Skocz do zawartości

Niekonsekwencja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem gdzie napisać ten manifest, ale to nie ma znaczenia, bo i tak spodziewam się bana za to co napiszę.

 

Chciałbym się odnieść do wątku "O pannach cnotliwych". Rzeczywiście padło tam wiele określeń nacechowanych pogardą, brakiem szacunku do kobiet, z tym że temat był o kobietach, które same siebie nie szanują. Być może nie usprawiedliwa to wulgarnosci ze strony samców, natomiast jak wiele innych wątków na tym forum sygnalizuje pewne istotne zachowania kobiet w związkach. Ja osobiscie żadnych "nauk" z forum czy aducyji Marka nie traktuję jako prawdy objawionej, potrafię myślec i wnioskować, a forum traktuję jako zbiór doświadczeń innych, które mogą być przestrogą, lekcją, refleksją. Czasem historie są jedne łagodniejsze, inne patologiczne, wymagające jasnego, męskiego punktu widzenia, często opisywanego w mocnych słowach. Czy w/w wątek zasługiwał na bana? Guru zdecydował, że tak, on jest tu szefem. Miał sporo racji co do wydźwięku przekazu jaki tam padł, z tym się zgadzam. Natomiast jedna rzecz, bo dostrzegam pewną niekonsekwencję. Guru pisze:"Jeśli to prawda co pisze, nie tolerujemy na forum traktowania kobiet z pogardą i nienawiścią, jest to ohydne i niedopuszczalne. To już poziom niższy nawet niż redbull, co pijany bił kobietę i się tym chwalił. Dno dna." Chwila, przecież jak wół na głównej stronie forum, jako dział widnieje cos takiego:

Seks/dziwki i szwagry/zaliczanie pasztetów

To już nie jest ohdyne? Dziwki z wątku o "pannach cnotliwych" to pogarda, a cały dział poświecony jak to jest ujęte dziwkom i pasztetom to już w porządku? Dziwne...

 

Poza tym jeszcze jedna uwaga. Ktos napisał, że autor watku nabił od załozenia konta niedawno bardzo dużo postów, więc to TROLL. W regulaminie nie ma napisane od jakiej ilosci postów zamieszczonych w krótkim czasie jesteś uznawany za trolla. Określcie to jasno, bo na logikę to forum założone jest po to by pisać, kto ile ma czasu tyle pisze, trzeba określić, że np. jesli załozyłeś konto 2 dni temu to masz ograniczenie do 20 postów, bo inaczej twoja pisanina to trolling i dostajesz bana.

 

Ośmieliłem się podważyć słowa guru, zatem pewnikiem dostanę bana. Jeśli tak się stanie to proszę od razu o usunięcie mojego konta. Nie chcę być członkiem "samczej koreii północnej".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś jednym z aktywniejszych "nakręcaczy" tamtego wątku.

 

Masz z tego powodu wyrzuty sumienia, bo inaczej nie broniłbyś się tym postem, bo wybacz, ale jest to forma obrony z Twojej strony, bo najwidoczniej wystraszyłeś się tym, że możesz być jednym z tych, którzy zostaną zbanowani.

 

Decyzja i tak należy do Marka, właściciela forum i Szanownych Moderatorów, ale obstawiam, że nawet jeśli dostaniesz tego bana to nie za podważanie "słowa guru", ale za udział w tamtym wątku.

 

Jednego tylko nie rozumiem, po co te obelgi na koniec postu, te o Korei Północnej ?

 

Musiałeś to napisać ?

 

Co Ci to dało ?

 

Poczułeś się twardzielem, że nam nawrzucałeś i teraz możesz odejść niczym John Wayne w świetle zachodzącego Słońca, bo wszyscy, którzy nie zgadzają się z promowaną tutaj "ideologią", że ... być prawdziwym mężczyzną tak, ale zero pogardy dla kobiet, będą o Tobie pamiętać ? Dlaczego jesteś aż tak pyszny  i próżny ?

 

Naprawdę przez ponad półtorej tygodnia bycia tutaj nie załapałeś tego ?

 

Oj Onan, Onan ... Podsumuję Twoje "żale" krótko ...

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założony w ostatnim czasie wątek "O pannach cnotliwych", owszem jest wulgarny, ale przedstawiający rzeczywistość taką jaka właśnie jest.

