mierze proszę nie pożyczać pieniędzy, nie robić żadnych przysług, a jakiekolwiek wątpliwości zgładzać do moderacji albo do mnie osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po kilkunastu postach było już widać, że to historyjki z cyklu fantasta-onanista.Wątek sięgnął dna i dłuższy brak reakcji już prawie przekonał mnie, że forum schodzi na psy i trzeba będzie wysiadać niebawem. Ale chyba się myliłem...

Edytowane przez Jebak Leśny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie patologie sie zdarzaja w czasach szkolno/osiedlowych sam bylem swiadkiem sytuacji, ktore delikatnie mowiac mrozily w krew w zylach.

Jednak byly to historie ze srodowiska patologicznych sebixow wiec nie sa miarodajne.

Co do badmoona to jednak ewidentny trolling i mitomania jego historie sa niespojne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dobryziomek napisał:

Co do badmoona to

Warto prześledzić inne jego wypowiedzi, te niezwiązane z dymaniem. Zauważyć można wtedy, że człowiek ten obeznany jest w tematach wszelakich. Potrafił się wypowiadać na tematy duchowe, finansowe, dotyczące pasji i inne.

Można uznać, że to inteligenty osobnik, taki ktoś nie bawi się w "z dupy do gęby", ale łatwo może coś takiego wymyślić.

 

No i jeszcze wiek, ok. 40 lat. Wygląd - taki, że każdej się robi mokro. Doświadczenie, kasa, pozycja. 

 

Po co to ?

 

Moim zdaniem po to żeby odwrócić o 180 stopni idee tego forum. "Młode padawany" czytają i zamiast dojść do wniosku, że seks jest przereklamowany to wyobrażają sobie, że tylko ostre ruchanie uczyni z nich mężczyzn. Silnych, wysportowanych, takich którzy, nawet w wieku powyżej 40 lat mają niezwykłe branie.

 

Dwa dni temu pojawił się kolejny użytkownik pasujący do profilu założył temat Karma.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aż tak ostrych historii nie miałem ze swoim udziałem, natomiast mimo, że wielkim amantem nie jestem, to ze 3-4 dziewczyny w moim życiu spotykały się ze mną, mając chłopaków w innym mieście, całowały się, oczywiście wcześniej wszystko zatajając.

Jakie byłyby statystyki przy byciu Bradem Pittem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Kurwa!!

 

Czytam początek i przecieram oczy. WTF??

Czy ja żyję wciąż w matrixie, czy zebrało się kilku wirtualnych onanistów i sobie robią nawzajem dobrze?

Miewałem różne sytuacje, słyszałem o innych, ale te z wątku to sodoma i sin city w jednym.

Uciekłem na ostatnią stronę i widzę, że jednak nie jestem ostatnim naiwnym. Że być może nie jest tak źle.

Tylko nie rozumiem czemu temat tak zjechany przez @Marek Kotoński, wciąż tu wisi.

Czy jest z niego jakiś pożytek?

 

Gdybym miał kilkanaście lat i się tego naczytał, mógłbym sobie zrobić niezłą sieczkè z mózgu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
51 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Chuja tam, dobra foka wystarczy, że pokręci dupą i jest pozamiatane.Nie okłamujmy się ?

Nie wiem tego gdyż - nie byłem nigdy w poważnym związku ale dla głupiej foczki to bym chyba raczej nie zdradził tak sądzę - przecież kurwa skoro wybrałbym sobie żonę to jej cipka by mi musiała odpowiadać. No chyba że kurwa po latach i musiałbym mieć poważny powód.Wątpię w to i tak, ale ja to ja :(

Edit:

Tak wiem to objaw stulejarstwa i białorycerstwa :(

Ale ja jednak swoje własne zasady mam i nie jestem w stanie zgodzić się z Waszymi wszystkimi postulatami Bracia.

Co do kobiet podtrzymuje - KAŻDA się jest w stanie puścić! NIESTETY :(

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bohun napisał:

przecież kurwa skoro wybrałbym sobie żonę to jej cipka by mi musiała odpowiadać. No chyba że kurwa po latach

Nie samą cipką człowiek żyje, ale także tą całą naroślą wokół niej.Pipka wielokrotnie tarmoszona, szczególnie po upływie haju okazuje się jednak nie ze złota i wcale nie ciasna.Do tego masa chłopa jest z babą nie dlatego, że taką se wymarzył, tylko brał byle co - żeby ludzie nie gadali i ręka nie bolała.

10 godzin temu, Bohun napisał:

Co do kobiet podtrzymuje - KAŻDA się jest w stanie puścić! NIESTETY :(

Dokładnie tak jest, dlatego ja też się puszczam jak się trafi konkretna chętna foka.Po prostu manewrem wyprzedzającym zajmuje dogodną rubież na której jako okopany kurwiarz będę czuł się mniejszym frajerem po zarysowaniu sufitu porożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.