 

To dobrze, że nie traktujesz słów Marka, oraz naszych jako prawdę objawioną. Forum jest miejscem spotkań Braci, by mogli wzajemnie wymieniać się doświadczeniami, i poglądami w kwestiach nasz interesujących. Jest  tu wiele cennej wiedzy, ale sposób w jaki zostanie ona wykorzystana zależy już od poszczególnych użytkowników.

 

Czy założyciel tematu zasługuje na bana ? To jest sprawa między nim, a moderacją forum. Skoro tak się stało, to coś musiało mieć na to wpływ. 

 

Niemniej uważam założony temat za bardzo interesujący, mogą na nim skorzystać zwłaszcza nowi użytkownicy, przed którymi zostały obnażone słabości naszych pań. Zakładam, że wszystkie te historie są prawdziwe, więc jest na prawdę co poczytać i nad czym się zastanawiać.

 

Dla wielu osób to forum jest kontrowersyjne, ale takie właśnie ma być. Bez sztucznego owijania w bawełnę, czyste fakty, sama prawda. Takiego miejsca właśnie potrzeba każdemu facetowi, który chce się wybudzić ze snu matrixowego.

Edytowane przez Przemek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nikomu nie nawrzucałem. Ja tylko sygnalizuję swoje rozterki. Dlaczego mam siedziec cicho? Bo zburzę jakiś mityczny porządek? Miejsce gdzie nie można wypowiedziec swojego zdania, chocby kontrowersyjnego, to właśnie "korea płn". Podałem dwa przykłady, które mnie nurtują. Dlaczego do nich się nie odnosisz, a akatakujesz mnie personalnie, starasz się od razu wydrwić, zrobic ze mnie skrzywdzonego głupka, bo tak jesteś wytresowany czy co? Ja się niczego nie wystraszyłem, to forum nie jest mi do życia potrzebne, chleba mi nie daje, ale sądziłem, że to miejsce naprawdę męskiego, NIENARZUCONEGO, punktu widzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Przemek1991 napisał:

Niemniej uważam założony temat za bardzo interesujący

Byłby taki gdyby to w większości nie były fantazje.

 

6 minut temu, Przemek1991 napisał:

Bez sztucznego owijania w bawełnę, czyste fakty, sama prawda

No właśnie skąd wiemy że to co pisał badmoon to prawda ?

 

7 minut temu, Przemek1991 napisał:

Takiego miejsca właśnie potrzeba każdemu facetowi, który chce się wybudzić ze snu matrixowego

Żarty jakieś. Ze snu wybudza np. Kobietopedia, redpillers (nie wiem czy to nie reklama), ale nie wulgarne historyjki o braniu z dupy w gębę. Pewnie niektórzy czytający te historyjki zaczęli żałować, że ich coś takiego nie spotkało - sam się na tym złapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dostał bana temat fajny, na czasie, i zgodny z rzeczywistością jaką nas otacza, a wiem to z własnego doświadczenia i zawodowego(jestem Krakowskim taksówkarzem) oj można fajną książkę na ten temat napisać ?

 

A co do Twojego zarzutu do Marka i jego audycji myślę że nie masz racji, każdy z nas na jakieś swoje życiowe doświadczenia, i to o czym mówi Marek po prostu się pokrywa ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gr4nt napisał:

ale nie wulgarne historyjki o braniu z dupy w gębę.

 

Zgadzam się. Ogólnie posty dodawane przez @badmoon to jakieś nieporozumienie, również potępiam takie traktowanie kobiet, i właściwie to samemu jest mi wstyd, że zacząłem się udzielać w tym temacie, bo mimo wszystko nawet jeśli część tych historii jest prawdziwa, to powinna pozostać w głowach tych, którzy ich doświadczyli.

 

Dlatego ja osobiście przepraszam i bije się w pierś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dla wielu osób to forum jest kontrowersyjne, ale takie właśnie ma być."

 

Wiesz, ja to forum czytam od roku, ale zawsze byłem przekonany, że to czy ono jest/ma być kontrowersyjne, to nie decydują o tym osoby tu piszące, a właściciel forum i Moderatorzy, bo to oni decydują, jaka "ideologia" będzie tu promowana. I tak ma być.

 

Jeśli przyjdziesz do mnie do domu i Ci powiem, że u mnie w domu zdejmuje się buty, to będziesz się ze mną kłócił, że Ty wiesz lepiej jak u mnie chodzi się po mieszkaniu.

 

Ty chcesz decydować jak ma być na tym forum ?

 

Dlaczego jest pyszny i próżny ?

 

"Dlaczego do nich się nie odnosisz, a atakujesz mnie personalnie, starasz się od razu wydrwić, zrobić ze mnie skrzywdzonego głupka, bo tak jesteś wytresowany czy co?"

 

Poczytaj sobie, jak "drwisz" z "niekonsekwencji" właściciela forum ...

 

Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni ...

 

Miłego dnia. Mimo wszystko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Przemek1991 napisał:

Założony w ostatnim czasie wątek "O pannach cnotliwych", owszem jest wulgarny, ale przedstawiający rzeczywistość taką jaka właśnie jest.

Jakoś nie widuję na każdym przystanku obciągania, rżnących się par na klatce schodowej, moje znajome nie współżyją ze zwierzętami, a 10 stosunków dziennie to wątpie żeby ktokolwiek kogo znam dał radę ukończyć.

 

Co innego świadomość, że kobiety mają naturalny mechanizm pozwalający na zmianę partnera lub trzymanie innych w zanadrzu, a co innego ta "rzeczywistość" i sposób w jaki została opisana w tym żałosnym wątku.

 

Są na świecie gorsze patologie i skrzywienia, wiadomo. Ale to nie jest miejsce temu poświęcone, taką metodę ich opisu i z cała pewnością nie chcemy tu ludzi, którzy robią sobie z tego frajdę.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dowiem się czym różnią się "dziwki" ze zbanowanego wątku, od tych z działu na głównej stronie. Ok, chyba masz rację @Nathan Rothschild szef decyduje o tym.

 

Gdzie ja drwiłem z guru tego forum? Że piszę "guru", mnóstwo osób się tutaj tak odnosiło do Marka, ale to ja drwię, bo usiłujesz mnie terwz wykląć? Że napisałem o niekonsekwencji? Dotąd nie wyjaśniono mi, że nie była to niekonsekwencja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Drizzt napisał:

Jakoś nie widuję na każdym przystanku obciągania, rżnących się par na klatce schodowej, moje znajome nie współżyją ze zwierzętami, a 10 stosunków dziennie to wątpie żeby ktokolwiek kogo znam dał radę ukończyć.

 

Co innego świadomość, że kobiety mają naturalny mechanizm pozwalający na zmianę partnera lub trzymanie innych w zanadrzu, a co innego ta "rzeczywistość" i sposób w jaki została opisana w tym żałosnym wątku.

 

Są na świecie gorsze patologie i skrzywienia, wiadomo. Ale to nie jest miejsce temu poświęcone, taką metodę ich opisu i z cała pewnością nie chcemy tu ludzi, którzy robią sobie z tego frajdę.

Widzieć nie musisz, myślisz że takie rzeczy się nie dzieją? U mnie w taksówce nie raz i nie dwa laska robiła loda gościowi, i też mi nie wierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czyli nie dowiem się czym różnią się "dziwki" ze zbanowanego wątku, od tych z działu na głównej stronie. Ok, chyba masz rację @Nathan Rothschild szef decyduje o tym."

 

Mam do Ciebie prośbę.

 

Mógłbyś nie sugerować, że uważam, że właściciel tego forum jest nie "fair" wobec niektórych osób, jak np. Ciebie, mimo że sam, najwyraźniej wg Ciebie jest "nie w porządku", bo sam potrafił pisać podobnie ?

 

Po pierwsze nic takiego nie pisałem. Po drugie, to że Tobie się wydaje, że właściciel tego forum sam nie jest lepszy od Ciebie ... nie mówię że tak napisałeś, ale takie można odnieść wrażenie czytając Twoje komentarze ... to jeszcze nie znaczy że tak jest. 

 

Poza tym, jeśli nie Marek ma ustalać zasady na JEGO forum, to kto ma to robić ?

 

Nie wiem jak to prościej wyjaśnić.

 

I jeszcze jedno: nie piszę tego, aby przypunktować u Marka i Moderatorów czy dlatego, że tak mnie oni wytresowali.

 

Naprawdę myślisz, że na tym forum obowiązują zasady, że jak Ci Marek czy Moderator powie "skacz" to Ty masz od razu wołać "jak wysoko" ?

 

"Oni" proszą tylko o jedno. Zapoznać się z regulaminem i "ideologią" jaka tu panuje i się do niej dostosować.

 

Aż tyle i tylko tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onan Barbarzyńca przestań robić z siebie męczennicę. Twoje słowa o Korei Północnej, które ustosunkowują się do zasad forum są megalomanią. 

 

W ogóle zauważyłem, że osoby, którym nie podoba się coś na forum, ale piszą o tym w sposób grzeczny, nie piszą ckliwych słów tak jak:

Godzinę temu, Onan Barbarzyńca napisał:

Ośmieliłem się podważyć słowa guru, zatem pewnikiem dostanę bana.

 

50 minut temu, Onan Barbarzyńca napisał:

Dlaczego mam siedziec cicho? Bo zburzę jakiś mityczny porządek?

Pierdolone el classico. Za każdym razem to widzę, jak jest jakaś burda.

Co do ostatniego zdania - nie rób z siebie idioty. Doskonale wiesz, gdzie się hamować (bo jest wyraźnie napisane i inni się do tego stosują), ale udajesz, że nie wiesz.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

@Onan BarbarzyńcaCzytając ten wątek nasunęła mi się taka oto propozycja: czy możesz tego typu tematów nie lepiej załatwić z Markiem i/lub Moderatorami? 

 

Jasne, że mogę. Ale co to ma na celu? Cos jest do ukrycia? Mam pisac pod strachem cenzury? Jeśli można tutaj pisac tylko według jakiejś ogórnej, blizej nieokreślonej etykiety, nie można skrytykowac, poddac w watpliwosc jakichś reguł forum to czym jest takie miejsce? Jaka jest jego wiarygodność? Chcemy tu zrobić coś na miarę mediów prorządowych z ustaloną linią tematyczną? Jesli tak to nie wiedziałem, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że te historie są prawdziwe, ale jeśli faktycznie są, to mi rzuca się w oczy jedno.

Gościu specjalnie ruchał jakąś laskę wiedząc, że ma faceta i jeszcze cieszył się z tego. 

Potem odbił laskę swojemu kumplowi, którą też szmacił i też się tym jarał.

Czy więc celem tego forum nie było wzajemne wspieranie się facetów i uświadamianie ich, jakie są kobiety? Czy teraz każdy będzie zaliczał zajęte laski i się tym chwalił i w ten sposób ich uświadamiał? 

Ode mnie chłop zasługuje na pogardę, bo nie szanuję ludzi, którzy szczycą się szmaceniem kobiet, zaliczeniem zajętych, czy odbinaniem ich kumplowi. Tyle ode mnie.

Edytowane przez blck.shp
Błąd ortograficzny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, bo nie zdążyłem skomentować głośnego wątku: nie poddaję wątpliwości, że akcje opisane przez zbanowanego użytkownika miały miejsce, ale nie spodobał mi się ton wypowiedzi, jaki autor stosował do odbiorców. Poczułem żenadę, gdy @badmoon opowiadał jak swojej ex na klatce schodowej spuszczał się do ust, odbytu itd przed randką z następnym chłopakiem. Człowiek, który tak postępuje nie jest dojrzały, bo swoim infantylizmem chce pokazać, że ona wcześniej była jego i jakie to (wg niego) śmieszne, że całuje się z misiem mając pozostałości po spermie pseudo-alfy-ruchacza. Patrzcie, jaki jestem kozak! Nie radzę sobie z odrzuceniem przez kobiety, dlatego mszczę się na nieświadomym mężczyźnie, który śmiał się spotykać z moją ex!

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie kobiecie na temat której wypowiadałem się w tamtym temacie: 
-"Czy wiedziałaś że to się tak skończy?"
-"Wiedziałam, tylko nie sądziłam że tak długo będziesz się opierał". 

Zacząłem analizować, w ilu przypadkach to nie ja uwodziłem tylko zostałem uwodzony?

 

Temat miał negatywny wydźwięk. Zasługiwał na skasowanie. Ale, w niektórych przypadkach(nie mówię że we wszystkich) to My mężczyźni zostaliśmy omotani przez urodę pań i podstępem zmuszeni do takiego rodzaju kopulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.